Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Εκανα βόλτα-μάθημα την μπέμπα σήμερα στο παρκινκγ του παλαιού αεροδρομίου :bigsmile:

Αλλα χάλασα 10 λιτρα βενζίνης...ατιμο πλαφον... :toomuchne

Αντε ρε! Και εγώ έβγαλα έξω τη δικιά μου μπεμπα σήμερα. Την έδωσα να την οδηγήσει ο αδελφός μου να γουστάρει (έχει δίπλωμα 2 χρόνια τώρα), μετά την πήρα κι εγώ να γουστάρω λίγο. Εκεί στο παρκινγκ μπορείς να μπεις ελεύθερα; Δεν έχει "κακούς" ανθρώπους;;;

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπαν οι γονείς μου πριν δύσει ο ήλιος γιατι ισως και να εχει κακούς ανθρωπους.

Πάντως μια χαρά ηταν σήμερα, υπήρχαν και 2 άλλα αυτοκίνητα κάνοντας εξάσκηση και κάποιοι αλλοι που ασχολούνταν με τηλεκατευθυνόμενα.:crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπαν οι γονείς μου πριν δύσει ο ήλιος γιατι ισως και να εχει κακούς ανθρωπους.

Πάντως μια χαρά ηταν σήμερα, υπήρχαν και 2 άλλα αυτοκίνητα κάνοντας εξάσκηση και κάποιοι αλλοι που ασχολούνταν με τηλεκατευθυνόμενα.:crazy_pilot:

Soz,μονος πηρες το αμαξι και πηγες?

Εγω πηγαινα σε ενα παρκινγκ στο Π.Φαληρο ,στη θαλασσα κοντα.Και εκει ειχε "τηλεκατευθυνομενους".

Link to comment
Share on other sites

Σημερα,ξημερωματα ~5 το πρωι,επιστρεφοντας απο εξοδο,σε δρομο με μια λωριδα ανα κατευθυνση

Πορτοκαλι στα 150μ,φρεναρω,σταματαω και περιμενω στο κοκκινο ως οφειλω.

10 δευτερολεπτα αργοτερα,ερχεται απο πισω μου enduro/on-off/πως τα λενε τεσπα,βγαινει στο αντιθετο ρευμα(διπλη διαχωριστικη) και την ωρα που περναει κατακοκκινο φαναρι τραβαει και μια σουζα για 200μ(παντα χωρις κρανος)

Οχι τιποτε αλλο,αλλα αυτος που θα τον φαει λαχανο αργα ή γρηγορα,θα εχει και τυψεις μετα και δεν θα μπορει να κοιμηθει

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

ενας ακομα καταδικασμενος που μετραει ωρες. αμα ερθει κ το καλοκαιρι θα παιξει κ παντοφλιτσα, ή καλυτερα σαγιοναρα για ποιο γρηγορες αλλαγες.

edit

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=123053&cid=4

κριμα..

τι να κρατησουν τα πλαστικα, κ τα κανγελα...

Έγινε επεξεργασία από MaGiCMaN
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να μετραμε τελικα μεσα στον χρονο ποσα "Ελλαρα ρε φουστη μουυυυ!!!" θα λεμε...

Και θελουμε πιστα για moto gp και f1?

Κριμα για το παιδακια...:(

Και στο Ακροπολις ετσι ειναι (ηταν μαλλον) η φαση,καθομαστε ολοι διπλα στη στροφη απανω ,αλλα αν τυχον γινει κατι δε το σκεφτομαστε...

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά εξοργιστική η ανευθυνότητα των... υπευθύνων. Μα ειναι δυνατόν να επιτρέπονται θεατές σε τέτοιο σημείο?

Συμφωνώ με την αγανάκτηση - απογοήτευση για την πορεία μας στο μηχανοκίνητο αθλητισμό-οδηγική παιδία στη χώρα μας.

Αλλά δε συμφωνώ με αυτό.

Και θέλουμε πιστά για moto gp και f1?

Δε τη κάνει το όνομα ή το μέγεθος τη πιστά motogp και F1, αλλά οι κανονισμοί ασφαλείας. Φυσικά και θα έπρεπε να θέλουμε ακόμα περισσότερο πίστες με σωστές προδιαγραφές ασφαλείας μετά απο τέτοια συμβάντα.

[edit]

Είδα αυτό το video και ανατρίχιασα. Είναι εγκληματικό το ότι επέτρεπαν σε θεατές να κάθονται σε σημείο εξόδου της στροφής!!! Απο απλή υποστροφή έγινε το κακό!!!!! Είναι πραγματικά απίστευτο.

Μα καλά οι διοργανωτές... όλοι αυτοί οι whannabe petrolheads που κάθονται και χαζεύουν εκεί δε το βλέπουν να έρχεται το κακό... στη κυριολεξία??

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=7VmjvsxKt6Q]YouTube - NewsIt.gr: Ξ ΟΟΞΉΞ³ΞΌΞ

Έγινε επεξεργασία από kaynd
Αλλαγή link του video
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

μαλιστα... και @#$% τους συμπληρωματικούς κανονισμούς... Τι να τη κανουμε τοτε την ΕΛΠΑ και τους λοιπούς τσιφλικάδες των ελληνικών αγώνων?

Εγώ σε ενα χωράφι ασφαλέστερους αγώνες θα διεξήγαγα και θα κόστιζα μακράν λιγότερο.

Με 20 ευρω (και πολλα λεω) το κυβικό αγωράζεις χώμα για μπάζωμα απο μια τοπική μάντρα και αδειάζεις λόφους στα σημεία εξόδου. Αυτοι τα λεφτά που παίρνουν απο τις διοργνώσεις τι τα κάνουν?

Έγινε επεξεργασία από kaynd
Link to comment
Share on other sites

Αυτο σε πείραξε, η το οτι, κατα πάσα πιθανότητα, αυτός ο συμπληρωματικός κανονισμός απεφασίσθη και διετάχθη κατόπιν του ατυχήματος, για να βγούν λάδι οι ιθύνοντες;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δε το γνώριζα οτι βγήκε εκ των υστέρων. Δεν ειχα διαβάσει ούτε καν τους κανονισμούς τους για να ξέρω τι είχαν γράψει. (Θα μου πεις... εχει ημερομηνία πάνω. αλλα εστω)

Δέν ειναι σωβαρά πράγματα αυτά παντως... Θα έπρεπε οι οικογένειες που εχουν υποστεί το κακό να κινηθουν δικαστικά 100% αν εχουν τη δυνατότητα.

Έγινε επεξεργασία από kaynd
Link to comment
Share on other sites

Αυτο σε πείραξε, η το οτι, κατα πάσα πιθανότητα, αυτός ο συμπληρωματικός κανονισμός απεφασίσθη και διετάχθη κατόπιν του ατυχήματος, για να βγούν λάδι οι ιθύνοντες;

Εμ βεβαια,γιατι μετα δε θα μπορουμε στο μελλον να αραζουμε στον καναπε με 5-6 μπυρες,να παρακολουθουμε αυτους τους ανθρωπους να τρεχουν σε αγωνες...

Μα να τους χασουμε?...

ΕΛΕΟΣΣΣΣ!!!:flag:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.