Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Ειχε φαση οταν ειχα ανεβει με το αλφα ρομεο...

παρολο που φοραγα αλυσιδες τον αμαζευτο ειχε:hehe:

http://www.dpgr.gr/usergalleries/albums/userpics/34768/DSC_1384.jpg

το χιονι δεν εινι επικινδυνο αν εισαι προσεκτικος και συνετος.

Για μονοημερη εννοειται οτι ψηνομαι και εγω..οπως και η γυναικα :p

Link to comment
Share on other sites

ebay μονο μεταχειρισμένα...έχω και κωδικό ανταλλακτικού αν μπορεί να βοηθήσει κανείς.....

General Motors Part # 12755304

δυστυχώς πάει πακέτο με το μοτέρ.....το μοτέρ το κοίταξα και είναι οκ......η εγκατάσταση δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο.ξεβίδωμα τα wiper arms,βγάζεις το πλαστικό κάλλυμα για τη βροχή, ξεσυνδέεις μια πρίζα και σε 3 παξιμάδια (1 μοτέρ 2 μηχανισμός) είσαι έτοιμος να βάλεις το νέο.

50 ευρώ:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Wiper-Transmission-SAAB-9-3-2003-03-2004-04-2005-05_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3a556d5d6eQQitemZ250541333870QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

Για ένα τέτοιο εξάρτημα (σιδερικό ήσσονος σημασίας) και μεταχείρω να βάλεις δεν νομίζω ότι έχεις πρόβλημα ρε george!

Έγινε επεξεργασία από sotiris
Link to comment
Share on other sites

με τα μεταφορικά 90ευρώ αγορίνα....και έχει και περισσότερα χιλιόμετρα από το δικό μου wiper transmission που χάλασε.....

με 150το πήρα σήμερα σετάκι ΚΑΙ ΜΟΤΕΡ ΚΑΙ transmission από αντιπροσωπεία με 2χρόνια εγγύηση....το τοποθέτησα μόνος μου και όλα κομπλέ:)

Link to comment
Share on other sites

Πανί ή αλυσίδα για χιόνια; - Audi A6 1.8 Quattro και 215/55 R16

Ελπίζω να μη χρειαστεί αλλά καλό είναι να υπάρχουν.

εξαρτάται για τι ποσότητα χιονιού μιλάμε.για εθνική κουβέρτες, για Αλαγονία αλυσίδες;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.