Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Ειχε ενας,ενα σμαρτακι στο απο κατω στενο απο το σπιτι μου και το βραδυ του πηραν τα ζαντικα και του εβαλαν 3 τσιμεντολιθους :p

τα παιξε ο ανθρωπος οταν το δε

ειδες με την κ@λοκριση μεχρι και οι συμμοριες καναν περικοπες προσωπικου και απελυσαν αυτον που κλεβει το υπολοιπο αυτοκινητο

Έγινε επεξεργασία από Tsakonas
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και τα καλυπτει.(αν εχει στο ασφαλιστηριο του τετοια καλυψη)Παλια ειχαμε επισκευασει μια Carina E που ειχε φαει τουμπες

και ηρθε ο πραγματογνωμονας της ασφαλειας του και φωτογραφισε το τουμπαρισμενο

Carina ωστε να τον αποζημιωσουν για ολα τα κρυσταλλα που σπασανε.

Link to comment
Share on other sites

Μολις προ ολιγου με πηρε τηλ φιλος εμφανως σοκαρισμενος να μου πει οτι παλιο corolla το οποιο του κολλουσε λιγο πριν στο ποταμι προς ΣΕΦ, περασε απο δεξια του ιπταμενος και εσκασε πανω στον τοιχο... Και ειχε και κοσμο μεσα...

Link to comment
Share on other sites

Έχουν αυξηθεί τα κρούσματα.

Μας σπάσανε κι εμάς χθες το τζαμάκι το μικρό της πίσω πόρτας στο 309.

50 ευρώ η επισκευή . . .

Για το forester του father , 350 εδωσα για το τζαμακι...

Αν μου επαιρναν 50 θα εκανα κωλοτουμπες.

Τωρα λετε να βγει καμια νεα μοδα , και τα ιαπωνικα ανταλλακτικα/αυτοκινητα που ειχαν σταλει στην ελλαδα πριν το τσουναμι να τα χρεωνουν πιο ακριβα επειδη θα ειναι μη ραδιενεργα? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

για σπάστα και ξαναρίχτα μια γιατί δε κατάλαβα γρί.

Του κολλουσε απο πισω στην αριστερη, ο φιλος μου πατησε, τον αφησε πισω και συνεχισε χαλαρα, ο τυπος επιασε τερμα δεξια λωριδα και μπηκε στην στροφη που ερχοταν (εχει ενα ελαχιστο υψωματακι) με οσα μπορουσε να μαζεψει, προφανως, οπου και απογειωθηκε και εσκασε στον παρακειμενο τοιχο...

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό κάνουμε δεξιά όταν έρχεται βλαξ και δεν πατάμε λίγο, αλλά αφήνουμε λίγο, να έχουμε αποστάσεις ασφαλείας από το μπαμ.

Γιατί εμάς θα καρφώσει, αργά η γρήγορα.

Καλύτερα να το βλέπεις στο παρμπρίζ σου μακριά παρά στο παρμπρίζ σου δίπλα ή στον καθρέφτη πίσω σου ξυστά.

Link to comment
Share on other sites

Χτες ιζολ βολτα 200SX ΛΒΛ1 , τα παντα ολα τα λεφτα τα σκασιματα απο την εξατμιση και το φορτωμα του τουρμπατου 1.800αρη με ανελεητα σφυριγματα ,ροπατο,και κυριως αειθαλες αυτοκινητο.Εκει πουχαμε παρκαρει εξω απο κρεπαδικο για να βρω τροφη,ξεχωριζε πολυ ομορφα,με τιποτα δεν μπορεις να πιστεψεις οτι το αυτοκινητο αυτο κατασκευαστηκε οταν οι τσοντες ηταν ακομα σε βιντεοκασετες.Ψαρωτικοτατο επισης το ανοιγμα των φωτων...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.