Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Για την περίπτωση προεκλογικής συνεργασίας στο ενδεχόμενο δευτερων εκλογών, duhhh.

Α δλδ μου λες ότι δεν έχετε σκοπό να σχηματίσετε κυβέρνηση τώρα. Πες το ρε πουλάκι μου τόση ώρα μας λιβανίζεις;

Ερώτηση δεύτερη τότε. Αν υποθέσουμε ότι κατεβαίνετε μαζί με κουβέλη ανταρσυα και οικολόγους. Μαζεύετε τι ποσοστό λες; 25%? 30%? Μέχρι το 35%(δεδομένου ότι μικρότερο ποσοστό ψήφων δε θα εκπροσωπηθεί στι βουλή) που θα χρειαστείτε για να δημιουργήσετε κυβέρνηση τι κάνετε;

Link to comment
Share on other sites

Περίπου ναι, να πάμε με διπλωματία να λύσουμε το πρόβλημα με την Τουρκία, και να είμαστε και θετικοί σε λύση μοιρασμού του πλούτου για τους λόγους που είπα.

Όχι όμως να παίξουμε πολιτικά παιχνίδια κρατώντας τους Ισραηλινούς σαν νταβατζή, την Ρωσία για βοήθεια, να μην δώσουμε σημασία στην Τουρκία και να αρχίσουμε γεωτρήσεις 1500 μέτρα από τις ακτές τους όπως προτείνουν εδώ οι συμφορουμήτες. Αυτό θα είναι αυτοκτονία.

Ναι διπλωματία η οποία όμως για μικρομεσαία έθνη ειναι - επιχειρήματα βάσει διεθνών κανόνων-πολιτικές συμμαχίες(παιχνίδια) -μπλόφες-εκβιασμοί-σύναψη συμμαχιών με κράτη που έχουν κακές σχέσεις με τους αντιπάλους σου,ετσι ώστε να μεγιστοποιήσεις το κέρδος σου Πάντως ποτέ δεν πάς σε διάλογο διατυμπανίζοντας ότι και να τα μοιράζαμε δεν έγινε και τίποτα προκειμένου να μας κάνετε πόλεμο(Μα τότε ήταν βλάκες αυτοί που πολέμησαν στην Αλβανία) Τώρα αν είσαι "μεγάλος και ισχυρός"(άκα Αμερική-Ρωσία-Κίνα ή στηρίζεσαι σε ισχυρούς όπως Ισραήλ) δεν κάθεσαι να διαπραγματευτείς τους πετάς μια εισβολή ή εναν πόλεμο και καθάρισες

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION] φίλε μου

Μάλλον πως ήρθε η ώρα να ενημερωθείς περι του διεθνούς δικαίου για τέτοια θέματα.

[MENTION=6722]PANEAS[/MENTION]

Επίσης.

Πως φτάνετε στο συμπέρασμα, ότι μια χώρα που προσπαθεί (ΑΝ το κάνει...φανταστείτε) να ασκήσει τα ΔΙΕΘΝΩΣ κατοχυρωμένα νόμιμα δικαιώματα της, γουστάρει πολέμους και εχθροπραξίες με τις γείτονες , πραγματικά είναι ακατανόητο...εν μέρει. Διότι βέβαια, αυτή η ηττοπάθεια και "ταπεινοφροσύνη" καλλιεργείται αρκετά χρόνια. Την πρωτιά έχει το υπουργείο παιδείας, βεβαίως βεβαίως.

Αρχίζει να διαφαίνεται το πρόγραμμα των ....πεινασμένων συνδικάτων.

Ποιος ρώτησε γιατί πολεμάνε τον Τσίπρα τόσο πολύ ,αν και παιδί τους;

Στην δική μου αντίληψη πάλι, γιατί βλέπω ότι τον σπρώχνουν τρελά;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION]

Υπάρχουν διεθνείς συνθήκες που ορίζουν ότι η ΑΟΖ της Ελλάδας άπτεται της Κύπρου, αρκεί να... αναγνωριστεί η Ελληνικότητα του Καστελόριζου. Αν πάμε να αναγνωρίσουμε λοιπόν την ΑΟΖ και οι Τούρκοι πουν ότι το Καστελόριζο δεν είναι Ελληνικό γιατί απέχει μερικά μέτρα από την ακτή της Τουρκίας, τότε -κατά τη γνώμη σου- δικαιολογείται πόλεμος ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Ένα μικρό μάθημα τραπεζικής - Capital.gr

Η απάντηση είναι ότι όχι, δεν θα καταφέρει να κάνει ανάπτυξη με τα 165 δισ. που νομίζει ότι υπάρχουν σε καταθέσεις στο ελληνικό τραπεζικό σύστημα.

