Jump to content



Προσφορές Καταστημάτων (διαβάστε πρώτα το αρχικό post)


jpavly

Recommended Posts

Το βλέπω χλωμό να βάλουν όλα τα κινητά τους μισή τιμή για τέσσερις μέρες, εκτός και αν έχουν ελάχιστο στοκ ή φροντίσουν να δηλώσουν ως στοκ μόνο αυτά που δε φεύγουνε

Αυτό θα κάνουν (και καλά) για περιορισμένο αριθμό κομματιών απλά στην αρχική του τιμή (πχ αν ξεκίνησε κάπου 150$ όταν βγήκε και τώρα το δίνουν στα 110$ θα πάει στα 75$). Έτσι μου είπαν μετά από συνομιλία. Αν είναι έτσι θα δούμε τρελές τιμές και πάλι.

Λογικά πολλά ΜΤΚ 6582 και πρίν θα φύγουν αβέρτα έτσι. Τα άλλα θα κρατηθούν.

2 μερούλες ακόμα για να το δούμε :T:

Edit: Θα μας τρελάνουν οι Κινέζοι με τις προσφορές νομίζω :p (μερικά που μου άρεσαν)

~LANDVO L200 MTK6582 65 ευρώ

GeekBuying ~ 67.5 ευρώ GearBest με promotion code:L200ML ~ 66 ευρώ DealsMachine

~DOOGEE DG310 MTK6582 66 ευρώ GearBest promotional code: DG310

~LANDVO L550 MTK6592M 88.5 ευρώ GearBest ~ 86.5 GeekBuying

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Μια απορια. Τωρα που ερχεται black friday στο αμερικα, γινεται τπτ αντιστοιχο σε ευρωπαικες / ελληνικες εταιριες.

Πχ για SSD εχει νοημα να περιμενω μηπως βγαλουν τπτ εκπτωσεις ή να τον αγορασω να τελειωνω;

Link to comment
Share on other sites

Θα βγουν μερικές καλές προσφορές σίγουρα αλλά η κύρια πρακτική που ακολουθείται είναι να δηλώνεται μια υπερυψηλή τιμη και μετά μια έκπτωση 50% που τη φέρνει κοντά σε μια πραγματική έκπτωση 5%-10%.

Πέρυσι τουλάχιστον έτσι θυμάμαι να είχε γίνει. Κυρίως με τις καλές ταμπλέτες και κινητά που έχουν ζήτηση...και βέβαια ό,τι είναι σε προσφορά δεν μπορεί να δεχτεί επιπλέον κουπόνι...

Οπότε θα βγάλουνε και μερικά κουπόνια, αλλά πολλά προϊόντα θα έχουν προστατευτεί από τη μείωση

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα κάνουν (και καλά) για περιορισμένο αριθμό κομματιών απλά στην αρχική του τιμή (πχ αν ξεκίνησε κάπου 150$ όταν βγήκε και τώρα το δίνουν στα 110$ θα πάει στα 75$). Έτσι μου είπαν μετά από συνομιλία. Αν είναι έτσι θα δούμε τρελές τιμές και πάλι.

Λογικά πολλά ΜΤΚ 6582 και πρίν θα φύγουν αβέρτα έτσι. Τα άλλα θα κρατηθούν.

2 μερούλες ακόμα για να το δούμε :T:

Edit: Θα μας τρελάνουν οι Κινέζοι με τις προσφορές νομίζω :p (μερικά που μου άρεσαν)

~LANDVO L200 MTK6582 65 ευρώ

GeekBuying ~ 67.5 ευρώ GearBest με promotion code:L200ML ~ 66 ευρώ DealsMachine

~DOOGEE DG310 MTK6582 66 ευρώ GearBest promotional code: DG310

~LANDVO L550 MTK6592M 88.5 ευρώ GearBest ~ 86.5 GeekBuying

Αυτή τη στιγμή ό,τι λινκ κινητού έχω κοιτάξει στο geekbuying είναι πεσμένο

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή ό,τι λινκ κινητού έχω κοιτάξει στο geekbuying είναι πεσμένο

Πρέπει να έπεσε η σελίδα. Δεν μπορείς να αγοράσεις τίποτα αυτή την στιγμή. Ίσως ξεκινά η προετοιμασία :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή για το συγκεκριμένο μπορώ να μιλήσω, οι κινέζοι απλά αύξησαν την αρχική τιμή έτσι ώστε η παρούσα να φαίνεται ως 50% έκπτωση

Αυτά τα ολίγα

Επιβεβαιώνω. Το κοίταζα και γω τις προάλλες και η αρχική τιμή ήταν 155 ευρώ περίπου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.