Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Δεν έχω αλλάξει ακόμα φίλτρο βενζίμης. Πρέπει να το ελέγξω.

Παρασκευή μου ήρθε το ηλεκτροστατικά βαμμένο μαύρο ματ καπάκι βαλβίδων και Σάββατο το μόνταρα. Όλα πήγαν καλά, σήμερα βγήκα και βόλτα και φαίνεται ότι τα ξαναέβαλά όλα σωστά πάνω.:)

@SirDiman

Την παροχή ρεύματος και λοιπή καλωδίωση στην αντλία την τσέκαρες, μην αλλάζεις τσάμπα.

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε καλομαθει να περναμε με κοκκινο...

εκτος κλασσικα απο το συνηθες σημειο στο πολυτεχνειο που βγαινω στη κατεχακη και κοιταω μην κατεβει κανενας με 150 και με παρει βολτα μετα στην επομενη αμεσως διασταυρωση επειδη συνηθως κατεβαινω και προλαβαινω αμεσως μολις ανοιγει πρασινο οποτε ξεκιναω κατευθειαν, αφου δεν εχω σταματησει τελειως, περνανε με κοκκινο 2 και 3 αυτοκινητα.μια κοπελια δε, τωρα οπως περναγα περασε τοσο αργοτερα αφου ειχα περασει και την διασταυρωση.και ερχοται και γκαζωτη αλλα της εκοψε και φρεναρε πριν μπει στη στροφη γιατι αν συνεχιζε πατητη παιζει να με προλαβαινε και να με επαιρνε βολτα μεσα στο παπαγο.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ Πάτρα κάθετα στην εθνική στο φανάρι στο ύψος του ΑΒ Βασιλόπουλου, 2 το βράδυ κόβω αρκετά σε full πρασινάκι, το οποίο το έβλεπα για τουλάχιστον 5-6 δεύτερα οτι είναι πράσινο, μόλις ετοιμάζομαι να περάσω ακούω ένα θόρυβο και βλέπω ένα αμαξάκι να περνάει με όσα είχε, 2 αμάξια μπροστά μου...

Όχι μαστίγιο αλλά όποιον πιάσω να το κάνει αυτό τόσο ακραία, θα του σπάσω κόκκαλα.

(Συμπέρασμα, μετά τις 12 το βράδυ ας είναι καραπράσινο εγώ κόβω σχεδόν εντελώς σε "γερές" διασταυρώσεις)

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κομπλεξικός πια ο κόσμος.....

Σημειωτέων ότι έγινε μπροστά στα μάτια μου(εγώ καθόμουν 5μ από την άλλη πλευρά) χωρίς να πάρω πρέφα....

img20111108034434.jpg

Αυτό δεν είναι απλά μια κλειδιά, είναι ότι ήξερε σε ποιον το έκανε...

Link to comment
Share on other sites

Τι κλειδί ρε φίλος; Αυτό είναι κατσαβιδιά. Πολύ φάρδος.

Τι να πείς... Γελοία άτομα. Όπως τότε που είχε συρθεί ο άλλος πάνω μου και με είχε γδάρει από πίσω μέχρι τη μέση της πόρτας... ΓΤΠΚ.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κομπλεξικός πια ο κόσμος.....

Σημειωτέων ότι έγινε μπροστά στα μάτια μου(εγώ καθόμουν 5μ από την άλλη πλευρά) χωρίς να πάρω πρέφα....

img20111108034434.jpg

Αυτό δεν είναι απλά μια κλειδιά, είναι ότι ήξερε σε ποιον το έκανε...

γουρουνι εντελως.

Δεν ειναι να ποσταρει κανεις φωτοζ του αυτοκινητου κλπ πουθενα.Κλειδωμα και στο φεησμπουκ...Σε ποια περιοχη εγινε αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Πωω ρε φίλε... Σαν γραμμή με κιμωλία είναι...

Κάποιοι δυσκολεύονται ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ να σεβαστούν την περιουσία του άλλου... :getlost:

Τώρα τι πρέπει να κάνεις για να το επιδιορθώσεις αυτό χωρίς να φαίνεται τίποτα?

Τοπικά φτιάχνεται ή θα φαίνεται σαν "στάμπα"?

Link to comment
Share on other sites

πωωωω τι έιναι αυτα ρε γμτ... Έλεος να ξεσπάς πάνω σε κάτι το οποίο δεν μπορείς να το αποκτήσεις...

Τελικά εχουμε πολλούς περισσότερους καθυστερήμενους απ' όσο φανταζόμουνα.... και γι' αυτό δεν παίζει να πάμε ποτέ σαν χώρα μπροστά...

Περιστικα μαν

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το σκηνικό έγινε Αργυρούπολη.

Το αν θα φτιαχτει και πως, θα το μάθω μετά τις 18Ν που παραδίδω την πτυχιακή μου. Αυτή τη στιγμή δεν έχω χρόνο και να ασχοληθώ.

Link to comment
Share on other sites

Ακη χωρις παρεξηγηση και με πληρη συμπονοια για το περιστατικο

ξερεις οτι εναλλακτικα μπορεις να συνεχισεις τη γρατζουνια με ανοδικη φορα γραμμης

να προσθεσεις και αξονες και ισως και κανενα αχνο καναβο στο φοντο

και το κανεις γραφημα ροπης

πετας και σε αυτοκολλητο το δυναμομετρο που πας ωστε να τσιμπησεις και καμια χορηγια

και προαιρετικα βρισκεις και το κ@θικι που το εκανε

και του ζητας να επαναλαβει τη διαδικασια κι απο την αλλη μερια για λογους ομοιομορφιας...

Link to comment
Share on other sites

Μαμώ την μ@μ@κί@ τους...:fist:

(Ωραία ταιριάζει η ζάντα από το μχ5, με έψησες να βάλω τις παλιές δικιές μου στο daihatsu sirion της φαμίλιας, να πετάξω τις άσχημες σιδιερένιες με τα γελοία τάσια.)

Link to comment
Share on other sites

Περίμενες να κάνει?

Οι κορεάτες είναι απ τους πιο αξιόπιστους overall

εχω μια φιλη με ενα hyundai με 90.000χλμ και ανακαλυψα οτι ειχε να κανει σερβις απο τα 45.000...:nothing:

ουτε λαδια δεν ειχε αλλαξει και το αμαξι πηγαινε κανονικα.:...:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.