Jump to content



Απομάκρυνση χρήστη Mihalis2001gr


TheLab

Recommended Posts

Ravisher34/Mihalis2001gr: Έτσι, με τέτοιες τακτικές να πας να κουμαντάρεις site "εγώ το έβαλα το review κι εγώ το βγάζω άμα θέλω", "δεν είναι κακό να λέω στην Coolermaster θέλω να μου στείλετε προϊόντα για να τα κάνω review στο TheLab και μετά να σβύνω το review και να κρατάω τα προϊόντα" και πάει λέγοντας.

Τις θερμότερες ευχές μου για καλή τύχη και στην ΔΟ του cpusers που έβαλε το φίδι στον κόρφο της. Να παρακαλάτε να μην σηκωθεί και φύγει και σας τα σβύσει όλα και τσεπώσει και το hardware που παίρνει "στο όνομά του", ο καταξιωμένος reviewer :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply
Ravisher34/Mihalis2001gr: Έτσι, με τέτοιες τακτικές να πας να κουμαντάρεις site "εγώ το έβαλα το review κι εγώ το βγάζω άμα θέλω", "δεν είναι κακό να λέω στην Coolermaster θέλω να μου στείλετε προϊόντα για να τα κάνω review στο TheLab και μετά να σβύνω το review και να κρατάω τα προϊόντα" και πάει λέγοντας.

Τις θερμότερες ευχές μου για καλή τύχη και στην ΔΟ του cpusers που έβαλε το φίδι στον κόρφο της. Να παρακαλάτε να μην σηκωθεί και φύγει και σας τα σβύσει όλα και τσεπώσει και το hardware που παίρνει "στο όνομά του", ο καταξιωμένος reviewer :hehe:

Ουυυυυυυυυυυυ

καποιος πειραχτηκε...μαλλον ειχα δικιο πριν..πηγες να παρεις τα samples και τελικα πηρες τα @@ συ...

Δεν ειμαστε το ιδιο ατομο γιατι με το slash αυτο υπονοεις.. αμα ηξερες απο site θα εκανες τον κοπο να ρωτησεις τον administrator για διπλο id from the same ip...

Θεωρησε οτι ηθελε να παει καπου αλλου και δεν η8ελε να αφησει τα review εδω(και τωρα καταλαβαινω το λογο...)

δικαιωμα του ειναι αμα θα τα κρατησει η οχι σε αυτο το sιte..και ειπαμε τα πηρε στο ονομα του..εκανε το review...δεν πιστευω να σας χαλασε μια χαρα ηταν απο οσο το ειχα δει..Μηπως θελατε να κρατησετε εσεις τα προϊοντα???

Πολλα εχουν μπει στο σατανικο μυαλο μου....

Link to comment
Share on other sites

Και δεν ξερεις ποιος ειμαι για να γελασεις μαζι μου...

Δεν ξέρω, όχι, να συστηθούμε; Νίκος Κάλαντας του Καβουρδίρη του Κώστα!

οσο για το 1ο δεν με νοιαζει τι λεει αυτο το site γιατι το θεωρω γελοιο και τα review ηταν του mihalis2001gr οτι θελει τα κανει....

Omg δλδ εχετε ενα site και νομιζετε οτι κατι κανετε και βγαινει ο καθε ανεγκεφαλος και μιλαει στην συγκεκριμενη περιπτωση που δεν ξερει τι εχει συμβει

Καλά, καλά. Αν έχεις κάτι να πεις/δείξεις όπως τα αποδεικτικά e-mail τότε κάντο. Μέχρι τότε με το να προσβάλλεις ολόκληρο το thelab μέρος του οποίου είμαστε και όλοι οι χρήστες, δεν καταφέρνεις κάτι.

edit: hyperLol κατάσταση!

Link to comment
Share on other sites

Ravisher34/Mihalis2001gr.

