Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Βολτίτσα σήμερα με την [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] γύρω απ΄την Ακρόπολη.

Αν και δεν την πέτυχα στη καλύτερη της μέρα είμαι υπερήφανος, γιατί ανέβηκε σε ανηφόρες που δεν τολμούσε για πρώτη φορά και κατέβαινε και σκαλοπάτια αέρα!:) (τώρα αν με έβριζε που την έκραζα και την πούσαρα συνεχώς δεν το ξέρω.:D:p:p)

Ακολουθεί ποζερι φωτό ψώνιο style, wanna be champion.:p

pjIPk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αμάν πια αυτή η κίνηση.. πας να ανέβεις την ανηφοριά και πέφτεις σε μποτιλιάρισμα..

6NOlr.jpg

Τι γαμάτα που ναι τα άλογα

Γιατί δεν πήγες πιο κοντά; Μπορεί κάποιο από αυτά να ήθελε να σε χαιρετήσει με high 5. :devil:

Έγινε επεξεργασία από Havic
Link to comment
Share on other sites

Αμάν πια αυτή η κίνηση.. πας να ανέβεις την ανηφοριά και πέφτεις σε μποτιλιάρισμα...

Το ίδιο έπαθα και εγώ πριν λίγο στο τρέξιμο. Μεσ' στα σκοτάδια εμφανίζεται ένα άλογο αραγμένο διαγώνια κιόλας. Το κόψαμε μέσα από τα αγριόχορτα. Χώρια που είχε "στολίσει" ανα 100 μέτρα τη μισή διαδρομή.

Link to comment
Share on other sites

δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα,αντίθετα μειώθηκε ο χρόνος αναμονής

όταν ανεβάζω τις διαδρομές στην garmin και σίγουρα 2 επιπλέον training pages

για παραμετροποίησή

ίσως έχει αλλάξει ο τρόπος που υπολογίζει τα υψομετρικά γιατί σε κάποια στιγμή

είδα -7m σε απόλυτο ισιάδι,αλλά δεν είμαι σίγουρος

Link to comment
Share on other sites

Ο αργός ( [MENTION=14015]Havic[/MENTION] ) έφαγε 2 σαμπρέλες σε διάστημα 20 λεπτών :p:P:P

Γκαντεμιά ...

Ευτυχώς που αλλάζομε λιιιιιιιιιιιιιγο πιο αργά από αυτόν σαμπρέλα και δεν χάσαμε πολυ χρόνο.. XD

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=xIhTY02lRSE&feature=player_embedded]Hybris Challenge: change a bike tire in less than a minute - YouTube[/ame]

Επίσης μιας και έχει κόσμο και κίνηση το thread προτείνω να γίνει sticky

Έγινε επεξεργασία από Κωστάκης
Link to comment
Share on other sites

Αν έχω internet θα σας λέω τα νέα κάθε βράδυ απο το ξενοδοχείο.. ανεβάζοντας και τα στατιστικά. Δεν υπάρχει κάτι επίσημο γιατί δεν θεωρείται αγώνας.. είναι πιο πολύ σε μπρεβέ φάση.

Link to comment
Share on other sites

Ο αργός ( @Havic ) έφαγε 2 σαμπρέλες σε διάστημα 20 λεπτών :p:P:P

Γκαντεμιά ...

Ευτυχώς που αλλάζομε λιιιιιιιιιιιιιγο πιο αργά από αυτόν σαμπρέλα και δεν χάσαμε πολυ χρόνο.. XD

Ήθελα να ήξερα ποιος σιχαμένος με γκαντεμιάσε… :angry:

Σήμερα πήρα και νέο v-brake

%C3%8E%C2%A3%C3%8E%C2%AE%C3%8E%C2%BC%C3%8E%C2%B5%C3%8F%C2%81%C3%8E%C2%B1%20%C3%8F%C2%80%C3%8E%C2%AE%C3%8F%C2%81%C3%8E%C2%B1%20%C3%8E%C2%BA%C3%8E%C2%B1%C3%8E%C2%B9%20%C3%8E%C2%BD%C3%8E%C2%AD%C3%8E%C2%BF%20v-brakeproduct.image.+media+images+cycling+products+bikecomponents+BR+BR-M590-L_600x450_v1_m56577569830677787_dot_jpg.bm.512.384.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.