Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Ρε παιδιά, τα banners με τα stats που έχετε στην υπογραφή οι περισσότεροι πού τα βρίσκετε? Να βάλω και εγώ!:neo: Και κάτι ακόμα. Αυτά τα banners κάνουν update κανονικά, δηλαδή δείχνουν καθε στιγμή τα κανονικά stats σου και όχι σταθερα όπως τα κάνεις αρχικα?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τα banners με τα stats που έχετε στην υπογραφή οι περισσότεροι πού τα βρίσκετε? Να βάλω και εγώ!:neo: Και κάτι ακόμα. Αυτά τα banners κάνουν update κανονικά, δηλαδή δείχνουν καθε στιγμή τα κανονικά stats σου και όχι σταθερα όπως τα κάνεις αρχικα?

Graphics & Sigs - BFBC2 Stats

υποτιθεται κανουν update καθε 24ωρες,αλλα δεν παιρνω και ορκο...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι χάλια που είναι η κατάσταση στον stat server μάλλον για μια φορά την εβδομάδα το κόβω.

Sto statsverse είναι κάπως καλύτερη η κατάσταση αλλά δεν ξέρω αν υποστηρίζει graphics stats...

Εμένα με δείχνει ακόμα rank 34 που ήμουν πριν από κανένα μήνα και βάλε...

:D

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Προσθήκη
Link to comment
Share on other sites

Stats "only" or else who's its bigger :tomato:

Καμία σχέση. Το να πλατινιάσεις όλα τα όπλα σου δίνει ένα κίνητρο το οποίο όμως σε κάνει τελικώς να μάθεις διαφορετικούς τρόπους παιξίματος και άρα να μάθεις καλύτερα το παιχνίδι. Κάποιος που παίζει με ένα μόνο συνδυασμό ανά kit, κατ'εμέ χάνει πολλά...

Έγινε επεξεργασία από tragikos
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση. Το να πλατινιάσεις όλα τα όπλα σου δίνει ένα κίνητρο το οποίο όμως σε κάνει τελικώς να μάθεις διαφορετικούς τρόπους παιξίματος και άρα να μάθεις καλύτερα το παιχνίδι. Κάποιος που παίζει με ένα μόνο συνδυασμό ανά kit, κατ'εμέ χάνει πολλά...

Συμφωνώ. Αν και εκτός αυτού τα +5000 και +10000 xp που σου δίνουν τα χρυσα και οι πλατίνες βοηθάνε αρκετα στο level up, ειδικά στα πιο μεγάλα level που θες πολλα κιλα experience για το επόμενο. :p

Edit: Κι εγώ δεν συστήθηκα in-game... kLAin θα με βρείτε στο παιχνίδι. :)

Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.