Jump to content




astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply

To δώρο για το φλουρί ήταν κάτι σκληρό, μακρύ - 23cm - το οποίο όταν το τρως, γλυκαίνεσαι. Μια σοκολάτα ήταν βρωμόμυαλοι:p

Ήταν πολύ ωραία εχθές, χάρηκα που είδα παλιούς γνωστους και λυπάμαι μόνο που μου τη γλίτωσε ο παστελίδης. Δε πειράζει, την επόμενη φορά. Προσωπικά, σας ευχαριστώ όλους που ήρθατε και όλους όσους δεν ήρθατε, του χρόνου να είμαστε καλά να το ξανακάνουμε.

Link to comment
Share on other sites

επεστρεψα και εγω απο χθες...Υποχρεωσεις βλεπετε :p

θα περασω τις φωτο , θα τις φτιαξω λιγο γιατι εμαθα αρκετα πραγματακια χθες απο τον angel_f :p αλλα μπροστα στα γομαρια του dubber και angel ενιωθα πολυ αχρηστος :p

φλας καλο δεν ειχα οποτε μη περιμενετε τπτ το καλο :p

edit : ξεχασα να γραψω:hehe:

ηταν ωραια..χαρηκα που μαζευτηκαμε..ενα μεγαλο Μπραβο στον Μητσο για τις προσπαθειες του και την εξυπηρετηση του μαγαζιου.

Ενα μπραβο στον αστρολαβο και Πετρο που ηρθαν εκτος Ελλαδας ο ενας και εκτος αθηνων ο αλλος.

Αντε και του χρονου :)

(σε λιγο οι φωτος να φαω πρωτα :p)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα οτι εβαλες εσυ...ο Leveltwo εβαλε για το Orizon που θελει να παρει...

Παστέλα άραξε γιατί είναι 2 δεύτερη φορά που το λες. Ο άνθρωπος έκλεισε το μαγαζί του, μας έβγαλε τόσο φαί έξω που δεν είχαμε που να το βάλουμε, κρασιά, μπύρες, αναψυκτικά κλπ. Και όλα αυτά χωρίς να κάθεται ούτε στιγμή παρά μόνο να τρέχει πέρα δώθε.

Αν ο πώλος σου τα θέλει αυτά τσάμπα τι να σου πω. Πότε θα κάνεις πάρτυ εσύ να έρθουμε είπαμε;

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να περάσατε άψογα χτες. αντε σηκώστε και καμιά φωοτγραφία ακόμη (βάλτε και τα ονόματα για να γνωρίσουμε όσους δεν ξερουμε). :D

Δεν ξέρω τίποτα, είμαστε καθαροί και δεν βάλαμε δραχμή στις τσέπες μας.

Γιάννη τι σκας; Για κάποιον levelTwo λεει. :p

Πέρα από την πλάκα πάντως ελπίζω να μην σοβαρολογείς ούτε στο ελάχιστο.

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα κάνεις πάρτυ εσύ να έρθουμε είπαμε;
Ειχα κανει αλλα δεν ειχες ερθει...το ειχα δημοσιευσει κιολας...ηταν bench παρτυ.... τωρα ξανα τον Νοεμβριο καθως καθιερωθηκε...
Link to comment
Share on other sites

Παστέλα άραξε γιατί είναι 2 δεύτερη φορά που το λες. Ο άνθρωπος έκλεισε το μαγαζί του, μας έβγαλε τόσο φαί έξω που δεν είχαμε που να το βάλουμε, κρασιά, μπύρες, αναψυκτικά κλπ. Και όλα αυτά χωρίς να κάθεται ούτε στιγμή παρά μόνο να τρέχει πέρα δώθε.

Αν ο πώλος σου τα θέλει αυτά τσάμπα τι να σου πω. Πότε θα κάνεις πάρτυ εσύ να έρθουμε είπαμε;

pastelidis : ελπιζω να τα λες ολα αυτα για πλακα ετσι
πρέπει να περάσατε άψογα χτες. αντε σηκώστε και καμιά φωοτγραφία ακόμη (βάλτε και τα ονόματα για να γνωρίσουμε όσους δεν ξερουμε). :D

Γιάννη τι σκας; Για κάποιον levelTwo λεει. :p

Πέρα από την πλάκα πάντως ελπίζω να μην σοβαρολογείς ούτε στο ελάχιστο.

Εννοειται οτι KANΩ ΠΛΑΚΑ με εχεις για τετοιο ρααααα....Να πω και απο την πλευρα μου οτι ηταν τελειααα....

Ειχα κανει Bench παρτυ και μαλιστα το ειχα δημοσιευσει παντου αλλα Κυριε Γιαννη δεν μου κανατε την τιμη....:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.