Jump to content


Προσφορές Καταστημάτων (διαβάστε πρώτα το αρχικό post)


jpavly

Recommended Posts

Ακουστικά Bluetooth Sony SBH20

[ame=http://www.amazon.de/Sony-Stereo-Bluetooth-Headset-schwarz/dp/B00C9GEXXS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1414839739&sr=8-1&keywords=sbh20]Sony SBH20 Stereo Bluetooth Headset schwarz: Amazon.de: Elektronik[/ame]

Κλίκ στο "59 neu ab EUR 21,70"

Αγορά από το italkonline μέσω amazon, με έξοδα αποστολής 3€, συνολικά 24.70€.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, μετά την πατατιά της Kingston, το συγκεκριμένο drive ούτε αν μου το έδιναν δωρεάν δεν το έβαζα σε υπολογιστή μου. Προτιμώ να δώσω 20-25€ παραπάνω και να πάρω Crucial MX100, OCZ ARC 100 και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο, παρά να ψάχνομαι σε ποια NAND πήγαν οι χαμένες επιδόσεις...

Incompressible data transfer up to 191MB/s read and 142MB/s write

Σαν τον 120άρη Agility 3 που έχω. :tomato:

Incompressible data transfer up to 191MB/s read and 142MB/s write

Σαν τον 120άρη Agility 3 που έχω. :tomato:

Αυτές οι επιδόσεις, 191MB/s read and 142MB/s write, είναι με τις καλές/"αρχικες"/για-review-και-τυχερούς-μονο NAND :hehe:

Αυτές οι επιδόσεις, 191MB/s read and 142MB/s write, είναι με τις καλές/"αρχικες"/για-review-και-τυχερούς-μονο NAND :hehe:

Και με φρεσκο-erased τον δίσκο.

Αυτές οι επιδόσεις, 191MB/s read and 142MB/s write, είναι με τις καλές/"αρχικες"/για-review-και-τυχερούς-μονο NAND :hehe:

Αν και εχει κουβεντιαστει εκατονταδες φορες φανταζομαι για το περισσοτερο κοσμο νομίζω ειναι λεπτομερεια να εχουν πανω απο 150mb/s. Πόσοι δηλαδή κάνουν copy συνεχεια μεγάλα αρχεία από δίσκο σε δίσκο διότι τις περισσότερες φορες σε μηχανικό τα έχουν αποθηκευμένα.

Πρακτικά αυτό που έχει σημασία είναι το boot και η καθημερινή χρήση και προφανώς να μην χτυπήσει ο δίσκος την πρώτη 5ετια αν και δίνουν 3 χρονια εγγύηση. Ενας δηλ που θα δει 80 ευρω και μετραει ο ανθρωπος τα χρηματα του ευρω ευρω για να βγει τον παιρνει και ειναι μια χαρα.

Αν μιλάμε μόνο για μεγάλα αρχεία, αυτές τις ταχύτητες τις δίνει και ένας μηχανικός single platter των 2TB.

attachment.php?attachmentid=64981&stc=1&d=1415210749

Ενας δηλ που θα δει 80 ευρω και μετραει ο ανθρωπος τα χρηματα του ευρω ευρω για να βγει τον παιρνει και ειναι μια χαρα.

Όχι, δεν είναι καθόλου μια χαρά όταν η εταιρεία (και η κάθε εταιρεία) στην ιστοσελίδα της

Kingston SSDNow V Series Solid-State Drives for Consumers - Kingston

διαφημίζει ταχύτητες up to 450MB/s που δεν ανταποκρίνονται καθόλου πλέον στο ΣΙΩΠΗΡΑ "ανανεωμένο" προϊόν.

ΘΑ ΗΤΑΝ μια χαρά αν έλεγε την αλήθεια και ο καθένας έχοντας κάθε δυνατότητα σωστής πληροφόρησης, αγόραζε εις γνώσιν του.

Έλεος πια με την ανοχή μας!

post-51-1416078967,6841_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από acct
Συγχώνευση όλων των σχολίων σε ένα μήνυμα... το παρακάναμε, ε; ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά 10-13 Νοεμβρίου -50% όλα τα κινητά στο GeekBuying

έχει πολλά πραγματάκια και προσφορές μέχρι 16-12-2014.. Αν υπάρχει σε κανένα site κανένα τετοιο παζαρι πείτε το μας :)

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα απο msystems ισχυει για αγορα 3 τεμαχιων.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα απο msystems ισχυει για αγορα 3 τεμαχιων.

Όχι, η προσφορά ισχύει για αγορά έως και τριών τεμαχίων ανά πελάτη.

Μπορείς δηλαδή να αγοράσεις ένα ή δύο ή τρία τεμάχια της προσφοράς αλλά όχι τέσσερα ή περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, η προσφορά ισχύει για αγορά έως και τριών τεμαχίων ανά πελάτη.

Μπορείς δηλαδή να αγοράσεις ένα ή δύο ή τρία τεμάχια της προσφοράς αλλά όχι τέσσερα ή περισσότερα.

Για να ειμαστε τυπικοί μπορεις και 4 ή περισσοτερους να αγορασεις, απλα δηλωνοντας αλλο ονομα μετα τους πρωτους 3. Εξαλλου η εγγυηση δεν εχει σημασια σε πoιανου το ονομα ειναι και παρέχεται απλά με την προσκόμιση της απόδειξης. :D

Παντως ενος συναδελφου του γυάλισε ο συγκεκριμένος σήμερα (εχει διαβασει το θεμα με τις μνημες που ειχε βγαλει το anandtech) και επειδή μένω κοντά με αγγάρεψε να του τον πάρω. Αυτή την βδομάδα θα τον εγκαταστήσουμε σε ένα laptop στην δουλειά οποτε θα έχω νεότερα.

Έγινε επεξεργασία από narcomenos
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.