Απλά λοοοοοοοοοοοοοοολ

Άμα όντως έχεις κάτι να δείξεις,δείχτο να τελειώνουμε.

Διαμαρτύρομαι ΕΝΤΟΝΑ για τα ΑΘΛΙΑ ψέμματα που λέχθηκαν εις βάρος μου,τον δημόσιο ξεφτυλισμό μου και επιφυλάσσομαι κάθε νόμιμο δικαίωμα μου.Παραδέχομαι οτι έβαλα λινκς στα review, πράγμα που είναι δικαίωμα μου διότι η κάθε δημοσίευση αποτελεί πνευματική ιδιοκτησία του συγγραφέα!.

Τα οποία edit έκανα πριν γίνω μέλος της ΔΟ του cpusers.gr.

Ουδέποτε δεν πήρα δείγματα για το thelab.gr, και μιλάω με αποδείξεις και όχι με αερολογίες.

Υπάρχουν ΟΛΑ τα email που έχω ανταλλάξει κατά καιρούς με όλες τις εταιρείες, και θα έπρεπε να υπάρξει κάποια επικοινωνία μαζί μου πριν κάνετε κάτι.Είναι απαράδεκτο σελίδα του επιπέδου σας να κάνει τέτοια πράγματα χωρίς αποδείξεις και προσβάλει εσάς πάνω απ όλα.

Απαιτώ να ζητήσετε δημόσια συγγνώμη για την αμαύρωση του ονόματός μου, που έχω καταφέρει να κάνω με πολύ κόπο αν αναλογιστούμε τα Ελληνικά δεδομένα!(Δείτε αριθμό reviews thelab στα 5 χρόνια, δείτε αριθμό reviews που έκανα σε λίγους μήνες...)

Είμαι στη διάθεση σας με στοιχεία, οτι ουδέποτε έκανα χρήση του ονόματος του thelab παρά μόνο ως απλό μέλος.(δίνοντας λινκ με review που είχα κάνει το tide water).

Το να πω οτι θα ποστάρω κάτι κάπου δεν είναι παράνομο, ούτε αντιβαίνει σε κάποιο κανόνα,από τη στιγμή που δεν προσποιήθηκα οτι είμαι μέλος του team.Ξαναλέω οτι έχω ΟΛΑ τα email και είναι στη διάθεση του καθενός.

Επίσης δημοκρατικότατο σύστημα, δε μου δόθηκε καν η ευκαιρία να υπερασπιστώ τον ευατό μου(ενώ μέχρι και σε δολοφόνους δίνεται...).ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Να τονίσω οτι όλα αυτά που αναφέρονται έγιναν πριν αποκτήσω οποιαδήποτε σχέση με το cpusers.gr, συνεπώς δεν έχει ουδεμία σχέση!

mihalis2001gr

Καλό είναι να βουτάμε και την γλώσσα μας στον εγκέφαλο γιατί το τραβάς πολύυυυυυυυυ

Και επειδή προκαλείς σε τομέα που ασχολούμαι αρκετά

Απαιτώ να ζητήσετε δημόσια συγγνώμη για την αμαύρωση του ονόματός μου, που έχω καταφέρει να κάνω με πολύ κόπο αν αναλογιστούμε τα Ελληνικά δεδομένα!(Δείτε αριθμό reviews thelab στα 5 χρόνια, δείτε αριθμό reviews που έκανα σε λίγους μήνες...)

AYTO KAI AN EINAI LOL

Όταν το Lab έκανε review δεν υπήρχες στον χάρτη του Internet.

Και μην μιλήσουμε για ποιότητα.

Link to comment
Share on other sites

Ravisher, μάλλον εχεις την (λανθασμένη) εντύπωση οτι εδω μέσα μπορείς να πείς ότι γουστάρεις, να προσβάλεις με χαρακτηρισμούς μέλη και Δ.Ο. και οτι μπορείς να το κάνεις χωρις να χυθεί σταγόνα ιδρώτα. Εκανες λάθος.