Υ.Γ. Ρίξτε μια ματιά και στο πρώτο post κάτω από το άρθρο.

Link to comment
Share on other sites

Ένα μικρό μάθημα τραπεζικής - Capital.gr

Υ.Γ. Ρίξτε μια ματιά και στο πρώτο post κάτω από το άρθρο.

ναι καλα αυτα ειναι γνωστα...και καπου αλλου λεει

Και ο μοναδικός τρόπος να διαφυλαχτούν αυτές οι καταθέσεις είναι να παραμείνουμε στην Ευρώπη, να προσπαθήσουμε να συμμορφωθούμε με τα συμφωνηθέντα, μπας και μας λυπηθούν και μας δώσουν κάποιο είδος πακέτου βοηθείας και βάλουμε κάποιο πάτο στην αγορά. Επίσης θα πρέπει αυτό να συνοδεύετε με διαρθρωτικές αλλαγές.

χαχαχαχαχα....,αφου μας λεει να συνεχισουμε την πολιτικη λιτοτητας να συμμορφωθουμε με τα συμφωνηθεντα

δηλαδη περαιτερω λιτοτητα και υφεση

μετα μας λεει και να μας δωσουν καποιο αοριστης μορφης πακετο

αφου ηδη πριν , για να ακυρωσει τις αμπαλες δηλωσεις του Στρατουλινι,

μας εχει πει οτι δεν υπαρχει ήδη σαλιο πουθενα

και πως θα την πληρωσει ρε μεγαλε (κεσαριε) την παραπανω λιτοτητα ο Ελληνας αφου δεν του βγαινουν για την τωρινη......και αφου οπως ηδη μας λες δεν υπαρχει μια

ο καθενας μιλαει κοιτωντας το προσωπικο του συμφερον ... και παει απο το ενα ακρο στο αλλο...

τα επιχειρηματα προασπισης της μιας μεριας φαινονται λογικα οταν καθεσαι σ αυτην...οχι απο την απεναντι και αντιστροφα

και θεωρω ακρο και το ακαμπτο προχειρο για τα ευρωπαικα δεδομενα οικονομικο προγραμμα και του ζυριζα

Ομως ο κεσαριος και ο καθε κεσαριος που ζει στην κοσμαρα του θα πρεπει επιτελους να καταλαβει οτι σε λιγο καιρο

το εκλογικο σωμα που θα βγαζει κυβερνηση δεν θα τον ενδιαφερει αν θα ζει με δραχμη ή με ευρώ

ασχετα αν με δραχμη θα ειναι χειροτερα ή καλυτερα αφου θα ψηφιζει με βαση την τρεχουσα περιοδο ετσι γινεται παντα. Και με τις τρεχουσες συνθηκες ολο και μεγαλυτερο ποσοστο δεν θα μπορει να ζησει και με αυτην την ψυχολογια δεν θα κατσει να κρινει αν με δραχμη θα ειναι χειροτερα απλα θα ψηφισει για αλλαγη.

το μεγαλυτερο προβλημα ειναι οτι αυτην την αλλαγη δεν μπορει να την διαχειριστει σοβαρα χωρις τρελο τζογο κανεις, εγω παντου άκρα βλεπω στα κομματα και ψηφοθηρια (σε ολα) ...

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

Παλιά για να βρεις δουλειά αρκούσε να βγάλεις το Δημοτικό.

Αργότερα έπρεπε να βγάλεις ένα Πανεπιστήμιο και μερικές φορές κι ένα Λύκειο.

Σήμερα για να βρεις δουλειά, το μόνο που πρέπει να βγάλεις είναι ένα Διαβατήριο.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION] φίλε μου

Μάλλον πως ήρθε η ώρα να ενημερωθείς περι του διεθνούς δικαίου για τέτοια θέματα.

