Jump to content



Πλαστές online προσφορές - κραχτες


Recommended Posts

δεν ξέρω πάλι αν έχει λάθος απόθεμα :hehe:

http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=200000469

1gb DDR2 crucial 800mhz στα 10 γιουρια

edit: μόλις με πήρανε. ενα κομμάτι μόνο είχε (και καλά). άρα ακυρο και μαύρο για άλλη μια φορά στο εν λόγω κατάστημα....

αυτο το screenshot είναι πριν την παραγγελία

againram.jpg

Uploaded with ImageShack.us

αυτο είναι μετα που με ενημερωσαν ότι δεν υπάρχουν παρά μόνο μια και οτι δεν εχει αλλες το e-shop, εεεεεεεεεεε, ο προμηθευτής τους

koroidia.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ουτε καν να το βγαλουν απο το site

λογικό, αφού τους βγάζει σε καλή θέση στο skroutz

καποιος μοντ να το μεταφέρει στις απάτες καταστημάτων :hehe:

edit:

και ξαφνικα υπάρχει με νέα βελτιωμένη τιμή :hehe:

koroidia2.jpg

Uploaded with ImageShack.us

τα σχολια δικά σας

Έγινε επεξεργασία από junior-21-
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω πάλι αν έχει λάθος απόθεμα :hehe:

http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=200000469

1gb DDR2 crucial 800mhz στα 10 γιουρια

edit: μόλις με πήρανε. ενα κομμάτι μόνο είχε (και καλά). άρα ακυρο και μαύρο για άλλη μια φορά στο εν λόγω κατάστημα....

αυτο το screenshot είναι πριν την παραγγελία

againram.jpg

Uploaded with ImageShack.us

αυτο είναι μετα που με ενημερωσαν ότι δεν υπάρχουν παρά μόνο μια και οτι δεν εχει αλλες το e-shop, εεεεεεεεεεε, ο προμηθευτής τους

koroidia.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ουτε καν να το βγαλουν απο το site

λογικό, αφού τους βγάζει σε καλή θέση στο skroutz

καποιος μοντ να το μεταφέρει στις απάτες καταστημάτων :hehe:

Τώρα την έχει στα €21,33 πάντως...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μα εκει ειναι το κουλό! μου έχουν κρατήσει ένα κομματι στα 10,5

μετα παπαλα, δεν έχει ο προμηθευτής (2 ηθελα)

τωρα ξαναμπήκε στα 23,33 και είναι φουλ ο προμηθευτής

μου την δίνουν γιατι νομίζουν ότι έχουν να κάνουν με παιδιά νηπίου, λες και δεν καταλαβαίνουμε τι παίζει :X:

Link to comment
Share on other sites

λολ ρε Ανεστη

Κι εμενα η ιδια ιστορια...

2 πηρα...

1 με πηρανε τηλ να μου πουν οτι υπαρχει και να περασω να παρω.

Δεν ρωτησα τιμη γιατι μεχρι τοτε δεν την ειχαν αλλαξει στα 20....

Ο,τι ναναι ξερω γω νταξει αφου....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ProductPreview.aspx?Catalog=14&Category=1000000295&Product=1137980εδω και 3 μερες 260gtx me 65€ δεν υπαρχει: http://www.plaisio.gr/ProductPreview.aspx?Catalog=14&Category=1000000295&Product=1137980. τοτε γιατι παραμενει στο site? ProductPreview.aspx?Catalog=14&Category=1000000295&Product=1137980

Μιλάμε για stock. 99 στις 100 καλές τιμές του στοκ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. Αν και μπορείς να βρεις ευκαιρίες εκεί, αν είσαι τυχερός, σε γενικές γραμμές όλο το υποκατάστημα αυτό του Πλαισίου θα έπρεπε να μπει στις πλαστές προσφορές.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εχει πλακα παντως.. πηρα και γω σημερα τηλ για την ιδια καρτα, και ξεκινησα τον διαλογο ως εξης :

-καλημερα, ξερω οτι δεν θα υπαρχει αλλα ειπα να ρωτησω αν μια στο δισεκατομμυριο υπαρχει μια καρτα γραφικων...

-την 260 θα λετε

-ναι

-δυστυχως ειναι λαθoς του site

-2μιση μερες τωρα εε??

-εε....

-καλη σας μερα..

πραγματικα αν υπαρχει νομικο παραθυρο (γιατι στην Ελλαδα μονο νομικα παραθυρα μπορουν να μας σωσουν/(ή πνιξουν...)) ωστε να τους κυνηγήσει/κανει να σταματησουν αυτους τους κραχτες θα με ενδιεφερε...