Τρως για αρχή ενα thread ban για να μάθεις να σέβεσαι, και εχει ο Θεός...

Edit: Η ώρα ειναι 05:24. Για να μην με πεις φασίστα κλπ κλπ, εχεις 16 λεπτά μεχρι τις 05:40 να δεις το ποστ μου, να συμμαζέψεις τα ασυμμάζευτα κλπ. Στις 05:40 ερχεται το thread ban.-

Link to comment
Share on other sites

Ravisher, μάλλον εχεις την (λανθασμένη) εντύπωση οτι εδω μέσα μπορείς να πείς ότι γουστάρεις, να προσβάλεις με χαρακτηρισμούς μέλη και Δ.Ο. και οτι μπορείς να το κάνεις χωρις να χυθεί σταγόνα ιδρώτα. Εκανες λάθος.

Τρως για αρχή ενα thread ban για να μάθεις να σέβεσαι, και εχει ο Θεός...

:OT:μαλλον καταφερνεις με αυτο που κανεις να με στειλεις για υπνο......:fist::toomuchne

εδιτ κι εγω: μαλλον στις 5:40 θα με στειλεις για υπνο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ravisher, μάλλον εχεις την (λανθασμένη) εντύπωση οτι εδω μέσα μπορείς να πείς ότι γουστάρεις, να προσβάλεις με χαρακτηρισμούς μέλη και Δ.Ο. και οτι μπορείς να το κάνεις χωρις να χυθεί σταγόνα ιδρώτα. Εκανες λάθος.

Τρως για αρχή ενα thread ban για να μάθεις να σέβεσαι, και εχει ο Θεός...

Edit: Η ώρα ειναι 05:24. Για να μην με πεις φασίστα κλπ κλπ, εχεις 16 λεπτά μεχρι τις 05:40 να δεις το ποστ μου, να συμμαζέψεις τα ασυμμάζευτα κλπ. Στις 05:40 ερχεται το thread ban.-

Ευχαριστω για την διορια(ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΤΟ ΛΕΩ)..αλλα ειχα παει για τσιγαρα και δεν το ηξερα...

ακομα πιστευετε οτι ειμαστε το ιδιο ατομο για αυτο σας λεω τραγικους και οσο για το πως σας χαρακτηριζω δεν ευθυνομαι εγω αλλα οι πραξεις που ειναι γελοιες και φανηκε μια ακομα φορα..λες και αμα με banareis θα καταφερεις κατι..απλα προσπαθησεις να σταματησεις να ακουγεται μια αντιθετη αποψη...μαλλλον για αυτο κανεις δεν στηριξε το mihali2001gr για να μην φαει ban...Ενω εγω που δεν σας εχω αναγκη και σας τα χωνω αμεσως ban...

ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΛΛΕΙΨΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ Η ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ????

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την διορια(ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΤΟ ΛΕΩ)..αλλα ειχα παει για τσιγαρα και δεν το ηξερα...

ακομα πιστευετε οτι ειμαστε το ιδιο ατομο για αυτο σας λεω τραγικους και οσο για το πως σας χαρακτηριζω δεν ευθυνομαι εγω αλλα οι πραξεις που ειναι γελοιες και φανηκε μια ακομα φορα..λες και αμα με banareis θα καταφερεις κατι..απλα προσπαθησεις να σταματησεις να ακουγεται μια αντιθετη αποψη...μαλλλον για αυτο κανεις δεν στηριξε το mihali2001gr για να μην φαει ban...Ενω εγω που δεν σας εχω αναγκη και σας τα χωνω αμεσως ban...

ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΛΛΕΙΨΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ Η ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ????

thisisanepicthreadoj6.png

Link to comment
Share on other sites

Ο χρήστης ravisher34 δεν παρακολουθεί πλέον αυτο το νήμα. Θα σας παρακαλέσω να μην αναφέρεστε στον ανωτέρω χρήστη καθώς δεν δύναται να απαντήσει.

