Jump to content



Ο μαυρος Δεκεμβρης 08' - 56Κ WARNING -


Louris7

Recommended Posts

ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΤΙς ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΛΥΣΗ..

Ευχαριστούμε που τις μοιράστηκες μαζί μας :)

Εγώ δεν θα τις ανέβαζα στη θέση σου, δεν θέλει πολύ να τις δεις σε καμιά εφημερίδα ή περιοδικό μετά και να τις τσιμπήσουν τσάμπα ;)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον jpavly.Αυτές για μια γεύση είναι καλές. Κρίμα είναι να σου κλέψουν τη δουλειά σου (ακόμη κι αν είναι ερασιτεχνική/δεν το έκανες για να βγάλεις τα προς το ζειν)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τα καλα σας λογια.

Αν ειναι να μου τις παρουν ...Τι να πω.. Σημαινει οτι αξιζουν τουλαχιστον. Αν γινει κατι τετοιο βλεπω πως το κυνηγαω.Αυτο που ηθελα ηταν να τις βαλω στο φορουμ μας.

Για μενα, αν και το καρε δεν βγηκε οπως το εβλεπ εκεινη τη στιγμη και οπως το θελα, το καλυτερο καρε - καλυτερη φωτο , ειναι η 6η απο πανω.

Εκεινη η στιγμη ηταν "τρομερη".

Αναρχικοι απτη μια..Φωτιες στη μεση..Ματ απτην αλλη..Και ολα αυτα κατω απο την σκια της Ακροπολης..

Πολιτισμικη Αθηνα στο μεγαλειο της...

Link to comment
Share on other sites

Θάνο, δεν θα ξεχώριζα κάποια φωτογραφία συγκεκριμένα.

Όλες είναι ατμοσφαιρικές και έχουν αποτυπώσει συνολικά την κατάσταση όπως δεν την έχω δει πουθενά αλλού.

Η δουλειά σου πρέπει να γίνει sticky, όχι μόνο επειδή είναι πολύτιμη και μοναδική, αλλά και για να θυμόμαστε που οδηγούν η κατάχρηση της εξουσίας και η αναιδής παρανομία των πολιτών.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις κάποιο όνομα για copyright σε κάποιο σημείο στις φωτογραφίες για να μην μπορούν να χρησιμοποιηθούν ανεξέλεγκτα. Είναι κρίμα να μείνουν τόσο ωραίες :pleasantry: φωτογραφίες μόνο για σένα. Δώσε και σε μας...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.