Jump to content



Απομάκρυνση χρήστη Mihalis2001gr


TheLab

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

To attachment σε ικανοποιεί ή όχι? Μάλλον όχι, γιατί ως mega hackers ξαναγράψαμε το review και πειράξαμε και την vb.

Στο mailbox του webmaster έχουμε πρόσβαση 6 άτομα. Όλοι επιβεβαιώνουμε το email και το απόσπασμα που έγραψα παραπάνω.

post-27-1416073825,6592_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που θα το πω ετσι ωμα, αλλα οποιος ανεφερε το θεμα στην coolermaster για ενα ανεμιστηρα, ενα κουτι και ενα τροδοφοτικο μας ξεφτυλισε ολους τελειως. Πανω απ'ολα εγινε ο ιδιος ξεφτυλα για μερικα ψωρο€....

Link to comment
Share on other sites

To ίδιο ώριμη με την δημόσια διαπόμπευση.

Δε έβγαλε κανείς τα άπλυτά του στη φόρα.

Μία λάθος συμπεριφορά οφείλει να γίνεται γνωστή για να αποφεύγονται ανάλογες ενέργειες από τα άλλα μέλη.

Δε βλέπω κάτι αρνητικό στο να γίνει κάτι τέτοιο δημοσίως.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα έχετε δίκιο. Καλημέρα σας.

Αφου νοιαζεσαι τοσο για το ονομα του χρηστη (και καλα κανεις, να μην παρεξηγηθω) γιατι δεν δημοσιοποιεις αυτα που εχεις για να τελειωνει η ιστορια και να ξεκαθαριστει το θεμα.

Προφανως τα ΣΤΟΙΧΕΙΑ που εχεις εσενα -τουλαχιστον- σε εχουνε πεισει οτι καλα πραττει ο Μιχαλης και ειναι και μαμω τα ατομακια. Δειξτα και σε αλλους...

Δεν νομιζω να ειναι κακο να τα βγαλεις στην φορα.

Link to comment
Share on other sites

Δε έβγαλε κανείς τα άπλυτά του στη φόρα.

Μία λάθος συμπεριφορά οφείλει να γίνεται γνωστή για να αποφεύγονται ανάλογες ενέργειες από τα άλλα μέλη.

Δε βλέπω κάτι αρνητικό στο να γίνει κάτι τέτοιο δημοσίως.

Άλλο πράγμα το edit (και δεν έχω ανάγκη να το σχολιάσω όπως μου ζήτησε ο RootX, καθώς ο ίδιος o mihalis παραδέχτηκε ότι έσφαλλε) και άλλο να τον κατηγορούν ότι πήρε hardware με πρόφαση ότι ήταν για το thelab. Tο δεύτερο ΔΕΝ έχει συμβεί ποτέ!

Link to comment
Share on other sites

@Candyman : Έχεις δίκιο να θυμώνεις μιας και γράφτηκαν πολλές βλακείες εδώ μέσα, Μπορείς να χρησιμοποιείσεις το μαγικό κουμπάκι που γράφει: "Αdd user to your Ignore List" και να βάλεις εκεί όσους θές. Πανεύκολη διαδικασία, μου πήρε μόνο 2 secs.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσουν τα σενάρια περί χουντισμού των admin/mod του thelab.gr,γιατί πολύ απλά πρώτον τα παιδιά τα ξέρω μέσα απο το forum εδώ και 5 χρόνια και σίγουρα βρίσκονται σε αυτή την θέση λόγω το ότι έχουν κάποιο επίπεδο πέραν του τίτλου που μπορούν να κρίνουν το σωστό και το λάθος σαν συλλογική απόφαση,και δεύτερον είμαι σε ανάλογη θέση mod σε άλλο forum και ξέρω πολύ καλά πως είναι τέτοιες καταστάσεις και ποιές οι αντιδράσεις,και ενώ τελικά το team έχει δίκιο,μερικοί users προσπαθούν να περάσουν το δικό τους με το "έτσι θέλω" χωρίς κριτήρια,απλά βάζοντας φιτιλιές περί αντιπάθειας.

Έλεος πια με τις βλακίες

Πολύ σωστά έπραξε η Δ.Ο του thelab για την απομάκρυνση του χρήστη σύμφωνα με τα παραπάνω τεκμήρια

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι οι εταιρείες δίνουν δείγματα δωρεάν στον καθένα για να κάνει review

των προϊντων, σε οποιοδήποτε περιοδικό ή site.

Δεν νομίζω πως η συγκεκριμένη εταιρεία θα έδινε αν δεν άκουγε TheLab.gr

Όπως επίσης νομίζω ότι δεν θα έδινε αν άκουγε το όνομα του συγκεκριμένου site.

Προσωπικά πιστεύω ότι ήταν λογικό να γίνει θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω άλλο κουράγιο να επαναλαμβάνω ότι

email sent:

We've been informed that certain individual(s) identified themselves as TheLab.gr reviewers and contacted you requesting review samples. In particular, it appears that the individual's nickname is michalis2001gr who is NOT in any way associated with TheLab.gr Team at all but he may be involved in other enthusiasts' related website.

Please let us know whether such an issue came to your attention and help us to identify these individuals. We will immediately ban these users from our forums and we will also issue a public statement to prevent such behaviour from reoccuring.

We refrain from using personal email addresses while contacting companies for establishing a bussiness relationship.For such emails we use thelab.gr email addresses.

Please let us know if further info is required,

Kind regards,

XXXXX

Thelab.gr Admin Team

και email received:

Dear XXXX,

Nice to meet you :-)

Please don't ban Michalis :-)

He requested coolers for review at www.thelab.gr and at www.cpusers.gr.

Thank you for making worries :-)

Regards,

Διαβάστε το, ξαναδιαβάστε το και αν ακόμα έχετε απορίες, pls στείλτε mail στον webmaster.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.