Jump to content



Τι θέλετε να σας φέρει ο ’γιος Βασίλης?


JiMk

Recommended Posts

Τι θέλετε να σας φέρει ο ’γιος Βασίλης?

Εγώ ως ολιγαρκής άνθρωπος..

Την υγειά μου, καλούς βαθμούς στις πανελλαδικές, την Κατερίνα:inlove: ,και μια οθόνη TFT που έχω βάλει στο μάτι.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk

...καλούς βαθμούς στις πανελλαδικές...

Οι βαθμοί δεν έρχονται μόνοι τους.. ’σε τα νερά και τις ψύξεις λοιπόν και στρώσε λίγο τον κωλαράκο σου μπας και πάρεις κανά βαθμό της προκοπής.

Όσο για μένα.. Να χούμε την υγεία μας κι όλα τα άλλα έρχονται :)

Link to comment
Share on other sites

Υγεία και χαρά στους φίλους, την οικογένεια και στα μέλη του thelab και pctech και για μένα μια θέση στο μεταπτυχιακό του Cambridge...και το St.Andrews μου κάνει...ίσως και να το προτιμώ...

Link to comment
Share on other sites

Μιας και μιλάμε για ’η Βασίλη,

που από όσο θυμάμαι είναι ο γεράκος με τα δώρα, θα ήθελα να μου στήσει στο οικόπεδο δίπλα από το εξοχικό, μία πίστα καρτ.... με πολλά στροφιλίκια και ευθείες...με 4 δίχρονα(two stroke-προς αποφυγή παρεξηγήσεων), για μένα και τα φιλαράκια μου....με μεγάλα μπαλόνια στις στροφές, να σκάνε καλά όσοι υπερστρέφουν....

Θα πρέπει να έχει rest place με βαρέλια corona και διαφημιστικά don't drink/dream & drive.... σίγουρα θα έχει και φοίνικες... θα πρέπει να έχει και βαρβάτο soundsystem να rockαρει το χωριό με freestyle bassware....

ε? τι είπατε ? να ξυπνήσω ? καλά ντε.... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Μιας και μιλάμε για ’η Βασίλη,

που από όσο θυμάμαι είναι ο γεράκος με τα δώρα, θα ήθελα να μου στήσει στο οικόπεδο δίπλα από το εξοχικό, μία πίστα καρτ.... με πολλά στροφιλίκια και ευθείες...με 4 δίχρονα(two stroke-προς αποφυγή παρεξηγήσεων), για μένα και τα φιλαράκια μου....με μεγάλα μπαλόνια στις στροφές, να σκάνε καλά όσοι υπερστρέφουν....

Θα πρέπει να έχει rest place με βαρέλια corona και διαφημιστικά don't drink/dream & drive.... σίγουρα θα έχει και φοίνικες... θα πρέπει να έχει και βαρβάτο soundsystem να rockαρει το χωριό με freestyle bassware....

Φτιάξε μια σοφίτα και για μένα :inlove:

Link to comment
Share on other sites

ονειρευομαι καρτες, κι αλλες καρτες, και μνημες πολλες, και λιμοζ μεγαλες, και σαμπανιες ακριβες, πολυ κοσμο και πολλες μικρες με μικρα μπικινια να πλατσουριζουν στις πισινες μου..

κι επειδη ο τσεκις αργει ακομα (αν ερθει), πολυ υγεια και ευτυχια, οπως την εννοει καθενας...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Οι βαθμοί δεν έρχονται μόνοι τους.. ’σε τα νερά και τις ψύξεις λοιπόν και στρώσε λίγο τον κωλαράκο σου μπας και πάρεις κανά βαθμό της προκοπής.

:p:D :whistling :cool:;)

Link to comment
Share on other sites

Μα φυσικά την κουκλίτσα μου:

1049.jpg

Και είναι τόσο καλός ο ’γιος που θα μου τη στείλει και νωρίτερα απο την Πρωτοχρονία. 15 Δεκεμβρίου θα είναι Ελλάδα

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

Link to comment
Share on other sites

well, τις πισινες του 38-45, φοινικες, φυτικες πρωτες υλες για αμεση καταναλωση, τις κορονες του ροοτχ, λεφτα, παιχνιδια απο πυριτιο, την διδυμη αδερφη της μονικα, κτλ κτλ κτλ κτλ

σοβαρα τωρα υγεια πανω απο ολα και καλα μυαλα και ολα τα υπολοιπα θα ερθουν sooner or later:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.