Jump to content



S.T.A.L.K.E.R update


kallileo

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από MADKiller7

Πιο απ ολα τα stalker κατεβαζεται?

Isohunt ψαξτε για stk-mp-setup.exe

Παιζει μονο στο Network ετσι.....οταν αρχιζεται το παιχνιδι πατατε B και αγοραζεται οπλα και armor.

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ...Βέβαια φαντάζομαι να είναι ακόμα καλύτερο με την 8800GTS μου όσον αφορά τα γραφικά...Προς το παρών το παίζω με Χ800ΧΤ αλλά και πάλι τα γραφικά είναι πολύ καλά!

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μια από τα ίδια ^^^^^ :(

Στο ίδιο σημείο σταματάει. Μάλιστα αν το κάνω minimize (μερικές φορές το πέταγε μόνο του μπροστά) από πίσω έχει ένα παράθυρο που αναλύει το λάθος. Από όσο θυμάμαι (επειδή το απεγκατέστησα :bye: ) δεν μπορούσε να φορτώσει κάτι...κάποιο model...Επίσης θα σας έδειχνα ακριβώς το μήνυμα αλλά με το print screen δεν το έσωζε. Λεω επειδή τρέχει το παιχνίδι μήπως θέλει το ενσωματωμένο σύστημα για capturing. Aγγούρια, ούτε το F12 λειτούργησε. Κατα τα άλλα ωραίο μενου αν και ο μεγενθυτικός φακός που επιλέγεις new game κτλ θα ήθελα να πηγαίνει πιο γρήγορα πάνω κάτω !! :p :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JohnG85

Και εμένα μια από τα ίδια ^^^^^ :(

Στο ίδιο σημείο σταματάει. Μάλιστα αν το κάνω minimize (μερικές φορές το πέταγε μόνο του μπροστά) από πίσω έχει ένα παράθυρο που αναλύει το λάθος. Από όσο θυμάμαι (επειδή το απεγκατέστησα :bye: ) δεν μπορούσε να φορτώσει κάτι...κάποιο model...Επίσης θα σας έδειχνα ακριβώς το μήνυμα αλλά με το print screen δεν το έσωζε. Λεω επειδή τρέχει το παιχνίδι μήπως θέλει το ενσωματωμένο σύστημα για capturing. Aγγούρια, ούτε το F12 λειτούργησε. Κατα τα άλλα ωραίο μενου αν και ο μεγενθυτικός φακός που επιλέγεις new game κτλ θα ήθελα να πηγαίνει πιο γρήγορα πάνω κάτω !! :p :p

Λοιπόν παίζεις online και φτιάχνεις δικό σου server και έτσι φορτώνει-παίζει κανονικά..

Δε μου άρεσε από το ίγο που είδα ..να σας πω την αλήθεια προτιμώ το GRAW....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίζεις online και φτιάχνεις δικό σου server και έτσι φορτώνει-παίζει κανονικά..

Δε μου άρεσε από το ίγο που είδα ..να σας πω την αλήθεια προτιμώ το GRAW....

Και πιο πάνω διάβασα με το B θα πάρω όπλα αλά counter strike!!

OK σ΄ευχαριστώ πολύ ! :D Eγώ θα αποκτήσω γνώμη σε μερικές ώρες !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ετσι ακριβως ειναι Gomar αλλα μπορεις να βρεις cd-key στο emule.

Εγω επαιξα on line(δεν ειχε cd-key) με την πρωτη εκδοση με του Hamachi. Την τελευταια δεν την εχω δοκιμασει ακομα στο Ιντερνετ...αλλα παιζει μεσω gamespy.

Παντως ειναι πολυ παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.