Jump to content



Grand Theft Auto IV


angel_f

Recommended Posts

Eγω παντως εξακολουθω και σερνομαι! μεχρι και 1280χ720 το εβαλα και σπαει η κινηση εξω! Τι να πω 4gb εχω 64 bit λειτουργικο εχω και φρεσκο μαλιστα, 181,00 εχω βαλει! Τι αλλο να κανω! Μεχρι και high high τα εβαλα! Στο bench βαραω 50αρι στο παιχνιδι , εξω ειμαι μονιμως κατωβ απο 30 φπς και σε κινηση μην πω και κατω απο 20!

Link to comment
Share on other sites

η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά....

Εγώ με 64bit λειτουργικό , 4870 μονή και 8gb μνήμη και παίζω άνετα με high / high 45-55 fps...:wassat:

σε 1920 ??

Eγω παντως εξακολουθω και σερνομαι! μεχρι και 1280χ720 το εβαλα και σπαει η κινηση εξω! Τι να πω 4gb εχω 64 bit λειτουργικο εχω και φρεσκο μαλιστα, 181,00 εχω βαλει! Τι αλλο να κανω! Μεχρι και high high τα εβαλα! Στο bench βαραω 50αρι στο παιχνιδι , εξω ειμαι μονιμως κατωβ απο 30 φπς και σε κινηση μην πω και κατω απο 20!

Δεν φταιει καρτα φιλος...αυτο ειναι το μονο σιγουρο.

Βγαλε την GT απο πανω...δοκιμασε...και μετα απενεργοποιησε και το physx απο τους drivers...δοκιμασε.

κατεβασε και το τελευταιο directX και ξαναπερνατο.

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιζω σε 1920χ1200

high-highest-30-kai ολα τα αλλα οσο παει! απο 1000 μβ που βγαζει χρησιμοποιω τα 970 μβ!

Λοιπον μεσα στο σπιτι ειμαι με 60 φπς , αλλα μολις βγω εξω παλευω με ζορι τα 30! κυριως απο 20-25 ειμαι!

στο bench βγαζω 49! περιμενω ιδεες για το τι παιζει!

εβγαλα και την 8800 gt και απανεργοποιησα και τα physics! Aλλα και παλιν , ρε παιδια κοβει πολυ σε εξωτερικους χωρους, τι και αν ειναι μερα τι εαν ειναι νυχτα τα ιδια χαλια!

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

ασυμβατότητα drivers gtx280 με gta 4...?

Δεν εξηγήτε αλλιώς...

Η κάρτα σου είναι για πολλά παραπάνω fps.

Από της ελάχιστες γνώσεις μου στο θέμα μόνο αυτό μπορώ να δώσω ως εξήγηση.

Αν κάποιοι ειδήμονες ξέρουν κάτι άλλο ας το πουν...

Έγινε επεξεργασία από jimakos21
Link to comment
Share on other sites

xexe ., Το sanchez ειναι πολυ καλο για ταρζανιες επισης . Και το κανανε 450 ( ακα τετραχρονο :p ) στο vice city & andreas ηταν 2 χρονο ( ακα σφηκα ζζζζζζζζζζζζζζζζΖΖΖΖ :hehe: )

Σημερα επαθα το θεικο :tomato: ηθελα ενα αυτοκινητο για μια αποστολη και ηταν 3 παρκαρισμενα καπου 2 πολυτελειας και ενα σκουριασμενο ρημαδι απο αυτα που κυκλοφορουν κατι μαυροι , με το που παω να το σπασω για να φυγω αρχισε να χτυπαει συναγερμος , εχει τυχει σε κανεναν ?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες μερικα αυτοκινητα αν τα τρακαρεις απο πισω με την γωνια( δεξι αριστερο φτερο) του αυτοκινητου που οδηγας περνουν φωτια για πλακα...:clap::clap::clap:

το εκανε κανεις?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες μερικα αυτοκινητα αν τα τρακαρεις απο πισω με την γωνια( δεξι αριστερο φτερο) του αυτοκινητου που οδηγας περνουν φωτια για πλακα...:clap::clap::clap:

το εκανε κανεις?

εγω τρακαρα ενα και βγηκε ο οδηγος φλεγομενος!

ξερει κανεις κανα σημειο που να εχει standard παρκαρισμενα το 600αρι η το 900αρι (μηχανες)?κανω τα unique jumps και δεν βολευει το turismo πολυ..

Link to comment
Share on other sites

xexe ., Το sanchez ειναι πολυ καλο για ταρζανιες επισης . Και το κανανε 450 ( ακα τετραχρονο :p ) στο vice city & andreas ηταν 2 χρονο ( ακα σφηκα ζζζζζζζζζζζζζζζζΖΖΖΖ :hehe: )

Σημερα επαθα το θεικο :tomato: ηθελα ενα αυτοκινητο για μια αποστολη και ηταν 3 παρκαρισμενα καπου 2 πολυτελειας και ενα σκουριασμενο ρημαδι απο αυτα που κυκλοφορουν κατι μαυροι , με το που παω να το σπασω για να φυγω αρχισε να χτυπαει συναγερμος , εχει τυχει σε κανεναν ?

Αμα σκεφτεις οτι στους δρομους μας βλεπουμε datsun 30ετιας που αναρωτιεσαι αν διαλυθει στην επομενη στροφη, ΑΛΛΑ φοραει xenon φωτα και Ice wanna be ....

Ο συναγερμος στο σαραβαλο δεν με παραξενευει καθολου :hehe:

Οντως το sanchez εγινε πολυ καλυτερο σε σχεση με τα προηγουμενα GTA.

Κανει πολυ ωραια σουζα :neo:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.