Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Η Σουηδέζα πάει για πώληση εντός της εβδομάδας. Πραγματικά στεναχωριέμαι, αλλά υπάρχουν άλλες προτεραιότητες αυτή τη στιγμή.:hm:

Whaaaat?? Πώς έτσι ρε αγορίνα? :(

Anyway, αν έχεις καταλήξει σε αυτό, μακάρι να βρεις εύκολα αγοραστή.

Αν και θα πρέπει να τη δώσεις σε τιμή ξεφτίλα, για να έχεις ανταπόκριση εδώ που έχουμε φτάσει... Και θα είναι κρίμα πραγματικά...

Link to comment
Share on other sites

Saab 9-3 Linear 1.800cc 122bhp

εργοστάσιο κατασκευής Trollhattan Sweden

ημερομηνία κατασκευής 12/2003

1η κυκλοφορία 1/2004

χιλιόμετρα: 100.150

Service όλα στον κεντρικό επίσημο αντιπρόσωπο Saab Vakar S.A Κηφισιά

Χρώμα espresso black

stuff:

2-zone clima, abs, esp, tcs, 6airbag, δερματινο τιμόνι με χειριστήρια, xenon lights, Aero sport suspension kit, Aero body kit, Aero Exhaust. ζάντες 16άρες αλουμινίου.

Apexi air filter, EBC red ceramic brake pads και EBC brake discs.....

θα ανεβάσω και στο car.gr αγγελία με πλήρη περιγραφή και φωτογραφίες.

Dolly ευχαριστώ πολύ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Η Σουηδέζα πάει για πώληση εντός της εβδομάδας. Πραγματικά στεναχωριέμαι, αλλά υπάρχουν άλλες προτεραιότητες αυτή τη στιγμή.:hm:

πάει παντρεύεται αυτός:big_boss:

Link to comment
Share on other sites

Πόσο τη δίνεις τη σουηδή ρε φράγμα?

Μήπως αλλάξω την punt-άρα σκέφτομαι με κάτι πιο κοντά ηλικιακά στα 28 μου χρόνια :p:hehe:

Από λάστιχα πάντως, με michelin pe2 που φοράω, έχω παρατηρήσει ότι στον 1 χρόνο περίπου η απόδοσή τους έπεσε κατακόρυφα, χωρίς πάρα πολλά χιλιόμετρα (15.000) και χωρίς φθορές στο πέλμα. Δεν σπινιάρω ποτέ το αμάξι, ακόμη και να θέλω, μπαίνει το asr.

Σε βροχές, την έχω πάθει, ειδικά με πρωτοβρόχια και σκόνη.

Τα επόμενα που θα βάλω είναι μάλλον τα SC2 που έχω ακούσει κι από άλλους ότι πατάνε καλά και κρατάνε πάνω από χρόνο!

Και τώρα το χειμώνα χειμερινά, η καλύτερη πρόσφυση, αρκεί να μη σκίζεις το αμάξι με ζέστη!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πόσο τη δίνεις τη σουηδή ρε φράγμα?

Μήπως αλλάξω την punt-άρα σκέφτομαι με κάτι πιο κοντά ηλικιακά στα 28 μου χρόνια :p:hehe:

Από λάστιχα πάντως, με michelin pe2 που φοράω, έχω παρατηρήσει ότι στον 1 χρόνο περίπου η απόδοσή τους έπεσε κατακόρυφα, χωρίς πάρα πολλά χιλιόμετρα (15.000) και χωρίς φθορές στο πέλμα. Δεν σπινιάρω ποτέ το αμάξι, ακόμη και να θέλω, μπαίνει το asr.

Σε βροχές, την έχω πάθει, ειδικά με πρωτοβρόχια και σκόνη.

Τα επόμενα που θα βάλω είναι μάλλον τα SC2 που έχω ακούσει κι από άλλους ότι πατάνε καλά και κρατάνε πάνω από χρόνο!

Και τώρα το χειμώνα χειμερινά, η καλύτερη πρόσφυση, αρκεί να μη σκίζεις το αμάξι με ζέστη!!!!!!

ενδιαφέρεσαι για τη Σουηδέζα μου Σώτο? Να μιλήσουμε στο τηλ αν είναι. Και ναι......στους χημικούς πάει μια Σουηδέζα......είναι από τη φύση τους πιο ''εκλεπτυσμένα'' άτομα :p

Link to comment
Share on other sites

:nerd::blink::o

πραγματικά ασύλληπτες ικανότητες

Μπα οχι..Σκεψου ποσες φορες το εχει κανει για να βγει αυτο.Ποσα γυρισματα..Πιστευω ολοι οι οδηγοι WRC τα εχουν ανετα κατι τετοια..Στο WRC φαινεται ο καλος ο οδηγος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπα οχι..Σκεψου ποσες φορες το εχει κανει για να βγει αυτο.Ποσα γυρισματα..Πιστευω ολοι οι οδηγοι WRC τα εχουν ανετα κατι τετοια..Στο WRC φαινεται ο καλος ο οδηγος.

