Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Μου την έδωσε ο αδερφός μου, μάλλον την πήρε από το PC-Gamer το αγγλικό.

[MENTION=6199]SirDiman[/MENTION], Αύριο θα είμαι Σύνταγμα, από τις 11 μέχρι τις 18:00. Πάρε το τραμ κι έλα :)

Αν δε σε βολεύει, πμ, να κανονίσουμε άλλη μέρα κι ώρα

Link to comment
Share on other sites

χαζευα διαφορα περι bf3 και επεσα πανω σε κουβεντα για cpu και κατα ποσο χρησιμοποιει 6-core cpu το παιχνιδι..

εχει κανεις εικονα απο 6πυρηνο amd στο bc2 να μας πει πως τα παει, usage κτλ

(ακομα δεν βγηκε,δεν το εκανα παραγγελια,αλλα στο βαθος την αναβαθμιση σκεφτομαι.. :tomato: )

Link to comment
Share on other sites

Περι αφίσας...

Κάποτε τα παιδιά κρεμάγανε τον Stallone, καμιά Ferrari, τους Metallica ή την Madonna...

Οι "παλιοσειρές", στο τσακίρ κέφι πετάγανε στον τοίχο και καμιά Ann Nicole Smith, την Playmate της χρονιάς,την Βίνα Ασσίκη ή την Ισμήνη Καλέση..

Τώρα κρεμάμε The Sims και BF3...

:p

Link to comment
Share on other sites

Περι αφίσας...

Κάποτε τα παιδιά κρεμάγανε τον Stallone, καμιά Ferrari, τους Metallica ή την Madonna...

Οι "παλιοσειρές", στο τσακίρ κέφι πετάγανε στον τοίχο και καμιά Ann Nicole Smith, την Playmate της χρονιάς,την Βίνα Ασσίκη ή την Ισμήνη Καλέση..

Τώρα κρεμάμε The Sims και BF3...

:p

Ποιος είπε ότι είμαστε παιδιά; :p

Link to comment
Share on other sites

Απ΄ότι λέτε... Συμπέρασμα: Καλά που δεν είμαι «βετεράνος»

Αντιθέτως, ήμουν βετεράνος στα CoD. Συνεπώς, τα στοιχεία ομαδικότητας που λείπουν απ΄το BFBC2, προσωπικά, δε μου λείπουν καθόλου. Σταμάτησα στο MW2 και πήρα το BFBC2, το οποίο έγινε και το αγαπημένο μου παιχνίδι. CoD τέλος, ενώ το BF 3 ήδη το έχω ανακυρήξει το καλύτερο παιχνίδι έως τώρα που πρόκειται να εγκατασταθεί στον υπολογιστή μου. Το πιστεύω ακράδαντα. Το προπαρήγγειλα κιόλας, να τσιμπήσω το Map Pack, κυρίως.

Επικές στιγμές θα ζήσομεν.

Link to comment
Share on other sites

Απ΄ότι λέτε... Συμπέρασμα: Καλά που δεν είμαι «βετεράνος»

Αντιθέτως, ήμουν βετεράνος στα CoD. Συνεπώς, τα στοιχεία ομαδικότητας που λείπουν απ΄το BFBC2, προσωπικά, δε μου λείπουν καθόλου. Σταμάτησα στο MW2 και πήρα το BFBC2, το οποίο έγινε και το αγαπημένο μου παιχνίδι. CoD τέλος, ενώ το BF 3 ήδη το έχω ανακυρήξει το καλύτερο παιχνίδι έως τώρα που πρόκειται να εγκατασταθεί στον υπολογιστή μου. Το πιστεύω ακράδαντα. Το προπαρήγγειλα κιόλας, να τσιμπήσω το Map Pack, κυρίως.

Επικές στιγμές θα ζήσομεν.

.... EA+DICE : mission accomplished ....

Link to comment
Share on other sites

Guys,we have problem here.. :suicide:

Από εδώ και πέρα, αν θέλετε να παίζετε τα παιχνίδια της ΕΑ στο PC, θα πρέπει να δεχτείτε ότι τo Origin θα γίνει βασικό κομμάτι της καθημερινότητάς σας. Όμως αυτό ίσως είναι πιο δύσκολο να το δεχτείτε από ότι νομίζετε. Σύμφωνα με αναφορές, στους όρους χρήσης του Origin η ΕΑ προειδοποιεί ότι η υπηρεσία αντλεί πολλών ειδών δεδομένα από τον υπολογιστή σας για διάφορους σκοπούς, όπως διάθεση περιεχομένου και updates, υποστήριξη, διαφημίσεις κλπ. Το θέμα είναι ότι δεν μπορείτε το αποφύγετε αυτό. Αν δεν θέλετε η ΕΑ να συλλέγει πληροφορίες για τον υπολογιστή σας – και το τί κάνετε στον υπολογιστή σας – ο μόνος δρόμος είναι να μην βάλετε Origin, που σημαίνει ότι δεν θα μπορείτε να παίξετε. Διαβάστε την επίμαχη παράγραφο των όρων χρήσης παρακάτω.Είστε διατεθειμένοι να ξεπεράσετε τους ενδοιασμούς σας για χάρη του Battlefield 3;
«2. Consent to Collection and Use of Data.

You agree that EA may collect, use, store and transmit technical and related information that identifies your computer (including the Internet Protocol Address), operating system, Application usage (including but not limited to successful installation and/or removal), software, software usage and peripheral hardware, that may be gathered periodically to facilitate the provision of software updates, dynamically served content, product support and other services to you, including online services. EA may also use this information combined with personal information for marketing purposes and to improve our products and services. We may also share that data with our third party service providers in a form that does not personally identify you. IF YOU DO NOT WANT EA TO COLLECT, USE, STORE, TRANSMIT OR DISPLAY THE DATA DESCRIBED IN THIS SECTION, PLEASE DO NOT INSTALL OR USE THE APPLICATION.

This and all other data provided to EA and/or collected by EA in connection with your installation and use of this Application is collected, used, stored and transmitted in accordance with EA’s Privacy Policy located at EA Games - Electronic Arts. To the extent that anything in this section conflicts with the terms of EA’s Privacy Policy, the terms of the Privacy Policy shall control.»

Source : Game 2.0, Το άσυλο των gamers.

Link to comment
Share on other sites

Guys,we have problem here.. :suicide:

Source : Game 2.0, Το άσυλο των gamers.

ε ολο και καποιος δευτερος δισκος θα υπαρχει σπιτι,θα εγκατασταθει εκει με αλλο λειτουργικο, θα ειναι ο σκληρος για τα παιχνιδια κ μονο πλεον.

Link to comment
Share on other sites

Τους όρους χρήσης των εφαρμογών που έχετε ήδη εγκατεστημένες, τους έχετε διαβάσει;

Του Facebook;

Του MSN;

Των άλλον onine παιχνιδιών;

Του Steam;

Του κινητού σας τηλεφώνου;

Της σύμβασης της πιστωτικής, του δανείου, του λογαριασμού μισθοδοσίας;

Link to comment
Share on other sites

Τους όρους χρήσης των εφαρμογών που έχετε ήδη εγκατεστημένες, τους έχετε διαβάσει;

Του Facebook;

Του MSN;

Των άλλον onine παιχνιδιών;

Του Steam;

Του κινητού σας τηλεφώνου;

Της σύμβασης της πιστωτικής, του δανείου, του λογαριασμού μισθοδοσίας;

Mε πρόλαβες...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.