Jump to content



AMD Deneb X4 (Update :officially Phenom II X4)


felix

Recommended Posts

  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Βάλτε έναν αντίστροφο χρονόμετρο ρε παιδιά να ξέρουμε πότε να ρίξουμε τον σερβερ XD

(σέλω video/audio/image benchmarks* :baby:)

EDIT: *σε στοκ

EDIT 2: από το φόρουμ της 8bit

τον πήρα το πρωί και από εχτές έχω και το ’ΣΟΥΣ M3A79-T DELUXE έχω να δηλώσω ένα αν clockaroun όλοι σαν τον δικώμου που είναι εντελώς random ο 940 είναι επανάσταση μονο με λίγο ρεύμα και καλή αερόψυξη τον έχω στα 4g χωρίς καθόλου ψάξιμο απλά να σας πω ότι άλλαξα μονο μούλτι και vcore είναι θεός λέμε

και άλλο handpicked κομμάτι ή απλά έχουν τεράστιο εύρος ξεκωλιάς

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε έναν αντίστροφο χρονόμετρο ρε παιδιά να ξέρουμε πότε να ρίξουμε τον σερβερ XD

(σέλω video/audio/image benchmarks* :baby:)

EDIT: *σε στοκ

Δεν είναι κάτι στανταρ.Αύριο προς το απόγευμα μεριά λογικά θα είναι up.

Αυτα μαν δεν παίζουν.

Θέλουν υπερβολικό χρόνο για να γίνουν αυτά τα τεστ σε όλους αυτούς του επεξεργαστές που όπως καταλαβαίνεις έχουμε και μια ζωή,μια σχολή κτλπ κτλπ

edit

Εγώ το είπα,το κομμάτι που έχω δεν μπαίνει κάν στα windows στα 4G :(

Μακάρι να ήμουν εγώ απλά γκαντέμης

Link to comment
Share on other sites

Το review αυτό θα είναι με default χρονισμούς στον εκάστοτε επεξεργαστή.

Μετά από 2 μέρες θα ανέβει και clock to clock συγκριτικό ανάμεσα σε

deneb vs kentsfield vs yorkfield vs bloomfield

stay tuned λοιπον :)

Link to comment
Share on other sites

Χριστούγεννα είναι και στην Αγία Παρασκευή...αφήστε το παιδί να γιορτάσει με την ησυχία του και να χαλαρώσει λίγο και αυτός μετά από τόσα benches...

...και αύριο μέρα είναι...:jester:

Link to comment
Share on other sites

Χριστούγεννα είναι και στην Αγία Παρασκευή...αφήστε το παιδί να γιορτάσει με την ησυχία του και να χαλαρώσει λίγο και αυτός μετά από τόσα benches...

...και αύριο μέρα είναι...:jester:

Και εγω Αγια Παρασκευη ειμαι!Το ξερω οτι ειναι κουραστικη δουλεια!Καλη συνεχια και αναμονη για καλα αποτελεσματα!

ΥΓ. Τοσους μηνες περιμενα...δεν θα σκασω και για μερικες ωρες!Να στε καλα παιδια

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.