Θα έπρεπε να ενημερωθώ για πολλά πράγματα, αλλά δεν είμαι πολιτικός να πρέπει να τα ξέρω.

Επίσης.

Πως φτάνετε στο συμπέρασμα, ότι μια χώρα που προσπαθεί (ΑΝ το κάνει...φανταστείτε) να ασκήσει τα ΔΙΕΘΝΩΣ κατοχυρωμένα νόμιμα δικαιώματα της, γουστάρει πολέμους και εχθροπραξίες με τις γείτονες , πραγματικά είναι ακατανόητο...εν μέρει. Διότι βέβαια, αυτή η ηττοπάθεια και "ταπεινοφροσύνη" καλλιεργείται αρκετά χρόνια. Την πρωτιά έχει το υπουργείο παιδείας, βεβαίως βεβαίως.

Ώπα, δεν έφτασα σε αυτό το συμπέρασμα για την χώρα, έφτασα στο συμπέρασμα, ότι ορισμένοι από τον Λάμπη γουστάρουν πόλεμους, εχθροπραξίες κτλ. Λένε, "Πάμε να πάρουμε μόνο για εμάς τα πετρέλαια (που θεωρούμε για κάποιον λόγο ότι δεν υπάρχει περίπτωση αυτά τα κοιτάσματα να εκτείνοντε και κάτω απο Τούρκικα εδάφη), με γεωτρήσεις δίπλα στην Τουρκία".

Ρωτάω ο άνθρωπος, "πως θεωρείτε ότι τα κοιτάσματα αυτά δεν εκτείνοντε κάτω από την Τουρκία ?" Δεν πήρα απάντηση που να με καλύπτει και να μην υπάρχει αμφιβολία ότι τα κοιτάσματα είναι 110% στον Ελλαδικό χώρο.

Λέω ο άνθρωπος "Μα η Τουρκία έχει πει ότι αυτό είναι αιτία πολέμου και θα μας την πέσουν", και η απάντηση που πήρα ΔΕΝ ήταν "Χμμ, κακό πράγμα ο πόλεμος, να το ξανασκεφτώ"! ήταν "΄Εχουμε το Ισραήλ νταβατζή υπέρ μας, και η Ρωσία θέλει να μας βοηθήσει και της ρίχνουμε χυλόπιτα, οπότε αν μας την πέσει η Τουρκία, θα την απαυτώσει το Ισραήλ" lolwhat? Πάμε πόλεμο δηλαδή? Άσε που δεν θέλω συμμάχους σαν το Ισραήλ για διάφορους λόγους...

Δεν είναι θέμα ηττοπάθειας ούτε ταπεινοφροσύνης, είναι θέμα αποφυγής πολέμου.

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION]

Υπάρχουν διεθνείς συνθήκες που ορίζουν ότι η ΑΟΖ της Ελλάδας άπτεται της Κύπρου, αρκεί να... αναγνωριστεί η Ελληνικότητα του Καστελόριζου. Αν πάμε να αναγνωρίσουμε λοιπόν την ΑΟΖ και οι Τούρκοι πουν ότι το Καστελόριζο δεν είναι Ελληνικό γιατί απέχει μερικά μέτρα από την ακτή της Τουρκίας, τότε -κατά τη γνώμη σου- δικαιολογείται πόλεμος ή όχι;

Η ερώτηση είναι λίγο ερώτηση παγίδα γιατί έχει μέσα το -κρυφό- "αν", ΑΝ οι Τούρκοι πουν ότι το Καστελόριζο δεν είναι Ελληνικό.

Λοιπόν ΑΝ πούνε αυτό το πράγμα, είναι αιτία πολέμου, αλλά μέχρι στιγμής νομίζω ότι δεν έχουν πει κάτι τέτοιο, συνήθως είναι ευκολότερο να πουν πολλά άλλα πράγματα για να διεκδικήσουν τα νερά κοντά στο Καστελόριζο.

