Jump to content



Recommended Posts

Ωραια....οποτε οποιος μπορει να μου δωσει ενα λινκ μηπως βγαλω ακρη....64αρια εχω!

edit

εβαλα The KMPlayer 1432 R2 και επαιξε....

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

Ωραια....οποτε οποιος μπορει να μου δωσει ενα λινκ μηπως βγαλω ακρη....64αρια εχω!

edit

εβαλα The KMPlayer 1432 R2 και επαιξε....

Αν εχεις το Media Player Classic Home Cinema τι ακριβως τους θες τους codecs?

Εφοσον οι ενσωματωμενοι καλυπτουν το 95% των video/audio codecs που κυκλοφορουν.

Link to comment
Share on other sites

παντως αυτο που βλεπω διαβαζοντας το θεμα αυτο.....

περιπου στις 10 σελιδες συνεχομενα , οι μισοι εχουν προβλημα οι αλλοι μισοι οχι.

πιστευω ειναι ενα 50-50 για οτι αφορα σταθεροτητα συμβατοτητα περιφερειακα κτλπ κτλπ....

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που απο xp περασα στα 7 χωρις να πιασω βιστα καθολου μου αρεσαν τοσο ωστε να βαλω dual boot τα βιστα και μολις τα δουλεψα τα εσβησα..... Πολυ ωραια τα 7!!!

Τωρα για προβληματα σαφως και θα εχουν...

Link to comment
Share on other sites

παντως αυτο που βλεπω διαβαζοντας το θεμα αυτο.....

περιπου στις 10 σελιδες συνεχομενα , οι μισοι εχουν προβλημα οι αλλοι μισοι οχι.

πιστευω ειναι ενα 50-50 για οτι αφορα σταθεροτητα συμβατοτητα περιφερειακα κτλπ κτλπ....

δε ξέρω για τους υπόλοιπους, αλλά εγώ δεν είχα ούτε με τα vista πρόβλημα

(εάν βοηθήσει σε κάποιο συμπέρασμα)

Link to comment
Share on other sites

δε ξέρω για τους υπόλοιπους, αλλά εγώ δεν είχα ούτε με τα vista πρόβλημα

(εάν βοηθήσει σε κάποιο συμπέρασμα)

Και γω το ιδιο....

1.5 χρονο με τα Vista ηταν ολα αψογα...το ιδιο και τωρα με τα 7. Δεν ειναι θεμα μονο του λειτουργικου εχει σημασια και ποιος το χρησιμοποιει...

Link to comment
Share on other sites

Και γω το ιδιο....

1.5 χρονο με τα Vista ηταν ολα αψογα...το ιδιο και τωρα με τα 7. Δεν ειναι θεμα μονο του λειτουργικου εχει σημασια και ποιος το χρησιμοποιει...

Μην ξεχνάμε όμως οτι δεν έχουμε όλοι το ίδιο hardware, περιφερειακά και προγράμματα...

Link to comment
Share on other sites

Aυτο που θελω να πω σε ολους τους 295 gtx owners οτι σκοτωνουν την καρτα τους με τα windows 7! Να το ξερουν δηλαδη....επειδη δοκιμαζω και τα 2 λειτουργικα, τα windows 7+drivers (οτι εχει βγαλει η nvidia μεχρι τωρα ) = kηδεια για την καρτα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα μονο του λειτουργικου εχει σημασια και ποιος το χρησιμοποιει...

αυτο φαινεται σε μακροχρονια χρηση..μετα απο 1-1,5χρονο χωρις φορματ σε τι κατασταση βρισκεται το λειτουργικο.και οχι τωρα που βγηκαν τα 7.

και οπως ειπε ο φιλος μας ο perp , δεν εχουμε ολοι το ιδιο hardware , software , περιφερειακα.

Το ξεκαθαριζω για να μη παρεξηγουμαστε.

