Jump to content



Grand Theft Auto IV


angel_f

Recommended Posts

Για πιο αναλυτικά, πήγαινε δεξι κλικ πάνω στην συντόμευση του παιχνιδιού και πάτα properties.

Καρτέλα compatibility, run this program in compatibility mode for: windows xp or vista...

προβλημα εχω οταν παω να κανω install το παιχνιδι εκει ειναι το προβλημα.....καμια αλλη λυση ?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια με το που εβαλα το νεο patch τα γραφικα αλλαξαν μονα τους και δεν φαινεται καλα το παιχνιδι κανει κατι νερα και δεν βλεπω πολυ μακρια,για ποιο λογο εγινε αυτο?υπαρχει καποιος τροπος ωστε να ξερω αναλογα με τα χαρακτηριστικα του Η/Υ μου τι γραφικα να βαλω στο παιχνιδι?επισης τα γραφικα παω να τα αλλαξω αλλα δεν δεχεται τις ρυθμισεις...

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα. Προσπαθω να καταλαβω εαν γινεται να μην χασω το αποθηκευμενο μου παιχνιδι που ειναι 60%. Αλλα δεν μπορω. Υπαρχει καποια διαδικασια περα απο το ενα απλο copy paste απο εδω M:\Documents and Settings\* * * * \Local Settings\Application Data\Rockstar Games . Υποψην πως θελω να τα βαλω στον αλλο μου δισκο απλα, οχι uninstall / install. Καμια βοηθεια???

Link to comment
Share on other sites

Statistics

Average FPS: 56.09

Duration: 37.19 sec

CPU Usage: 92%

System memory usage: 64%

Video memory usage: 93%

Graphics Settings

Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)

Texture Quality: High

Render Quality: Very High

Reflection Resolution: Very High

Water Quality: Very High

Shadow Quality: Very High

View Distance: 26

Detail Distance: 50

Definition: Off

VSync: On

8500 στα 4,2 και 2 ati 4870 1gb σε crossfire με catalyst 9.1 και patch 1.02

γνησιο ειναι το παιχνιδι..

Έγινε επεξεργασία από giogio
Link to comment
Share on other sites

1920Χ1200 μπορεις να τρέξεις ?

και αν θα σου ηταν ευκολο , να ετρεχες το game μια με μια καρτα και μια με 2 . Να δουμε επιτελους τι κανει το crossfire στο gta iv

Για να μην σπαμαρετε το θρεντ . Οσοι το εχετε ''γνησιο'' το game μετα το patch θελει και αλλο εχε . Γιαυτο και τα κολληματα κλπ.

Έγινε επεξεργασία από Athens2004
Link to comment
Share on other sites

Οσοι το εχετε ''γνησιο'' το game μετα το patch θελει και αλλο εχε . Γιαυτο και τα κολληματα κλπ.

τι εννοεις γιατι δεν καταλαβα:tomato::tomato:

εννοει πως αμα βαλεις το patch θελεις καινουργιο crack...χαιρω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.