Δεν δικαιολογώ τίποτα από αυτά που είπαν βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή [MENTION=2868]Myralis[/MENTION] όποτε ο όποιος γείτονας σε μιά διεκδίκηση μου προτάσσει και το επιχείρημα πόλεμος θα πρέπει να υποχωρώ και να προσπαθώ να τον εξευμενίσω?? Και πώς είσαι σίγουρος οτι η απειλή πολέμου δεν είναι ψυχολογικός εκβιασμός αλλά θα προαγματοποιηθεί απο τον διεκδικητή?? Είναι τόσο σίγουρος γαι την έκβασή του(πολέμου)

Εξ΄άλλου τέτοιο γαύγισμα έκαναν και πρίν την αρχή της γεώτρησης των Κυπρίων αλλά τελικά την ουρά στα σκέλια και γαργάρα τις απειλές

Link to comment
Share on other sites

Περίπου ναι, να πάμε με διπλωματία να λύσουμε το πρόβλημα με την Τουρκία, και να είμαστε και θετικοί σε λύση μοιρασμού του πλούτου για τους λόγους που είπα.

Όχι όμως να παίξουμε πολιτικά παιχνίδια κρατώντας τους Ισραηλινούς σαν νταβατζή, την Ρωσία για βοήθεια, να μην δώσουμε σημασία στην Τουρκία και να αρχίσουμε γεωτρήσεις 1500 μέτρα από τις ακτές τους όπως προτείνουν εδώ οι συμφορουμήτες. Αυτό θα είναι αυτοκτονία.

Aν το δίκαιο της θάλασσας μας το επιτρέπει γιατί να μην το κάνουμε. Η Τουρκία στη μαύρη θάλασσα επέκτεινε τα χωρικά της ύδατα στα 12 μίλια χωρίς να κάτσει να το συζητήσει με κανέναν.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς για κάποιους αν ο γείτονας είναι τραμπούκος δεν υπάρχει δίκαιο της θάλασσας. Μοιράζομαι τον πλούτο μου μαζί του για να μη με δείρει.

Ευχαριστώ για την προσωπική επίθεση, λες και το να μου την πεις θα φέρει τα πετρέλαια στην Ελλάδα και τα πλούτη στον ελληνικό λαό.

Δεν είμαι εγώ ο εχθρός σου, κατάλαβε το, ο άλλος μου λέει ότι "σκύβω", εσύ με παρουσιάζεις για λαλάκα, καλά τα πάμε... Είπα εγώ ότι δεν θέλω πετρέλαιο? Είπα εγώ να τους τα χαρήσουμε? Είπα εγώ να σκύψουμε? Είπα εγώ να τους δώσουμε το Καστελόριζο? Τόσα έχετε πει χωρίς να κατανοήτε 3 βασικά πράγματα.

1) Αυτό που λέω είναι ότι σε καμία περίπτωση δεν θέλω πολεμό ή/και συμμάχους/νταβατζήδες σαν το Ισραήλ (γνώμη μου, its not to be trusted)

2) Κανείς δεν ξέρει αν τα κοιτάσματα υπάρχουν, και αν υπάρχουν, κάτω από πια εδάφη βρίσκοντε! Το ότι ίσως είναι πιο ευκολο να τρυπήσει κανείς στην θάλασσα παρά στην στεριά δεν σημαίνει κάτι. Αν, (λέω ΑΝ), τα κοιτάσματα βρίσκοντε κάτω από την Τουρκία, ή κάτω από Τούρκικα νερά, τι δικαίωμα έχουμε εμείς να τα πάρουμε?

Έτσι προκύπτει το 3) Μια ερώτηση που θέλω απάντηση από [MENTION=2502]Galioni[/MENTION], [MENTION=7521]alexgk[/MENTION] [MENTION=4040]xdoc[/MENTION] [MENTION=1143]Snips[/MENTION] είναι δυνατόν τα κοιτάσματα πετρελαίου να έχουν σεβαστεί τα γεωγραφικά όρια των χωρών?? (κάτι που δεν μπορούμε ακόμα να αποδείξουμε).

Αν μου απαντήσετε ναι, τότε θέλω απόδειξη. Αν μου απαντήσετε όχι, τότε πρέπει να καταλάβετε το αυτονόητο, ΔΕΝ είναι όλο το πετρέλαιο δικό μας.