Δεν εχω δοκιμασει τα 7 και δεν τα κρινω λεγοντας αυτο που ειπα στο προηγουμενο ποστ.

απλως σαν 3ος και ασχετος , διαβαζοντας τα posts σας καταλαβα αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δοκιμασει τα 7 και δεν τα κρινω λεγοντας αυτο που ειπα στο προηγουμενο ποστ.

απλως σαν 3ος και ασχετος , διαβαζοντας τα posts σας καταλαβα αυτο.

Και ως τώρα έχεις απόλυτο δίκιο!

Η θα είσαι γκαντέμης και εξαιτίας έστω και ενός driver μιας webcamera θα κολλάει το σύμπαν και ούτε καν θα προλαβαίνεις να δεις το desktop (συμβαίνει σε ένα φίλο μου που δοκιμάσαμε την 7100 και είχε πρόβλημα με τον driver της logitech) ή τυχεράκιας (όπως εγώ και κάμποσοι άλλοι) που τους έπαιξαν τα πάντα όλα που λέει και ο Αλέφαντος και έχουν ευχαριστηθεί τα Windows 7 ακόμα και από τα pre-beta builds.

ps. Σαφώς υπάρχουν και άλλα προβλήματα που έχουν συναντήσει άλλοι και παιδιά εδώ ...την webcamera την ανέφερα σαν παράδειγμα

Link to comment
Share on other sites

αυτο φαινεται σε μακροχρονια χρηση..μετα απο 1-1,5χρονο χωρις φορματ σε τι κατασταση βρισκεται το λειτουργικο.και οχι τωρα που βγηκαν τα 7.

για όποια συμπεράσματα βγάζετε, πάλι,

τα 7 RC τα έβαλα απο πάνω απο τα vista σαν αναβάθμιση

Link to comment
Share on other sites

τι συμπερασμα βγαζουμε απο αυτο δλδ ;

πραγματικα δε καταλαβαινω τον λογο που κανεις quote τα posts μου και μετα ακολουθει ατακα "οποια συμπερασματα βγαλετε"

δηλαδη δε συμφωνεις με αυτα που λεω ; ειμαι λαθος ; εχω καταλαβει λαθος ; εσυ εισαι ενας χρηστης που του δουλευουν ολα ρολοι....και τωρα βγαινει ενας αλλος που εχει ενα καρο προβληματα.τι σημαινει αυτο ; οτι ειναι αχρηστα ; οτι θα γινουν σβιστα ; οτι δεν αξιζει κλπ ;

Link to comment
Share on other sites

όχι

προσπαθείς να βγάλεις ένα συμπέρασμα και σου γράφω την εμπειρία μου και πληροφορίες για αυτή,

έτσι έχουμε ένα χρήστη

που έκανε αναβάθμιση απο τα vista και εξακολουθεί να μήν έχει κανένα πρόβλημα

θέλεις να βγάλω τα quotes? θα νιώσεις καλύτερα?

Link to comment
Share on other sites

H αλήθεια είναι πως σε αυτό το thread χάνονται κάπου αυτοί που έχουν πρόβληματα.

Δηλαδή πετάει ένας δε δουλεύει αυτό, ακολουθούν 3 ποστ του στυλ όλα οκ ,

μετά άλλα 3 ποστ που το κατεβάζω , δουλεύει το update κλπ :fight:

Δε θα ήταν καλύτερα να αφήσουμε εδώ το θέμα να κοιλάει όπως είναι και να τσιμπιούνται Q & A και να μπαίνουν σε ένα κλειδωμένο ποστ; Έτσι θα μπορούσαμε να δούμε όσοι έχουμε προβλήματα πιθανές λύσεις και όσοι δεν έχουμε

να καταλάβουμε ότι είμαστε ΄τυχεροί΄ όσον αφορά από hardware;

Υ.Γ. Crypto USB Wlan n - generation 150 Mbps δουλεύει χωρίς εξτρά drivers

Έγινε επεξεργασία από Spyrus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.