Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

η συζυγος είναι κουρασμένη απ'την δουλειά, δεν έχει όρεξη για βολτα και θα την πέσει να κοιμηθεί σε λίγο

η μικρή ξεθεώθηκε στο παιχνίδι και κοιμάται ήδη

και εγώ μόνος σαν τον κούκο ψάχνω να βρω λόγο για να δω το βραζιλία -ολλανδια...να το παίξω στο στοίχημα κανα τρελό 3-4 σκορ΄:whistling

Link to comment
Share on other sites

Γκαρντ - Ζήσης, Καλάθης, Σλούκας, Μάντζαρης, Βασιλειάδης, Αθηναίου

Φόργουορντ/3άρια - Παπανικολάου, Αντετοκούνμπο, Γιάνκοβιτς

Φόργουορντ/4άρια - Πρίντεζης, Καϊμακόγλου, Τσαϊρέλης

Σέντερ - Μπουρούσης, Κουφός, Βουγιούκας, Μπόγρης

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να το πήρε η Γερμανία αλλά εγώ λέω να μετακομίσω στην Αργεντινή.

Όποιος ήταν παρατηρητικός και έριχνε μια ματιά στις κερκίδες προς το τέλος, κατάλαβε :upside:

Θα συμφωνήσω :)

NSFW (kinda)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=qF0SP8GCDtE]Brazil: Model Fiorella Castillo ready to take on Messi - YouTube[/ame][ame=http://www.youtube.com/watch?v=fu0ZaRng7dc]Argentina: Fiorella Castillo, super model with soccer skills to boot - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να το πήρε η Γερμανία αλλά εγώ λέω να μετακομίσω στην Αργεντινή.

Όποιος ήταν παρατηρητικός και έριχνε μια ματιά στις κερκίδες προς το τέλος, κατάλαβε :upside:

Για τα δυο ξανθα λες ε?Θυρια !!Αλλα την πατησες, το εψαξα και ειναι τραβεστη.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να το πήρε η Γερμανία αλλά εγώ λέω να μετακομίσω στην Αργεντινή.

Όποιος ήταν παρατηρητικός και έριχνε μια ματιά στις κερκίδες προς το τέλος, κατάλαβε :upside:

Και εγώ αυτό είπα αρχικά.

Λίγο αργότερα όμως, που άρχισαν την παρέλαση στις κάμερες τα κομμάτια των γερμανών footballerz, αναθεώρησα.

άσε που γλυτώνεις και πολλά από τα ναύλα. Εδώ πιο πάνω πετάγεσαι....

Ρε τσι Γερμανίδες, και τσι είχα για άσχημες....

-----------------------------------------

Πάντως μεγάλη ξενέρα ο Messi. Και στον αγώνα, αλλά και μέτα. Νταξ ρε φιλαράκ. Έχασες. Τοοοοόση ξινίλα στα μούτρα. Σιγά.

Προσπαθεί με κάθε τρόπο τελικά να γίνει όντως πιο αντιπαθητικός από τον Ronaldo. Να δείτε που θα τον φάει τελικά τον κλαψιάρη κάποια μέρα.

Έγινε επεξεργασία από Snips
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.