Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Που μειώνονται ωρέ; Εγώ δηλαδή που με καινούριο 1400άρι ήταν να δώσω 184 θα δώσω 220!

Όλες οι βασικές χρεώσεις αυξάνονται από ότι βλέπω και φεύγουν τα "πράσινα" τέλη..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

κανεις που να ασχολειται πιο επισταμενα με δαυτους ...ξερει μηπως αν τα ιδια θα ισχυουν για τον επομενο χρονο?

Κατι πηρε ο ματις/αυτις μου οτι θα υπολογιζονται με βαση τα καυσαερια!?!

Υποθετω και τα φετινα-σαν τροπος υπολογισμου- θα πανε ακλαυτα εε?

Link to comment
Share on other sites

Που μειώνονται ωρέ; Εγώ δηλαδή που με καινούριο 1400άρι ήταν να δώσω 184 θα δώσω 220!

Όλες οι βασικές χρεώσεις αυξάνονται από ότι βλέπω και φεύγουν τα "πράσινα" τέλη..

να σε δω τώρα που θα το αλλάξεις με οικογενειακό έτσι και σκάσουν μπέμπηδες τι μπινελίκια θα μου ρίχνεις :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ακουσα στις ειδησης οτι απο '11 θα φορολογούνται βαση μονον των ρυπων

Τοσο δυσκολο τους ειναι να φτιάξουν φόρμουλα που να συμπεριλαμβανει και ρύπους αλλά και διανυθέντα χιλιόμετρα?!?

Α ναι σωστα μαλλον δεν τους συμφέρει....

Link to comment
Share on other sites

τα διανυ8εντα χιλιομετρα πως θα τα υπολογιζουν??

Ξερεις τι λουφα εχει να πεσει??

Μονο στην βενζινη αν μπει κανενας εχτρα φορος..

Και θελω να δω πως θα τα υπολογιζουν βαση καυσαεριων.

Μεσω κτεο??Μεσω κατασκευαστριας εταιριας?

Link to comment
Share on other sites

τα διανυ8εντα χιλιομετρα πως θα τα υπολογιζουν??

Αν δεν κανω λαθος τα χιλιόμετρα που καταγράφει ο εγκέφαλος/οπωςθελειςπεςμε δεν μπορείς να τα μηδενίσεις.

Ας δώσουν τοτε συσκευή gps με data logger και κρυπτογράφηση να ξεμπερδεύουμε :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα τσιμπήσω κανένα vw bluemotion polo 1.2 TDI και θα το τρέχω μέσα στην αθήνα μπροστά σε μπάτσους...και θα ρουφάνε τα 99γρ/χλμ και δεν θα πληρώνω τίποτα απο τέλη κυκλοφορίας, θα έχω 4,5L/100km που ούτε το ΑΙΔΙΑΣΤΙΚΟ prius καν τα ονειρέυεται και θα πληρώνω και 1,25€/L το diesel...

HINT: ******** πολιτικοί αφήστε τα ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ diesel κάρα μέσα στην αθήνα λεμεεεεέ...οχι άλλο μεσαιωνικό κάρβουνο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.