Jump to content




astrolabos

Recommended Posts

Ρε παιδια βαλτε και εμενα να με δει ο κοσμος! :hehe:

Και να γινει ΚΟΛΑΣΗ :hehe:

Ελπιζω παιδια να περασατε ωραια εχθες...βλεπετε εμεις θα ερχομασταν ολοι μαζι με τον psilo αλλα κατι του ετυχε..

Τελικα ποιος ηταν ο τυχερος ?? :woot:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply
Και να γινει ΚΟΛΑΣΗ :hehe:

Ελπιζω παιδια να περασατε ωραια εχθες...βλεπετε εμεις θα ερχομασταν ολοι μαζι με τον psilo αλλα κατι του ετυχε..

Τελικα ποιος ηταν ο τυχερος ?? :woot:

Δηλαδη μονος σου δεν μπορουσες να ερθεις?

το ξανα λεω ΠΛΑΚΑ ΕΚΑΝΑ πριν

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μονος σου δεν μπορουσες να ερθεις?

Μπορουσα αλλα δεν ηξερα κανεναν!Εισασταν ολοι μεγαλοι...εγω πως θα ενιωθα με ολους καμποσα χρονια παραπανω απο μενα :o ( 17 ειμαι ) Ενω αμα ερχομουν με τον psilo και τον jason θα ηξερα τουλαχιστον 2 ατομα :weep:

Link to comment
Share on other sites

th_DSC_0016.jpgth_DSC_0008.jpgth_DSC_0011.jpgth_DSC_0019.jpgth_DSC_0021.jpgth_DSC_0028.jpgth_DSC_0029.jpgth_DSC_0032.jpgth_DSC_0033.jpgth_DSC_0036.jpgth_DSC_0047.jpgth_DSC_0053.jpgth_DSC_0057.jpgth_DSC_0062.jpgth_DSC_0063.jpgth_DSC_0065.jpgth_DSC_0074.jpgth_DSC_0080.jpgth_DSC_0081.jpgth_DSC_0082.jpgth_DSC_0097.jpgth_DSC_0099.jpgth_DSC_0112.jpgth_DSC_0117.jpgth_DSC_0126.jpgth_DSC_0131.jpgth_DSC_0133.jpgth_DSC_0136.jpgth_DSC_0142.jpgth_DSC_0150.jpgth_DSC_0161.jpg

καποιος μιλησε οτι δε πηρανε δραχμη..............

th_DSC_0138.jpg

:hehe:

edit :

Εν ολιγης :

στις φανερες φωτογραφιες..

1η : chosen

2η και 3η εγω

στη 4η που ειναι πολλοι στη μεση που φαινεται ο gznp

στη 5η με το τερας ειναι ο angel_f

μετα την πιτα ειναι ο "μπραβο στα χερακια του για το φαι που μου δινε" Μητσος @levelone :p

στη κοπη της πιτας ειναι ο chosen αριστερα ο venom και αμεσως αριστερα ο κολασμενος sebastian

επομενη , ο ορθιος ο darksaga , gznp , junior21 , dubber

στην επομενη απο τη πιτα , ο chosen ταιζει τον sln :p

μετα ειναι ο sotiris που δε ξερει να τραβαει φωτος οπως και ο angel(επομενη)και στη συνεχεια ο dubber :p)

αυτος που τωει τη πιτα και παραλιγο να πνιγει ο χαζος με σπασμενη εξατμιση AN7 :hehe:

επομενη με το χαμογελο στα χειλη ο κοκκινος adminastatoras Αστρολαβος.

ο επομενος που κοιμαται ορθιος ο Jpavly :p

αυτος με τη χερουκλα ο deninho

μετα με το κ*λοδαχτυλο ο SLN

μπλα μπλα..

μετα ο ορθιος μπροστα στη πορτοκαλι κολωνα ειναι ο Jaco

μετα ο spresv με τη κοτσιδα

και στην επομενη ο καραφλας ο stellaras :p

Οσο μπορειτε να καταλαβετε καλως...να βαζω tags και ξανα απο την αρχη δε το κανω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγω το ειπα του jason δεν μπορώ να πάτε εσεις...Τωρα δεν φταιω που δεν πηγατε...

Ναι ρε φιλε δεν ριχνω το φτεξιμο σε εσενα...χαλαρωσε..:happy:

Γαμαουα οι photos...:hehe:

Πολυ γελιο..

Θελουμε και ταμπελακια να ξερουμε ΠΟΙΟΣ ειναι ΠΟΙΟΣ...γιατι λιγους γνωριζουμε...:sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Θελουμε και ταμπελακια να ξερουμε ΠΟΙΟΣ ειναι ΠΟΙΟΣ...γιατι λιγους γνωριζουμε...:sarcastic:

Α μπραβο...βαλτε κανενα tag ρε παληκαρια εμεις που δεν ξερουμε κανεναν..;)

Link to comment
Share on other sites

Αν και ψιλο-αρρωστος (καμμια σχεση με το "Παρτα μωρη αρρωστη") νιωθω την αναγκη να ευχαριστησω ενα και μοναδικο ατομο που αλλαξε την βραδια για μενα!

Το jpavly για τον αναπτηρα του!:yu:

Χαρηκα που γνωρισα Πετραν (μπαινει πρωτος λογω αποστασης) και λοιπους καθως και που ξαναειδα παιδια μετα απο αρκετο καιρο.

Ναμαστε καλα και του χρονου με υγεια.

edit... Α και να μην ξεχασω τον Μητσο με το απαλο μαγουλακι του...

Link to comment
Share on other sites

Χαρηκα κι εγω που τα ειπα λίγο με παιδια που είχα καιρό να δω κι γνώρισα και 2-3 με τους οποίους δεν είχα βρεθεί από κοντά ποτέ (ητοι ο Astrolabos: 2 από τους 2-3 :p)

Χάρηκες παρόλο που έλειπα? :warning2:

Μπράβο σε όλους για την συμμετοχή και εύσημα (όχι ένσημα εε) στον L1 για την οργάνωση :T:

Link to comment
Share on other sites

Χαρηκα κι εγω που τα ειπα λίγο με παιδια που είχα καιρό να δω κι γνώρισα και 2-3 με τους οποίους δεν είχα βρεθεί από κοντά ποτέ (ητοι ο Astrolabos: 2 από τους 2-3 :p)

:hehe: epic :p

Χάρηκες παρόλο που έλειπα? :warning2:

Μπράβο σε όλους για την συμμετοχή και εύσημα (όχι ένσημα εε) στον L1 για την οργάνωση :T:

Του χρόνου είναι η σειρά σου :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.