Jump to content



Προσφορές Καταστημάτων (διαβάστε πρώτα το αρχικό post)


jpavly

Recommended Posts

Αυτό δεν είναι προσφορά, δούλεμα ειναι:sorry:

Άκου εκεί 10 games με ημερομηνία κυκλοφορίας το 2011 και μετέπειτα :haha:

Εγώ πάντως έχω τουλάχιστον 10 games που πληρούν τις προϋποθέσεις που αν τα πούλαγα δεν θα έπιαναν πάνω από €5 το καθένα. Άρα συνολική αξία €50 + €300 για το φθηνότερο πακέτο PS4 ίσον €350, δηλαδή €30 κάτω από την χαμηλότερη τιμή του Skroutz.

Δεν είναι προσφορά για όλους, αλλά για όποιον έψαχνε PS4 και έχει τα games και κάθονται αξίζει IMHO.

Link to comment
Share on other sites

astrolabos και εγώ νομίζω ότι είναι καλύτερη απο την 970. Νομίζω είναι ανάμεσα στην 970 και 980 απο κάτι benchmarks που είχα δει πλησιάζοντας την 980 ή να είναι στο ίδιο επίπεδο. Τώρα για το μέλλον δεν ξέρω, ίσως νεότεροι drivers απο την nvidia ανεβάσουν τις επιδόσεις ακόμα περισσότερο απο τις νέες κάρτες.

Link to comment
Share on other sites

Cubot S168 + Free Shipping | GearBest.com Quad core, 5ιντσο android στα 68ευρώ αν χρησιμοποιήσετε το κουπούνι "S168HF". Για αυτούς που δε βιάζονται θα το κάνουμε κι ένα review σύντομα οπότε θα το δούμε κι αναλυτικότερα.

Εβαλα και εγω παραγγελία 2 κινητά για γνωστούς. Αναμένω πλέον... Πολύ καλή τιμούλα πάντως. Thanks [MENTION=23]DJD[/MENTION] :T:

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και εγω παραγγελία 2 κινητά για γνωστούς. Αναμένω πλέον... Πολύ καλή τιμούλα πάντως. Thanks [MENTION=23]DJD[/MENTION] :T:

Ειναι και dual sim ετσι? γιατι στη περιγραφη δεν εχει κατι .

edit, βασικα το εχει στο connectivity μαζι με τις καρτες μνημης φειλ.

πηρα ενα

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και εγω παραγγελία 2 κινητά για γνωστούς. Αναμένω πλέον... Πολύ καλή τιμούλα πάντως. Thanks [MENTION=23]DJD[/MENTION] :T:

μου ανοίξατε την όρεξη και πήρα και εγώ ένα για να δούμε :magic:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά 10-13 Νοεμβρίου -50% όλα τα κινητά στο GeekBuying

έχει πολλά πραγματάκια και προσφορές μέχρι 16-12-2014.. Αν υπάρχει σε κανένα site κανένα τετοιο παζαρι πείτε το μας :)

Το βλέπω χλωμό να βάλουν όλα τα κινητά τους μισή τιμή για τέσσερις μέρες, εκτός και αν έχουν ελάχιστο στοκ ή φροντίσουν να δηλώσουν ως στοκ μόνο αυτά που δε φεύγουνε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.