Jump to content



ATI RADEON 4890


stylejohn

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

ρε παιδια να ρωτησω εχω την 4890 και μου κανει καποα μικρο κολληματα οχι του τυπου παγωμα αλλα μικρα κολληματα που ενοχλουν τι μπορει να παιζει.Οι drivers einai fresh install.Σε οτι detail kai na συμβαινει οχι στα full .Cpu bottlenecked den eimai .μηπως παιζει τιποτα με το τροφοδοτικο μου?(thermaltake 680)η την μητρικη ip35pro?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω εχω την 4890 και μου κανει καποα μικρο κολληματα οχι του τυπου παγωμα αλλα μικρα κολληματα που ενοχλουν τι μπορει να παιζει.Οι drivers einai fresh install.Σε οτι detail kai na συμβαινει οχι στα full .Cpu bottlenecked den eimai .μηπως παιζει τιποτα με το τροφοδοτικο μου?(thermaltake 680)η την μητρικη ip35pro?

Αντε καλοριζικη!

Τι λειτουργικο εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Ενα φιλαρακι μου με 4870 1G ειχε τα ιδια προβληματα με xp και του εβαλα windows7 για να δουμε τι παιζει και εφτιαξαν ολα!Εμενα παλι η 4870 512mb μου με XP 32bit παιζει μια χαρα!Αν εχεις καναν δευτερο σκληρο βαλε Vista ή 7 για να δεις αν φταει το λειτουργικο!Κατι τελευταιο...Στα XP εχεις SP2 ή SP3?

Link to comment
Share on other sites

ε ρε με βλεπω να αλλαζω μητρικη και εχουμε και αφραγκιες.

θα έλεγα να το πήγαινες όλο το pc στο service και να βλέπαν μονοι τους το πρόβλημα.Οποτε έτσι θα σου κάναν και αντικατάσταση της μητρικής πιστεύω ;)

Link to comment
Share on other sites

Τρελη καρτα η 4890.Αν και νομιζω πως θα πρεπει να βγουν και τα aftermarket μοντελα πριν γινει η αγορα καθως ειναι θεροαιμη καρτα.Ακομα ειναι και η πρωτη Ατι με voltage controler ,μονο απο Asus ομως

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.