Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Αξιοπιστία,μέχρι στιγμής,δεν έχω παρατηρήσει πρόβλημα ούτε σε εμένα ούτε σε φίλους με kawa(γενικά μιλώντας σαν εταιρία). Ανταλλακτικά τώρα,ήθελα να δω κάτι φέρινγκ λευκά και οι τιμές πήγαιναν 250 άβαφτα αριστερό και δεξί έκαστος.Από μηχανικά δεν μπορώ να σου πω,από φίλτρα,τακάκια κτλ νορμάλ τιμές,τώρα πιο ειδικά δεν νομίζω να έχει νόημα να πούμε κάτι μιας και σε γενικές γραμμές δεν θα χρειαστείς κάτι ιδιαίτερο.

Link to comment
Share on other sites

Κούρσα θανάτου με τρεις νεκρούς στη Λαμία - Σοκάρουν οι φωτογραφίες - Κοινωνία - The Best News

εχω μερσεντα και σας σκιζω ολους. πηρε και αλλους ομως μαζι του τσαμπα.

Link to comment
Share on other sites

Κούρσα θανάτου με τρεις νεκρούς στη Λαμία - Σοκάρουν οι φωτογραφίες - Κοινωνία - The Best News

εχω μερσεντα και σας σκιζω ολους. πηρε και αλλους ομως μαζι του τσαμπα.

Ότι και να πω ειναι λίγο... Ο οδηγός της Mercedes το έφαγε το κεφάλι και καλα να πάθει αφού δεν είχε μυαλό. Οι άλλοι τι του φταίγανε; Ας πήγαινε σε μια πίστα να βγάλει τα όποια κομπλεξ του. Μετά ακούω συνέχεια φταίνε οι δρόμοι, φταίνε οι μπαριέρες, φταίει ενας σκατζόχοιρος που πεταχτηκε στον δρόμο. Το στραβό, κομπλεξικό κεφάλι μας ποτέ δεν φταίει,ε; Τώρα θα μου πεις οι δρόμοι με τα 1000 μπαλώματα δεν φταίνε; κατηγορηματικά οχι, δεν φταίνε. Βλέπεις ένα δρόμο με μπαλώματα, ε ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΤΗΣΕΙΣ το ρημάδι το γκάζι αφού βλέπεις οτι δεν σε παίρνει. Καλύτερα να φτάσεις 15 λεπτά αργότερα παρά να καταλήξεις οδηγός σε ξύλινο μονοθέσιο.

Έγινε επεξεργασία από wesker
Link to comment
Share on other sites

NewsIt.gr: Εύβοια: Τον σκότωσε και τον εγκατέλειψε στην άσφαλτο!

Είπε να βγει να κάνει βόλτα,το σουτζούκι δεν το είδε δεν το άκουσε...Αρκετα για σήμερα με αυτού του είδους τις ειδήσεις,στα κομμάτια

Link to comment
Share on other sites

Πλένω το αμάξι σήμερα, και μόλις σκεφτόμουν πόσο μαμάτο αμάξι έχω:p:tomato:, ακούω κάτι περίεργους ήχους στο καπό και χάνω άμεσα υδραυλική υποβοήθηση στο τιμόνι. Λέω wtf?, σταματάω στο πλάι να δώ τι παίζει, ανοίγω καπό και βλέπω τον ιμάντα της αντλίας του τιμονιού (και του A/C) να είναι κομμένος κατα μήκος σε 2-3 τμήματα:wassat:

Περίεργη φάση μιας και δεν τον είχα αφήσει πάνω αιώνες, πρόσφατος ήταν...άλλο ένα πράγμα στην άπειρη λίστα με αυτά που χρειάζομαι.:...:

Link to comment
Share on other sites

Που να παμε στην Αθηνα για καρτ με την παρεα;

Θελω ομως κατι οικονομικο,οχι οπως βλεπω σε μερικες πιστες 90 και 100 ευρω για ενα 20λεπτο.

Υ.Γ: Σε ολες 20λεπτο ειναι; Με την ωρα δεν παει; Αν ειναι για ωρα το δινω το 50αρι...

Υ.Γ2: Αν εχω το δικο μου οχημα,θα πληρωνω λιγοτερα σε μια τετοια πιστα;

Link to comment
Share on other sites

Καρτοδρομο @Αφιδνες, kartland @παλλνη ειναι 10-12€ το σετ, 8λεπτο στο καρτοδρομο, βγαζει ~8 γυρους, 10λεπτο στην kartland βγαζει 14-15. Το καρτοδρομο ειναι πολυ πιο ανοιχτη, πιο μεγαλη και πολυ πιο γρηγορη πιστα (φρεναρω σε 1 στροφη μονο), αλλα καπως βαρετη, kartland πολυ μικροτερη και πιο τεχνικη. Φετος κανονιζουν φιλοι πρωταθλημα στον Ασπροπυργο και λενε οτι ειναι καλυτερα και απο τις αλλες 2, αλλα δεν εχω παει ακομη να δω.

Οι τιμες που λες ΙΣΩΣ ισχυουν για μισθωση διχρονου αγωνιστικου καρτ. Αν δεν εχεις λοξα , δεν σκεφτεσαι καν αγορα τετοιου πραγματος.

Link to comment
Share on other sites

Δεμ θυμαμαι σε ποια πιστα το ειδα προχτες,αλλα ειχε καταλογο με ολα τα διαθεσιμα οχηματα και ξεκινουσε απο αυτα που ειναι για 6-12 ,μετα εως 15 κτλπ και το πιο ακριβο (90-100 που ανεφερα) ηταν για το 6ταχυτο.

Μαλλον Αφιδνες θα παω αμα ειναι.

Ποσο να συμφερει αραγε να χεις το δικο σου οχημα; Το συζητουσα με τον πατερα μου.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10676]Hydra[/MENTION] επίσης, αν δεν έχεις προηγούμενη εμπειρία απο kart, μην το νοικιάσεις για μια ώρα. Στο τέταρτο θα είσαι πιασμένος και δεν θα νοιώθεις δικέφαλους-τρικέφαλους. Ειδικά αν ειναι κανένα ζωηρό καρτάκι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.