Καλα ναι...Αλλο stunts που ειναι το video και αλλο WRC! Που αμα παρατηρισεις κατω το ελαστικο στο οδοστρωμα βλεπεις πως εχει φυγει αρκετες φορες στα πλαστικα!

ΑΛΛΑ σκεψου οτι ΟΛΟΙ οσοι οδηγανε στο WRC δεν ειναι τυχαιοι οπως εγω,εσυ κτλπ! Οπως και στην F1!

Απλα καποιοι ειναι TOP και οι υπολοιποι ακολουθουν! δεν γινεται ολοι να ειναι ολοι το ιδιο γρηγοροι!! Αλλα σιγουρα ειναι καλοι οδηγοι!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ο ken block εαν δεν κανω λαθος κατεχει ενα μεγαλο ποσοστο στην DC!Οποτε προμοταρει ΚΑΙ την dc αλλα παρεα και αλλες εταιριες..! Αρα! Εμ βγαζει χρημα, Εμ κανει την τρελα του..! Πιστευω ολοι εδω μεσα θα θελαμε να κανουμε κατι τετοιο!

Αρα για εμενα του αξιζουν συγχαριτηρια διοτι ειναι εξυπνος και κανει και αυτο που γουσταρει!! :happy2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλα ναι...Αλλο stunts που ειναι το video και αλλο WRC! Που αμα παρατηρισεις κατω το ελαστικο στο οδοστρωμα βλεπεις πως εχει φυγει αρκετες φορες στα πλαστικα!

ΑΛΛΑ σκεψου οτι ΟΛΟΙ οσοι οδηγανε στο WRC δεν ειναι τυχαιοι οπως εγω,εσυ κτλπ! Οπως και στην F1!

Απλα καποιοι ειναι TOP και οι υπολοιποι ακολουθουν! δεν γινεται ολοι να ειναι ολοι το ιδιο γρηγοροι!! Αλλα σιγουρα ειναι καλοι οδηγοι!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ο ken block εαν δεν κανω λαθος κατεχει ενα μεγαλο ποσοστο στην DC!Οποτε προμοταρει ΚΑΙ την dc αλλα παρεα και αλλες εταιριες..! Αρα! Εμ βγαζει χρημα, Εμ κανει την τρελα του..! Πιστευω ολοι εδω μεσα θα θελαμε να κανουμε κατι τετοιο!

Αρα για εμενα του αξιζουν συγχαριτηρια διοτι ειναι εξυπνος και κανει και αυτο που γουσταρει!! :happy2:

Nαι βρε δν ειπα οτι δν ειναι καλος..Απλα ολος ο κοσμος τον εχει <θεο> γι αυτο...

Ενω στο WRC εχει πιασει πατο..

Link to comment
Share on other sites

Μεταμεσονύκτια Βουλιαγμενοβόλτα anyone?

Αμα περνας απο Δαφνη με το 240 πολυ ευχαριστως!! :p

Nαι βρε δν ειπα οτι δν ειναι καλος..Απλα ολος ο κοσμος τον εχει <θεο> γι αυτο...

Ενω στο WRC εχει πιασει πατο..

Ναι βρε...Οτι τον εχει για θεο ο κοσμος ναι! Ουτε το πρωτος ουτε ο τελευταιος ειναι που θα θεωρηθει ''θεος''! Αλλα για ποσο? Αλλα ειναι καλος οδηγος! Οτι φοβερος και τρομερος!Αλλα κατι σκαλια πανω απο τους περισσοτερους μας!

OT:Οπως ''ολοι'' ειχαν θεο τον armin van buuren με το In and out of love αλλα τωρα που ειναι ? Μαθανε ενα κομματι κ τον κανανε απιστευτο!(οχι οτι δεν ειναι καλος ;) )

Έγινε επεξεργασία από ProPitsiriko$
Link to comment
Share on other sites

200SX είναι, και αν είσαι στο Πρακτικερ θα με δείς/ακουσεις :p

Α ναι σωστα!:inlove:

Δυστυχως απεχω κανα 10λεπτο(με τα ποδια) απο τη Βουλιαγμενης στη Δαφνη! Οποτε δεν θα δω το μοβ πυραυλο!:drool:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.