Ευχαριστώ.

Επίσης, δεν θα δείξω καμία επιεικεια σε κανέναν χρήστη που θα προσπαθήσει να τρολάρει και να προκαλέσει.

Link to comment
Share on other sites

πριν πω κατι , να ξεκαθαρισω οτι δε θελω να παρω κανενος μερος.Ουτε ειμαι με τη μερια κανενος.απλως αυτο που θεωρω σωστο και να μη μπαινουν φιλοι του Μιχαλη και κανουμε paste απο το αλλο site , καλο θα ηταν να του δινοταν η ευκαιρια να απαντησει ο ιδιος εδω..

ολα αυτα σε περιπτωση που θελετε να το τραβηξετε παραπανω το θεμα.

Ειναι πραγματικα χαζο αυτο που συνεβει στη 2η και 3η σελιδα..

Link to comment
Share on other sites

διαβαζοντας και τις 3 σελιδες-μεχρι στιγμης και ελπιζοντας να μην τραβηξει αλλο- και χωρις να θελω να υποστηριξω ή να κατηγορησω καμμια απο τις δυο πλευρες, θα πω το εξης. δεν ειδα στοιχεια -αποδειξεις, ουτε απο τη μια, ουτε απο την αλλη πλευρα. το μονο που βλεπω ειναι αλληλοκατηγοριες, σαν να βλεπω πολιτικους σε τηλεοπτικα παραθυρα να τσακωνονται μεταξυ τους φωναζοντας! και θα κλεισω με αυτο το θεμα και δεν θα ξανασχολιασω λεγοντας μονο τουτο, ειναι κριμα να συμβαινουν τετοιες καταστασεις στο καλυτερο- κατα τη γνωμη μου- forum πληροφορικης στην Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

... ειναι κριμα να συμβαινουν τετοιες καταστασεις στο καλυτερο- κατα τη γνωμη μου- forum πληροφορικης στην Ελλαδα.

Είναι κρίμα αλλά ταυτόχρονα και αναπόφευκτο από τη στιγμή που είναι το καλύτερο όπως λες.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω πως το καλυτερο πως ολοι εχουμε να κανουμε κατι καλυτερο απο το να συνεχιζουμε το λαικο δικαστηριο, ειμαι λαθος ?

Πρώτο post και το χαράμισες στο Thread αυτό? WOW! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ( Παρεπιπτοντως ωραιο το κουρδιστο πορτοκαλι και ακομα καλυτερος ο μαλκομ ) απλα μπηκα μετα απο πολλα χρονια και εφτιαξα νεο λογαριασμο. Η αληθεια ειναι πως μου τραβηξε την προσοχη αυτο το θεμα, κακο ?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, κατ'αρχήν καλημέρα σας και καλό μήνα.

Για να ξεκαθαρίσουμε λίγο τα πράγματα:

Πρώτον, έχουμε μαρτυρία/email από κατασκευαστή hw για στον οποίο ο Mihalis2001gr έστειλε request για review samples, τα οποία όπως είπε θα τα έκανε review στο www.thelab.gr και σε κάποιο άλλο site.

Αυτά έγιναν, και φυσικά τότε υπήρξαν αντιδράσεις με τη γνωστή ατάκα του "να πάρω τα δείγματα για να κάνω το review για τους αγαπητούς λαμπίτες!", αλλά ο εν λόγω μας είχε διαβεβαιώσει ότι κάτι τέτοιο δεν συνέβει ποτέ.

Δυστυχώς για αυτόν, ευτυχώς για εμάς, το θέμα μαθεύτηκε. Αν κάποιος θέλει να αποδείξει ότι δεν είναι ελέφαντας, δεν θα κάτσουμε να το διαιωνίζουμε.