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα αν υπαρχει νομικο παραθυρο (γιατι στην Ελλαδα μονο νομικα παραθυρα μπορουν να μας σωσουν/(ή πνιξουν...)) ωστε να τους κυνηγήσει/κανει να σταματησουν αυτους τους κραχτες θα με ενδιεφερε...

Τα έχουμε ξαναπεί για το στοκ. Εγώ έχω γλυτώσει πολλά λεφτά από αυτό στο παρελθόν και ευχαριστώ το Πλαίσιο που το έφτιαξε. Δυστυχώς όμως τα τελευταία 1-2 χρόνια το στοκ είναι απλά για να κονομάνε κάποιοι αυτές τις προσφορές και να τις προωθούν σε sites δημοπρασιών και ταυτόχρονα να προωθείτε πελατεία στο διπλανό κατάστημα της Μεταμόρφωσης που εκεί που είναι, ...άντε βρες το.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρουν αν τα έχουν και σε ποιό κατάστημα,δεν δεσμεύονται για κρατήσεις,δεν προπληρώνονται και αν τελικά βρεις άκρη και συννενοηθείς με το κατάστημα που αναφέρεται διαθεσιμότητα και πας,σου λένε ότι μόλις πουλήθηκε,δυο λεπτάκια πριν.

http://www.plaisio.gr/Campaign/Quick/Sales/Laptop-Netbook-GPS/Notebook/Laptop.htm

Έγινε επεξεργασία από jpavly
Link to comment
Share on other sites

εχει πλακα παντως.. πηρα και γω σημερα τηλ για την ιδια καρτα, και ξεκινησα τον διαλογο ως εξης :

-καλημερα, ξερω οτι δεν θα υπαρχει αλλα ειπα να ρωτησω αν μια στο δισεκατομμυριο υπαρχει μια καρτα γραφικων...

-την 260 θα λετε

-ναι

-δυστυχως ειναι λαθoς του site

-2μιση μερες τωρα εε??

-εε....

-καλη σας μερα..

πραγματικα αν υπαρχει νομικο παραθυρο (γιατι στην Ελλαδα μονο νομικα παραθυρα μπορουν να μας σωσουν/(ή πνιξουν...)) ωστε να τους κυνηγήσει/κανει να σταματησουν αυτους τους κραχτες θα με ενδιεφερε...

δες το τελευταιο μου ποστ στο θρεντ του μορφεα ντι ες ελ για το προβλημα με το get it now...

Link to comment
Share on other sites

δες το τελευταιο μου ποστ στο θρεντ του μορφεα ντι ες ελ για το προβλημα με το get it now...

Φαλακρε και πειναλα guru της νομικης ολο αυτο το "imaginery εκπτωσεις" δεν γινεται να γινει σκηνικο οπως με το Γερμανο?

Μονο ετσι θα βαλουν μυαλο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φαλακρε και πειναλα guru της νομικης ολο αυτο το "imaginery εκπτωσεις" δεν γινεται να γινει σκηνικο οπως με το Γερμανο?

Μονο ετσι θα βαλουν μυαλο.

αυτο λεω.Ο νομος για την προστασια του καταναλωτη ( 2251/1994) προβλεπει και για "ελαττωματικη διαθεσιμοτητα" προιοντων σε προσφορα...Αν μαζευτουν 5-10-20 και κανουν αναφορα σε συνηγορο του καταναλωτη,ΙΝΚΑ, κλπ ολο και καποιο προστιμο θα μαζεψει.Και το καλο ειναι πως τωρα που υπαρχουν προηγουμενα με τον γερμανο,η αρχη ξερει πως να διαχειριστει μια τετοια υποθεση,και ακομη καλυτερα,στο μελλον θα ξερουν ολοι τι γινεται σε τετοιες περιπτωσεις...

Αυτο μονο τιποτε αλλο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μπαίνω απο περιέργεια να δω για αυτα τα ηχεία LOGITECH X-530 μέσα στο scroutz κ πρώτο αποτέλεσμα αυτο " LOGITECH Σύνολο ηχείων 5.1 X-530 Refresh

59.90 €"

μπαίνω μέσα στο pixmania κ βλέπω τιμή

76,38 € με ΦΠΑ

ΕΛΕΟΣ

ετσι προσοχή παιδιά ....

φιλικά πάνος

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες φορές πραγματικά είναι να απορείς...

Έψαχνα κασσέτες αρκετές για την κάμερά μου SONY DV για να φυγω διακοπές και δέστε

http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=10390&cmicc=skroutz

http://www.letsbuy.gr/product_info.php?cPath=59_61&products_id=99

Τί να πει κανείς:boxed::boxed:

Στο σκρουτζ βρισκεις τις περισσότερες φορές. το μόνο που θέλει είναι ένα τηλέφωνο στο καταστημα αν το έχουν.

Πάντως υπάρχουν και πολλά λαμόγια εκεί μέσα....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.