Jump to content



Ιστοσελίδες που είδαμε και μας άρεσαν


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Δεν έχω δει αν έχει ξαναμπεί αυτή η ιστοσελίδα, αλλά άμα βαριέστε να ψάχνετε τραγούδια

στο You Tube, αλλά και να ακούτε συνεχόμενα χωρίς να ψάχνετε κάθε φορά που τελειώνει το τραγούδι τότε η λύση είναι www.boombox.gr

Link to comment
Share on other sites

Virus.GR

Δείτε το.

Αγαπητοί επισκέπτες,

Με το κάτωθι θα ήθελα να σας ανακοινώσω πως το virus.gr θα παραμείνει κλειστό μέχρι νεοτέρας, λόγω προσωπικών μου

υποχρεώσεων.

Δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω αν αυτό θα είναι το οριστικό τέλος της ιστοσελίδας και οφείλω να το τονίσω αυτό. Όμως

τους τελευταίους μήνες έχουν αλλάξει πολλά στη ζωή μου, όπως φαντάζομαι και στη ζωή των περισσότερων από εμάς, και

είναι πλέον αδύνατη η καθημερινή -ή έστω τακτική- ενασχόλησή μου με την ιστοσελίδα μας.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους εσάς που με στηρίξατε αυτά τα χρόνια και εμπιστευτήκατε εμένα και τους υπόλοιπους

συνεργάτες μου και forum moderators σε θέματα ασφαλείας Η/Υ και όχι μόνο.

Ελπίζω αυτό το προσωρινό (?) τέλος να αποτελέσει ευκαιρία για να ξεκινήσει κάτι καλύτερο..

Με εκτίμηση,

Αντώνης Πετράκης

virusp at virus.gr

:hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι μελλοντικές εκλείψεις ηλίου

:-O Ξέρεις κάτι που δεν ξέρουμε;!

Supernova_NASA.jpg

Καλή σκέψη!

Επίσης βολικός χάρτης αυτός που ξεχωρίζει τις ολικές από τις δακτυλιοειδείς (μέσα στην 20ετία):

Central_eclipses_2001-2020.GIF

Και μια ιστοσελίδα της NASA που ασχολείται αποκλειστικά με τις εκλείψεις με πολλούς αναλυτικούς χάρτες:

NASA Eclipse Web Site

Link to comment
Share on other sites

Για τους μουσικόφιλους...ουσιαστικά βλέπετε από που έχει πάρει sample κάποιο τραγούδι που σας αρέσει...ειδικά για τους hip-hoppers σαν εμένα είναι από τα αγαπημένα μου.

Listen to Music Samples, Remixes and Cover Songs | WhoSampled

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο και ενδιαφερον: Δειτε το κοστος ζωης σε 3.000 πολεις ανα τον κοσμο!!

Εχει τιμες απο κιλο/ντοματες μεχρι ενοικια και μισθους κλπ!!

Cost of Living

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.