Δεύτερον, κανείς - μα κανείς - δεν κατέκρινε το Cpusers.gr. Κανένας! Ίσα ίσα που δεν είχαμε κανένα πρόβλημα, όταν πριν μία εβδομάδα επικοινώνησαν μαζί μας για να ανοιχτεί ένα thread με Link ενός διαγωνισμού που οργανώνουν στο site τους. Όπως γίνεται και με άλλα sites επίσης. Αλλά αφού φέρθηκες έτσι, έρχεσαι και με προσβάλεις που σε φιλοξένησα και είμαι φιλικός μαζί σου, σβήνεις τα reviews και βάζεις ένα ωραίο Linkάκι στο site σου.

Δεν έχετε καταλάβει, δεν κόβουμε Links και φιλικούς ιστότοπους. Ζητάμε να παίρνετε την άδεια μας πρώτα. Είναι τόσο απλό, ωστόσο λίγοι το κάνουν.

Όσο για το Μιχάλη, δεν με ενδιαφέρει η άποψη του καν. Εφ'όσων διάλεξε έναν τέτοιο τρόπο να εκμεταλευτεί την φιλοξενία μας και την καλή μας διάθεση, δεν θέλω να τον ξαναδώ εδώ. Και επαναλαμβάνω. Κανένας δεν έχει το δικαίωμα να πάει στην ΧΨΖ εταιρία και να πει: "Στείλτε μου samples να τα κάνω Review για το TheLab.gr".

Και μην ακούω ότι να'ναι για ονόματα που αμαυρώνονται κλπ. Διάλεξε το δρόμο του, όποιος νύχτα περπατεί ξέρετε τι πατάει. Όσο για την "καταξίωση" και την "ποιότητα" των Reviews που "στερηθήκαμε", ας μη το σχολιάσω καλύτερα.

Επίσης, κάποιος είπε ότι μας χάλασε που δεν κρατήσαμε τα samples. Όχι φίλε, δεν μας χάλασε. Γιατί και τα άλλα που είχαμε τα δώσαμε στο διαγωνισμό στα μέλη μας ή τα επιστρέφαμε. Δεν ήταν ποτέ αυτός ο σκοπός μας. Αντίθετα, με μία πρόχειρη αναζήτηση, βλέπω στις αγγελίες μας μερικά πωλήσεις ειδών "που δούλεψαν μερικά λεπτά για δοκιμές". Οπότε ηθικο drama, αλλού. Άλλωστε, τα Reviews είναι κοντά ένα 6μηνο, οπότε μη μου πει ξανά κανείς ότι το τελευταίο 6μηνο "είναι χρυσό παιδί, άλλος άνθρωπος κλπ". Δεν με ενδιαφέρει τι γνωρίζει το άλλο ή το κάθε άλλο site, με ενδιαφέρει αποκλειστικά και μόνο τι κάνει ο καθένας εδώ.

Επίσης, για να απαντήσω σε όλους μιλάνε για λαικό δικαστήριο, πάντα προσπαθούμε να ακούμε την άποψη του κόσμου και για αυτό και έμεινε ανοιχτό το thread.

Kαι κλείνω με μία πρόταση ακόμα προς όποιον μιλάει ακόμα για προσπάθειες, αμαυρώσεις κλπ. Κι εμείς κάποτε μικρό sitάκι είχαμε και εδώ που το φτάσαμε έχουμε παλέψει χρόνια, με αμέτρητες ώρες από τον προσωπικό μας χρόνο.

Αυτό, νομίζω ότι μπορείτε να το καταλάβετε ορισμένοι.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Μετα το review τα κρατας τα δειγματα?? Καλλλλη φαση!

Εγω παντως θα αρχισω να ζηταω δειγματα για review απο την dell στο ονομα του Πετρου.

Πιστευω μεσα σε λιγο καιρο να εχω καταστρεψει το ονομα που εχει χτισει στην εταιρια. :victory:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.