Jump to content



S.T.A.L.K.E.R update


kallileo

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Τωρα σχολαω και θα παω να το βαλω....

Απλα οπως εχουν πει το MP δεν εχει ολα τα features του Sp. Απο τι εχω καταλαβει το φυσικο μοντελο ειναι πιο απλοποιημενο ισως και τα γραφικα.

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧ

Εχει επιβεβαιωθει πως θα βγει μεσα στον μηνα η beta στο fileplanet για τους επι πληρωμη συνδρομητες του, αναμενετε screenshots πολυ συντομα :)

Link to comment
Share on other sites

Με την πρωτη ματια φαινεται πολυ καλο...γραφικα ειναι ιδια με αυτα που ειχε η alpha που ειχε κυκλοφορισει το 2003-04 αλλα με παραπανω εφε. Δεν ειδα βεβαια εχθρους και οπλα εκτος απο πιστολι.

Για multiplayer παντως φαινεται να εχει πολυ μελλον....αν και οι πιστες ειναι γεματες με διαφορα αντικειμενα....και θα ειναι δυσκολο. Εχει μονο δυο maps η beta αυτη.

Λιγο βαρυ....αλλα πρεπει να ειναι πιο ελαφρυ απο το FEAR.

Με 7900(not overclocked) και c2d 2.8Ghz ρυθμισεις στο Maximoum στο μενου παζει απο 65 μεχρι 25 frames. Στους εξωτερικους χωρους 25-35 κατα μεσω ορο χωρις αλλους χαρακτηρες βεβαια....

*Edit

Τελικα βρηκα τα οπλα τα οποια ειναι τα καλυτερα που εχω δει σε παιχνιδι...εχει καμια 12αρια πιστολια...shotguns, ak47, sniper riffles, και καποια αλλα heavy τα οποια δεν ειναι διαθεσιμα. 3-4 διαφορετικες χειροβομβιδες και αλιξισφαιρα.

Τα γραφικα μοιαζουν με HL2 αλλα πολυ πιο λεπτομερη με πολυ περισσοτερα εφε και τρομερη ατμοσφαιρα. Μονο η βροχη δεν μου πολυ αρεσε. Σε μερικα σημεια υπαρχουν καποιες ανωμαλιες που σε ρουφανε και σε σκοτωνουν.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε απο τον φακελο εγκαταστασης να τρεξεις το release_dx9.bat ή release_dx8.bat

Εγω επαιξα και online με το Hamachi αλλα ειχα καμια 200-400 ping οποτε δεν το παλεψα.

Κανενας που να φτιαξει ενα server για Ελλαδα?????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.