Και για να απαντήσω, τι να το κάνει ο "κάποιος" το δίκαιο της θάλασσας αν ο τραμπούκος γείτονας δεν το έχει υπογράψει. Ένα μάτσο κουρελόχαρτα είναι για τον τραμπούκο γείτονα, δεν είναι διαπραγματευτικό χαρτί.

Link to comment
Share on other sites

Αν ισχύει αυτο Πρώτο ΘΕΜΑ online : Καταθέσεις Ελλήνων στις τράπεζες: Ούτε για

τοτε αν γινουν εκλογες βλεπω το Μπατσοκ και ΝουΔου να πρωταγωνιστουν σε b-movie splatter με τίτλο To κηνυγι του μικροτερου μονοψηφιου.

Αν κρινω απο προσωπικα, ισχυει :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την προσωπική επίθεση, λες και το να μου την πεις θα φέρει τα πετρέλαια στην Ελλάδα και τα πλούτη στον ελληνικό λαό.

Δεν είμαι εγώ ο εχθρός σου, κατάλαβε το, ο άλλος μου λέει ότι "σκύβω", εσύ με παρουσιάζεις για λαλάκα, καλά τα πάμε... Είπα εγώ ότι δεν θέλω πετρέλαιο? Είπα εγώ να τους τα χαρήσουμε? Είπα εγώ να σκύψουμε? Είπα εγώ να τους δώσουμε το Καστελόριζο? Τόσα έχετε πει χωρίς να κατανοήτε 3 βασικά πράγματα.

1) Αυτό που λέω είναι ότι σε καμία περίπτωση δεν θέλω πολεμό ή/και συμμάχους/νταβατζήδες σαν το Ισραήλ (γνώμη μου, its not to be trusted)

2) Κανείς δεν ξέρει αν τα κοιτάσματα υπάρχουν, και αν υπάρχουν, κάτω από πια εδάφη βρίσκοντε! Το ότι ίσως είναι πιο ευκολο να τρυπήσει κανείς στην θάλασσα παρά στην στεριά δεν σημαίνει κάτι. Αν, (λέω ΑΝ), τα κοιτάσματα βρίσκοντε κάτω από την Τουρκία, ή κάτω από Τούρκικα νερά, τι δικαίωμα έχουμε εμείς να τα πάρουμε?

Έτσι προκύπτει το 3) Μια ερώτηση που θέλω απάντηση από [MENTION=2502]Galioni[/MENTION], [MENTION=7521]alexgk[/MENTION] [MENTION=4040]xdoc[/MENTION] [MENTION=1143]Snips[/MENTION] είναι δυνατόν τα κοιτάσματα πετρελαίου να έχουν σεβαστεί τα γεωγραφικά όρια των χωρών?? (κάτι που δεν μπορούμε ακόμα να αποδείξουμε).

Αν μου απαντήσετε ναι, τότε θέλω απόδειξη. Αν μου απαντήσετε όχι, τότε πρέπει να καταλάβετε το αυτονόητο, ΔΕΝ είναι όλο το πετρέλαιο δικό μας.

Και για να απαντήσω, τι να το κάνει ο "κάποιος" το δίκαιο της θάλασσας αν ο τραμπούκος γείτονας δεν το έχει υπογράψει. Ένα μάτσο κουρελόχαρτα είναι για τον τραμπούκο γείτονα, δεν είναι διαπραγματευτικό χαρτί.

3) Οχι τα κοιτάσματα δεν σέβονται γεωγραφικά όρια αλλά η παραδοχή αυτή και τα εξ αυτής απορρέοντα δικαιώματα

του άλλου εάν αποδειχθούν (ειδικοί σεισμολόγοι ή εταιρείες που υπολογίζουν και οριοθετούν κοιτάσματα του

υπεδάφους πιστεύω να υπάρχουν) τότε ναι να το συζητήσουμε. Ειναι όμως τελείως διαφορετικό αυτό απο το

να φοβάμαι απο την (υποθετική) επίκληση πολέμου απο τον γείτονα με το έτσι θέλω και να υποχωρώ

2) Πιστεύω οτι σου απάντησα πιο πάνω

1) Αν πάς σε διαπραγμάτευση με τον τραμπούκο γείτονα με πρωταρχική θέση αυτό που λές δυστυχώς έχεις χάσει

απο τα "αποδυτήρια" Δεν θα του είναι πιο εύκολο να σου επισείει πάντα την "απειλή πολέμου" για να υποχωρείς και

να δέχεσαι τις απαιτήσεις του??

