Jump to content



Recommended Posts

Με τους drivers τι παιζε? Οταν βαζω το DVD τηςμητρικης μου της ASUS μου λεει πως η εγκατασταση δεν υποστηριζεται για το παρον λειτουργικο.

Εν τελει στο device manager μονο το ACPI και ο RAID Controller εβγαιναν με ερωτηματικο, αλλα με επιλογη update driver και δινονας το Path για το δισκακι αναγνωριζονται και αυτα.

Απλως αναρωτιεμαι αν για τα υπολοιπα υπαρχουν τιποτα προσθηκες στους drivers που δινει η μητρικησε σχεση με αυτους που ηδη υπαρχουν απο τν εγκατασταση. Κυριως για το chipset και την cpu αναρωτιεμαι.

Link to comment
Share on other sites

ετοιμαστείτε 11 Ιούνη και για RC2 build 7224 που από ότι διαβάζω θα είναι αρκετά πιο ολοκληρωμένη.

Δεν μας καιει και πολυ αφου η RTM (κατα πασα πιθανοτητα η τελικη δηλαδη) θα ειναι ετοιμη μεσα με τελος Ιουλιου ;)

Έγινε επεξεργασία από ardi21
Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει με δεξί κλικ στο computer->manage να κολλάει ο υπολογιστής περίπου 7-10'?

Και να τρέχει μια διεργασία compute...something η οποία δεσμέυει 3+GB μνήμης?

Μου το κάνει συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει με δεξί κλικ στο computer->manage να κολλάει ο υπολογιστής περίπου 7-10'?

Και να τρέχει μια διεργασία compute...something η οποία δεσμέυει 3+GB μνήμης?

Μου το κάνει συνέχεια.

Τσου! Τσακ-Μπαμ το κάνει σε μένα....μήπως "αργεί" κάποιος δίσκος σου ή κάποια usb συσκευή ή κάποιο antivirus που κάνει scan παντού?

Link to comment
Share on other sites

Τσου! Τσακ-Μπαμ το κάνει σε μένα....μήπως "αργεί" κάποιος δίσκος σου ή κάποια usb συσκευή ή κάποιο antivirus που κάνει scan παντού?

Πιθανό ένας IDE με unallocated το χώρο να το δημιουργεί αυτό.

Link to comment
Share on other sites

AVG Antivirus να ξέρετε πως δημιουργεί ένα μικρό κόλλημα.

Σε άκυρες φάσεις η διεργασία avg resident shield βαράει 100ρια και το σύστημα σέρνεται. Ρυθμίστε το avg να μην τα κάνει όλα .. αυτόματα.

οχι αυτοματο σκανάρισμα κλπ.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα!! μπαίνω στην microsoft και δεν βρίσκω την επιλογή για να τα κατεβάσω. εάν μπορεί κάποιος ας μου δώσει το link....

παιδιά καλημέρα!! μπαίνω στην microsoft και δεν βρίσκω την επιλογή για να τα κατεβάσω. εάν μπορεί κάποιος ας μου δώσει το link....

εάν κατεβάσω την RC θα μπορώ να την δουλεύω κανονικά έωσ να βγουν τα κανονικά?

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Nαι βρε, πως όλοι εμείς την δουλεύουμε; :neo:

Κατέβασέ την από εδώ.....

ok... ευχαριστώ ρε φίλε!!

θέλω να ρωτήσω αξίζει τίποτα?

τώρα έχω vista ultimate 64!

έχω ακούσει για ελληνικά αλλά δεν μπορώ να βρω το πακετάκι μπορεί να μου πει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

ok... ευχαριστώ ρε φίλε!!

θέλω να ρωτήσω αξίζει τίποτα?

τώρα έχω vista ultimate 64!

έχω ακούσει για ελληνικά αλλά δεν μπορώ να βρω το πακετάκι μπορεί να μου πει κανείς?

Άραξε στα κυβικά σου φίλε μου και πάμε από την αρχή:

θέλω να ρωτήσω αξίζει τίποτα?

Αν διαβάσεις το θέμα από την αρχή θα δείς ότι πολλοί χρήστες συγκλίνουν στο ίδιο συμπέρασμα

τώρα έχω vista ultimate 64!

Μπράβο σου

έχω ακούσει για ελληνικά αλλά δεν μπορώ να βρω το πακετάκι μπορεί να μου πει κανείς?

Βάλε εσυ τα 7 και θα δείς το πακετάκι να βγαίνει μόνο του.

Γενικότερα, αν δεν έχεις γράψεις κάτι, καλύτερα να μην γράφεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Οποιαδήποτε έκδοση μετά την 7100, είναι leaked και μη διαθέσιμη από την microsoft.

Τώρα το τι διαφορές μπορεί να έχουν, δύσκολο να πει κανείς μιας και δεν είναι officially supported ή διαθέσιμες για κατέβασμα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.