Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

I LOVE WIGGLE!

Είχα πάρει κάτι πετάλια.. 1 χρόνο και πριν τα οποία μου έκαναν διάφορα προβλήματα. Τα έστειλα πίσω σε μια σακούλα, με ένα σημείωμα για refund. Χωρίς καν να μου στέιλουν email ή να επικοινωνήσουν μαζί μου, μου έστειλαν τα χρήματα. Κάτι τέτοια κάνουν και κερδίζουν πελάτες.

Link to comment
Share on other sites

τελικα παραγγειλα αυτο,σε 700x47

εχω την εντυπωση καποιος μου το χε προτεινει εδω και καιρο..:p

ελπιζω να μην δειχνει gay το 29er μου με αυτο το λαστιχο,νομιζω βεβαια θα γινω λιγο πιο γρηγορος και σβελτος απο τα μαμα λαστιχα Schwalbe Racing Ralph 29“x 2.25

θενξ Djd αψογο το shop!

Έγινε επεξεργασία από gbak
Link to comment
Share on other sites

τελικα παραγγειλα αυτο,σε 700x47

εχω την εντυπωση καποιος μου το χε προτεινει εδω και καιρο..:p

ελπιζω να μην δειχνει gay το 29er μου με αυτο το λαστιχο,νομιζω βεβαια θα γινω λιγο πιο γρηγορος και σβελτος απο τα μαμα λαστιχα Schwalbe Racing Ralph 29“x 2.25

θενξ Djd αψογο το shop!

oυπς...

E ενταξει ..1.85 με 2.25 η διαφορα.Ανεβα και σε πιεση ~50psi και δεν παιζει να μη δε καταλαβεις διαφορα μεταξυ των δυο.

Καλοφάγωτο.

Άλλαξε το template βλέπω το CRC

E ναι...ειδε και αποειδε μια ip να μπαινει 2 μηνες και να μη παιρνει τιποτα...σου λεει κατσε να αλλαξω μπας και ..

Αλλα κατσε να δει και τα αυριανα:p

Link to comment
Share on other sites

oυπς...

E ενταξει ..1.85 με 2.25 η διαφορα.Ανεβα και σε πιεση ~50psi και δεν παιζει να μη δε καταλαβεις διαφορα μεταξυ των δυο.

ελπιζω να μην δειχνει ασχημο μονο,βασικα δεν παλευεται το μαμα Racing Ralph στην πολη ειναι κουραστικο..

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομουν για 700x54 ειναι σε 2.12 περιπου,αλλα μετα βαραινει πολυ 900g+

αμα ερθουν και τα μονταρω θα ανεβασω φωτο

κοιταξτε τακουνι το μαμα..

292wqrt.jpg

Έγινε επεξεργασία από gbak
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομουν για 700x54 ειναι σε 2.12 περιπου,αλλα μετα βαραινει πολυ 900g+

αμα ερθουν και τα μονταρω θα ανεβασω φωτο

κοιταξτε τακουνι το μαμα..

292wqrt.jpg

Ειναι για αλλη δουλεια το RR ρε μαστορα... ισα ισα που ειναι περισσοτερο speed all terrain και οχι grip.. και παραπονιεσαι για το τακουνι?? με αρκετα χιλιομετρα σε χωμα νομιζω οτι δεν πιανει καθολου κατω...

Για ασφαλτο μονο, δεν..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.