Jump to content



Προσφορές Καταστημάτων (διαβάστε πρώτα το αρχικό post)


jpavly

Recommended Posts

Και εγώ παρήγγειλα. Φίλος που δοκίμασε αμέσως μετά πήρε σφάλμα:

Δυστυχώς η ποσότητα που επιθυμείτε για το προϊόν 1029430 - Sony PlayStation 4 - 500GB & Driveclub & 90 Ημέρες PS Plus & Creative Inferno δεν είναι διαθέσιμη

:p

Την προηγούμενη φορά με τα πληκτρολόγια των 5€ πάντως τα έδωσαν. Δε νομίζω να το κάνουν και τώρα δυστυχώς...

Link to comment
Share on other sites

Cubot S168 + Free Shipping | GearBest.com Quad core, 5ιντσο android στα 68ευρώ αν χρησιμοποιήσετε το κουπούνι "S168HF". Για αυτούς που δε βιάζονται θα το κάνουμε κι ένα review σύντομα οπότε θα το δούμε κι αναλυτικότερα.
Link to comment
Share on other sites

Cubot S168 + Free Shipping | GearBest.com Quad core, 5ιντσο android στα 68ευρώ αν χρησιμοποιήσετε το κουπούνι "S168HF". Για αυτούς που δε βιάζονται θα το κάνουμε κι ένα review σύντομα οπότε θα το δούμε κι αναλυτικότερα.

Τα ξεπουλάνε γενικά αυτή την περίοδο τα Κινέζικα με ΜΤΚ6582.

Αλλά αυτό παραείναι φτηνό (με IPS οθόνη).

Βέβαια το παίρνουμε και από Ισπανία , άν χρειαστεί.

Σε ελαφρώς χαμηλότερη τιμή ... χωρίς κουπόνι.

Cubot S168 Android 4.4 3G phablet - La Tienda En Online IGOGO.ES

Τώρα , που παίζει η παγίδα , άν παίζει ... δέν ξέρω

:)

Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη φορά με τα πληκτρολόγια των 5€ πάντως τα έδωσαν. Δε νομίζω να το κάνουν και τώρα δυστυχώς...

Αγαπητέ φίλε των Public ,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Public.gr για τις αγορές σας .

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι , λόγω απρόβλεπτων τεχνικών δυσλειτουργιών , το προϊόν της παραγγελίας σας 1029431 NBA 2K15 & PS Plus 3 Μηνών & Creative Inferno, κατά τη στιγμή της καταχώρησής της , εμφανίζονταν στην ιστοσελίδα μας με λάθος περιγραφή . Για το λόγο αυτό έχουμε ήδη προβεί σε ακύρωση της παραγγελία σας. Αν έχετε ήδη πληρώσει για αυτή την παραγγελία , θα γίνουν από πλευράς μας όλες οι απαραίτητες ενέργειες προκειμένου να σας επιστραφούν άμεσα τα χρήματα.

Εάν επιθυμείτε το προϊόν με την σωστή περιγραφή όπως εμφανίζεται πλέον στο Public.gr , μπορείτε να κάνετε εκ νέου την παραγγελία σας από εδώ NBA 2K15 & PS Plus 3 Μηνών & Creative Inferno - PS4 είτε να επικοινωνήστε μαζί μας για να την καταχωρήσουμε εκ μέρους σας.

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κατανόηση και σας ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση που άθελά μας σας προκαλέσαμε .

Ως ένδειξη για την ταλαιπωρία σας έχουμε εξασφαλίσει έκπτωση 10% σε επόμενη αγορά σας σε προϊόντα τεχνολογίας η οποία είναι ήδη ενεργοποιημένη στον προσωπικό σας λογαριασμό με λήξη στις 31/12/2014 .

Παραμένουμε πάντα στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία.

Με εκτίμηση,

Public Customer Passion

Βέβαια δεν είναι αυτός ο αριθμός της παραγγελίας μου, ούτε αυτό το προϊόν...

Link to comment
Share on other sites

Τον ίδιο αριθμό παραγγελίας έχουν βάλει σε όλα τα e-mail.

