Jump to content



NBA 2K10


kallileo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

εδώ έχει οδηγίες για το patch σε περίπτωση που σου βγάζει το εν λόγω μήνυμα (που έβγαλε και σε μένα)

http://www.istorya.net/forums/6828409-post92.html

αλλά πρέπει να έχεις το σωστό patch (europe/usa) και το αυθεντικό παιχνίδι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παιδια με ποια button κανουμε αμυνα/κλεψιμο της μπαλας?

Τα χω χασει τελειως.

Κλέψιμο κάνεις με το κουμπί που σουτάρεις στην επίθεση. Άμυνα κάνει με το κουμπί που λέγεται Intense-D. Το έχεις κρατημένο και ακολουθείς τον αντίπαλο παίκτη.

Και καρφωνουμε κανονικα με το κουμπι του σουτ? :bigsmile:

Ναι, αρκεί να είσαι κοντά στο καλάθι, βέβαια μπορείς με τη χρήση κάποιων κουμπιών (shot stick up, shot stick down, left & right) να κάνεις πιο θεαματικά καρφώματα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Πηρα σημερα το εν λογω παιχνιδι να δω και γω τι λεει, παω να το εγκαταστησω και μου λεει οτι για να ξεκινησει η εγκατασταση χρειαζεται το Framework 1.1.

Eν το μεταξυ απο windows update εχω εγκατεστημενη την τελευταια εκδοση του Framework που αν δεν κανω λαθος περιεχει και ολες τις προηγουμενες εκδοσεις οποτε τη μου ζηταει παλιοτερη εκδοση αφου εχω ηδη την τελευταια??

Δεν το εγκατεστησα τελικα γιατι φοβηθηκα μηπως εγκαθηστωντας και την 1.1 εκδοση του Framework ενω εχω ηδη εγκατεστημενη και την τελευταια εκδοση, γινουν ολα σαλατα..Αν το εγκαταστησω τελικα θα υπαρξει προβλημα??

Και πριν με ρωτησετε, ναι και το λογισμικο (windows 7 64) και το παιχνιδι ειναι γνησια...

Link to comment
Share on other sites

Το κάθε dot net framework είναι "ξέχωρο".

Δεν τρέχουνε οι εφαρμογές που θέλουνε π.χ. το 1.1 αν εσύ έχεις το 3.5

Πρέπει να βάλεις το 1.1

Εγκατέστησε το άφοβα.

υ.γ. υπάρχει περίπτωση να σου πετάει known compatibility error ή να πετάει error το setup

Σε αυτή την περίπτωση -> http://saranspot.blogspot.com/2009/02/installing-dotnet-framework-11-on.html

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.