Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Από Ελλάδα λες ; εγώ έλεγα να δωσω μέχρι κανένα 20αρικο.Απο ebay είναι πάμφθηνα

Απο μια ματια που έριξα φαίνεται να έχει obd2 οποτε δεν έχεις θεμα

Όχι, δυστυχώς, OBD1 είναι. Κάτσε να σου στείλω με pm την τελική που έπιασα πριν κάνα μήνα, γιατί άμα την πω δημόσια, θα με φάνε.

Εχω δει κάποιους να κάνουμε μετατροπές το obdI σε obd 2 και να παίζει εαν σε ενδιαφέρει ψαξτο λογικά κατι θα βρεις

Link to comment
Share on other sites

σήμερα που χάζευα στο νετ είδα κάτι που μάλλον δεν έπρεπε να δω όποιος κατάλαβε κατάλαβε :D ότι λέει το review ισχύει 100% ....

http://www.fabiatou.com/2007/06/chevrolet-lacetti-16-sx-5d.html

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

σημερα στο δρομο προς την δουλεια στην παραλιακη στο ρευμα προς πειραια τουμπαρισμενο smart κοντα σε μπουζουκομαγαζο

ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σημερα στο δρομο προς την δουλεια στην παραλιακη στο ρευμα προς πειραια τουμπαρισμενο smart κοντα σε μπουζουκομαγαζο

ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ!!!!!!!!!!

θα περασε κανενα αλλο αμαξι απο διπλα του και θα το τουμπαρε απο τον αερα

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό τόπικ να κάνω τέτοια ερώτηση (μάλλον ούτε καν στο σωστό φόρουμ :p) αλλά ας το πάρει το ποτάμι!

Λοιπόν αν όλα πάνε καλά, λίαν συντόμως θα χρειαστώ ένα 2ο μικρό αυτοκίνητο. Υπολογίζω οτι θα κάνω 1500+ χιλιόμετρα το μήνα και σκεφτόμουν να πάω σε diesel ή σε αμάξι με υγραέριο. Τα χιλιόμετρα που θα κάνω είναι ξεκούραστα,ΔΕΝ είναι εντός πόλης και δεν τίθεται θέμα πάρκινγκ. Το budget το υπολογίζω σε 4000-5500 ευρώπουλα.

Σκεφτόμουν smart diesel 04-06 και αν κάποιος το έχει θα ήθελα τη γνώμη του. Απο τη μία μου κάνει απο τιμή/κατανάλωση απο την άλλη τα πλεονεκτήματα του δεν θα τα αξιοποιήσω. Κακά τα ψέμματα έχει και κάμποσα μειονεκτήματα. Επίσης μου άρεσε και η ιδέα για κάτι σε Aygo-107-C1 με υγραέριο.

Σκέψεις-γνώμες-προτάσεις ευπρόσδεκτες. Ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.