Άντε δε θα βρεθεί κανένας γραφικός να αρχίσει να σκούζει για το πως μας κοροϊδεύουν τα μαγαζιά και δε μας δίνουν το προϊόν που παραγγείλαμε στην τιμή που το είδαμε; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Not bad at all δεδομένου ότι δεν θέτουν όριο. Αν κάποιος ζαχαρώνει π.χ. κανένα λαπτόπι ή τηλεόραση του 1,5 χιλιάρικου και το/την έχουν σε normal τιμή, θα γλυτώσει κανένα κατοστάρικο με μια και μόνη παραγγελία που ήταν δεδομένο ότι θα ακυρωνόταν.

Link to comment
Share on other sites

Τα ξεπουλάνε γενικά αυτή την περίοδο τα Κινέζικα με ΜΤΚ6582.

Αλλά αυτό παραείναι φτηνό (με IPS οθόνη).

Βέβαια το παίρνουμε και από Ισπανία , άν χρειαστεί.

Σε ελαφρώς χαμηλότερη τιμή ... χωρίς κουπόνι.

Cubot S168 Android 4.4 3G phablet - La Tienda En Online IGOGO.ES

Τώρα , που παίζει η παγίδα , άν παίζει ... δέν ξέρω

:)

Πάντως εγώ μόλις ψώνισα από gearbest.com, με paypal. Μέχρι στιγμής, το μόνα που πρόσεξα είναι πως:

α. οι τιμές τους είναι λίγο "off". Ενώ με διαβεβαίωνε πως θα χρεώσει 63 ευρώ, τελικά με χρέωσε 68 όπως είπε ο DJD.

β. Κάποια στιγμή, διακινήθηκαν χωρίς https η ταχυδρομική μου διεύθυνση και το κινητό μου, ενώ μετά το checkout στο paypal, διαπίστωσα πως τελικά έχουν το ρημάδι το certificate, απλώς δεν το χρησιμοποιούν παντού, ως όφειλαν.

Link to comment
Share on other sites

Cubot S168 + Free Shipping | GearBest.com Quad core, 5ιντσο android στα 68ευρώ αν χρησιμοποιήσετε το κουπούνι "S168HF". Για αυτούς που δε βιάζονται θα το κάνουμε κι ένα review σύντομα οπότε θα το δούμε κι αναλυτικότερα.

To site αξιόπιστο; Τα μεταφορικά δεν είναι δωρεάν; Γιατί από 62.5 ευρώ να πάει στα 68; Από 99$ σε πάει στα 79$

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.. :dirol:

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

To site αξιόπιστο; Τα μεταφορικά δεν είναι δωρεάν; Γιατί από 62.5 ευρώ να πάει στα 68; Από 99$ σε πάει στα 79$

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.. :dirol:

Ναι αξιόπιστο είναι, για την διαφορά τιμής δεν ειμαι σίγουρος, τόσο βγήκε τόσο έγραψα.

Επίσης, κάποιος δεν έψαχνε πρόσφατα κατσαβιδάκια; Βρήκα αυτό στα 10ευρώ K-Tools 38 in 1 Precision Multifunction Repairing Screwdriver Tool Kit Sale-Banggood.com

Δεν έχουν αφήσει τίποτα όρθιο οι κινέζοι.

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα από το Gearbest τον adaptor για κάρτες SIM ο οποίος με τον κωδικό GBSIM10 που έχει στην πρώτη σελίδα κοστίζει 0,10$ στις 22/9 και έφτασε στις 24/10. απορώ πόσο κοστίζει το ταχυδρομείο...

Link to comment
Share on other sites

Για τους Άγγλους

http://m.androidcentral.com/vodafones-spooky-halloween-weekend-deals-has-htc-one-m8-listed-289?utm_source=ac&utm_medium=dlvrit

Htc one m8 £299 pay as you go Vodafone. Μόνο για αυτό το Σαββατοκύριακο λόγω Halloween

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έσκασε newsletter με Windforce 290 στα 229€!!!! --> Caseking

Όποιος έχει άκρη Γερμανία σηκώνεται από ντιβάνια καναπένδες κρεβάτια, κασέλες, ντιβανοκασέλες και παραγγέλνει!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.