υ.γ Μήν νομίζεις οτι είμαι πολεμοχαρής ξέρω απο πρώτο χέρι(father) τα δεινά του πολέμου

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την προσωπική επίθεση, λες και το να μου την πεις θα φέρει τα πετρέλαια στην Ελλάδα και τα πλούτη στον ελληνικό λαό.

Δεν είμαι εγώ ο εχθρός σου, κατάλαβε το, ο άλλος μου λέει ότι "σκύβω", εσύ με παρουσιάζεις για λαλάκα, καλά τα πάμε... Είπα εγώ ότι δεν θέλω πετρέλαιο? Είπα εγώ να τους τα χαρήσουμε? Είπα εγώ να σκύψουμε? Είπα εγώ να τους δώσουμε το Καστελόριζο? Τόσα έχετε πει χωρίς να κατανοήτε 3 βασικά πράγματα.

1) Αυτό που λέω είναι ότι σε καμία περίπτωση δεν θέλω πολεμό ή/και συμμάχους/νταβατζήδες σαν το Ισραήλ (γνώμη μου, its not to be trusted)

2) Κανείς δεν ξέρει αν τα κοιτάσματα υπάρχουν, και αν υπάρχουν, κάτω από πια εδάφη βρίσκοντε! Το ότι ίσως είναι πιο ευκολο να τρυπήσει κανείς στην θάλασσα παρά στην στεριά δεν σημαίνει κάτι. Αν, (λέω ΑΝ), τα κοιτάσματα βρίσκοντε κάτω από την Τουρκία, ή κάτω από Τούρκικα νερά, τι δικαίωμα έχουμε εμείς να τα πάρουμε?

Έτσι προκύπτει το 3) Μια ερώτηση που θέλω απάντηση από [MENTION=2502]Galioni[/MENTION], [MENTION=7521]alexgk[/MENTION] [MENTION=4040]xdoc[/MENTION] [MENTION=1143]Snips[/MENTION] είναι δυνατόν τα κοιτάσματα πετρελαίου να έχουν σεβαστεί τα γεωγραφικά όρια των χωρών?? (κάτι που δεν μπορούμε ακόμα να αποδείξουμε).

Αν μου απαντήσετε ναι, τότε θέλω απόδειξη. Αν μου απαντήσετε όχι, τότε πρέπει να καταλάβετε το αυτονόητο, ΔΕΝ είναι όλο το πετρέλαιο δικό μας.

Και για να απαντήσω, τι να το κάνει ο "κάποιος" το δίκαιο της θάλασσας αν ο τραμπούκος γείτονας δεν το έχει υπογράψει. Ένα μάτσο κουρελόχαρτα είναι για τον τραμπούκο γείτονα, δεν είναι διαπραγματευτικό χαρτί.

Σου ζητώ συγνώμη γιατί βλέπω ότι το πήρες στραβά. Ωστόσο θα ήθελα να αντιληφθείς ότι ο καθένας έχει τα κουμπιά του και καμιά φορά οι απαντήσεις γίνονται πιο οξείες. Η ουσία είναι ότι κατά τη γνώμη μου κάποια κυβέρνηση πρέπει επιτέλους να πάει τα 6 στα 12 μίλια και να αναγνωρίσει την ΑΟΖ νοτίως του Καστελόριζου γιατί είναι δικαίωμα της Ελλάδας να το κάνει. Από κει κι ύστερα ας κάνει έρευνες για πετρέλαιο όπου ορίζει το διεθνές δίκαιο και όχι όπου μας επιτρέπει ο Τούρκος.

Η απειλή του πολέμου από τους Τούρκους εφαρμόζεται όπως η απειλή της χρεοκοπίας. Το αν είναι μπλόφες δεν το ξέρει κανείς. Το μόνο σίγουρο -και το ζούμε καθημερινά- είναι ότι με τις απειλές ικανοποιούνται τα συμφέροντα ευκολότερα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.