Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

rape2.png

Uploaded with lol's

ηταν λιγο unbalanced,καθοτι οι μισοι σοβαροι αντιπαλοι στα τελευταια 5 λεπτα ,την εκαναν απο τον σερβερ βριζοντας..

ιδιαιτερου ενδιαφεροντος χριζει η περιπτωση του αντιπαλου παικτη με σκορ 1/25 που δεν βαρεθηκε να ψοφαει κ εμεινε μεχρι τελους!

δοξα και τιμη!! οχι σαν κατι 50ρηδες που εφυγαν στο τελος...

Έγινε επεξεργασία από sofix
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά απο τους καλυτερους γύρους στο BC2 παρεα με τον sofix.Και οντως εκει προς το τελος βγηκαν πολλοι απο την αντιπαλη ομαδα αλλα ο γυρος ηταν απιστευτος :T:.

Έγινε επεξεργασία από mtifosiGR
Link to comment
Share on other sites

ιδιαιτερου ενδιαφεροντος χριζει η περιπτωση του αντιπαλου παικτη με σκορ 1/25 που δεν βαρεθηκε να ψοφαει κ εμεινε μεχρι τελους!

δοξα και τιμη!! οχι σαν κατι 50ρηδες που εφυγαν στο τελος...

σε αυτό με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνα καθώς ως Noob εντελώς στο Online, το παλεύω αν και ξενερώνω απίστευτα όταν με βαράνε και δεν προλαβαίνω να σηκώθώ και έχω ηδη ραντεβού με σφαίρα.Παίχνίδι είναι για να περνάει η ώρα!:triniti:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανα fix για εμάς που χτυπάει στο driver της ΑΤΙ με το καλημέρα; Ναι, είμαι σίγουρος ότι δεν είναι θέμα hardware ή κακοπερασμένου driver.

Απενεργοποίησες το afterburner?

Link to comment
Share on other sites

Η σειρά για μένα είναι AN-94 > M416 > XM8 > AEK-971 > Stg.77 > F2000 > M16A2

Έχεις υποτιμήσει αρκετά το F2000 η προσωπική μου άποψη, ιδιαίτερα μετά το προτελευταίο update είναι πολύ killer all around αλλά ιδιαίτερα σε close combat καταστάσεις. Το κατατάσσω 4ο λόγω μεγαλύτερης αδυναμίας και διασποράς, συγκρινόμενο με τα πρώτα 3, σε μακρινές αποστάσεις.

AN-94 > M416 > XM8 > F2000 > Stg.77 > AEK-971 > M16A2

Και για ανανέωση μία προχθεσινή προσπάθεια. Το magnum ammo upgrade μετά το lvl15 είναι must.

post-1891-1416075217,4049_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

@ Hurin

Δεν το είχα και ποτέ ενεργοποιημένο...

Μπαίνει στα menu κανονικά, αλλά μόλις ξεκινάει το map flashάρει στιγμιαία άσπρη η οθόνη και ή με πετάει στο desktop ή βγάζει bsod δείχνοντας τον driver της ΑΤΙ. Τον έχω ξαναπεράσει...έχω βάλει και άλλη έκδοση...τι benches έτρεχε όλη νύχτα...τίποτα. Μόνο στο bad company έχω πρόβλημα. Και είδα και σε forums έχει βουήξει ο τόπος από αυτό το πράγμα. :wall:

ΥΣ. Μου αρέσει που το αγόρασα μαζί με το vietnam - bf nostalgia τρομάρα μου :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.