Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Και αυτό το προγραματάκι κάνει δουλειά λίγο-πολύ

SpeedGuide.net :: TCP Optimizer / Downloads

και ένα βιντεάκι για την απλούστατη χρήση του

[ame=http://www.metacafe.com/watch/968611/how_to_increase_internet_speed_it_works_and_i_prove_it_ho/]How To Increase Internet Speed ... It Works And I Prove It!!! Ho - Video[/ame]

Link to comment
Share on other sites

[ame]

[/ame]
Και αυτό το προγραματάκι κάνει δουλειά λίγο-πολύ

SpeedGuide.net :: TCP Optimizer / Downloads

Δεν μας ενδιαφερει τοσο η ταχυτητα αλλα η υστέρηση αποκρισης ;)

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

πάντως εγώ βλέπω ότι πριν 3 χρόνια κλείδωνα στα 18κ και σήμερα 15κ χωρίς fast path

Όσο μεγαλώνει ο αριθμός των συνδρομητών DSL στην περιοχή σου, τόσο χειρότερα για την ταχύτητα σου, γιατί αυξάνεται το crosstalk.

Όσο παλαιώνουνε και τα καλώδια ακόμα χειρότερα.

Βεβαίως σε αρκετές περιπτώσεις έχει παιχτεί και φουστιά από τους providers χαμηλόνωντας τεχνητά την ταχύτητα συγχρονισμού σε κάποια DSLAM/περιοχές.

Link to comment
Share on other sites

Όσο μεγαλώνει ο αριθμός των συνδρομητών DSL στην περιοχή σου, τόσο χειρότερα για την ταχύτητα σου, γιατί αυξάνεται το crosstalk.

Όσο παλαιώνουνε και τα καλώδια ακόμα χειρότερα.

Βεβαίως σε αρκετές περιπτώσεις έχει παιχτεί και φουστιά από τους providers χαμηλόνωντας τεχνητά την ταχύτητα συγχρονισμού σε κάποια DSLAM/περιοχές.

προσπαθώ εδώ και 20 λεπτά να βρω άτομο να μου κάνει την σύνδεση σε fastpath αλλά τίποτα πλησιάζουν οι μέρες :p

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες αυτο το κολπο με το πινκ μεσω της command promt ειναι αξιοπιστο? δοκιμαζω ενα σερβερ στο bfbc2 πχ (noobs like to party εγγλεζικος) και μου βγαζει πινκ 59

μεσα στο παιχνιδι ομως σκαρφαλωνω στο 140.τι παιζει?οταν τρεχουμε το παιχνιδι ανεβαινει για καποιο λογο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγγνώμη που επανέρχομαι συνεχώς στο θέμα των controls, αλλά μπορεί κάποιος ν αμου απαντήσει, μπορείς τλκ να βγάλεις πιστόλι με κάποιο κουμπί. Και γενικά υπάρχει τρόπος ρύθμισης μεμονομένα για τα οπλα/gadget, γτ σε όλα τα βιντεάκια ο κόσμος φαίνεται να ψάχνει αυτό που θέλει μόνο με τη ροδέλα και ανατριχιάζω μόνο στην ιδέα να μην έχει shortcut. Acknowledge κάποιος ....

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες αυτο το κολπο με το πινκ μεσω της command promt ειναι αξιοπιστο? δοκιμαζω ενα σερβερ στο bfbc2 πχ (noobs like to party εγγλεζικος) και μου βγαζει πινκ 59

μεσα στο παιχνιδι ομως σκαρφαλωνω στο 140.τι παιζει?οταν τρεχουμε το παιχνιδι ανεβαινει για καποιο λογο?

Το παιχνιδι παντα το δειχνει Χ2.

Παιδιά συγγνώμη που επανέρχομαι συνεχώς στο θέμα των controls, αλλά μπορεί κάποιος ν αμου απαντήσει, μπορείς τλκ να βγάλεις πιστόλι με κάποιο κουμπί. Και γενικά υπάρχει τρόπος ρύθμισης μεμονομένα για τα οπλα/gadget, γτ σε όλα τα βιντεάκια ο κόσμος φαίνεται να ψάχνει αυτό που θέλει μόνο με τη ροδέλα και ανατριχιάζω μόνο στην ιδέα να μην έχει shortcut. Acknowledge κάποιος ....

Bοund τα controls ειχε και στη ΒΕΤΑ.

Απλα επρεπε να βαλεις πχ αντιστοιχια το G απο το software του Mouse με ενα κουμπι του mouse για να πεταει frag και 1.2.3.4 κλπ για τα οπλα....

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites


C:\Users\Tragikos>ping bazo.clanservers.com

Pinging bazo.clanservers.com [195.122.135.145] with 32 bytes of data:
Reply from 195.122.135.145: bytes=32 time=52ms TTL=120
Reply from 195.122.135.145: bytes=32 time=52ms TTL=120
Reply from 195.122.135.145: bytes=32 time=52ms TTL=120
Reply from 195.122.135.145: bytes=32 time=51ms TTL=120

Ping statistics for 195.122.135.145:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 51ms, Maximum = 52ms, Average = 51ms

Μου φαίνεται θα τον τιμήσω ;)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι παίζεται και ειδικά κάποιοι που αναφέρθηκαν σε spikes κτλ πατήστε το κουμπί πάνω από το tab -> "~" για να εμφανίσετε την κονσόλα και γράψτε:

Render.PerfOverlayVisible 1

Γράφημα για cpu/gpu

και

Render.DrawFps 1

Για ingame fps meter

Link to comment
Share on other sites

Ναι απλά στο manual τα δείχνει τόσο απλοϊκά που σου δίνει την εντύπωση πως δεν έχεις επιλογές. Αν είναι όπως στην beta, αλλά να δουλεύει το mouse binding, τότε όλα κομπλέ.:T:

ωπα ωπα μισοοοοοοοοοο ΠΟΙΟ μανουαλ? μη παρω τα μανουαλια σβαρνα?μανουαλ εχουν τα ντιβιντι πηρες το παιχνιδι στα χερια σου σε μορφη ντιβιντι???????

Link to comment
Share on other sites

Don't worry και γω από Πλαίσιο mall με 10 ευρα προκαταβολή θα το έχω. Αλήθεια τλκ θα είναι μεταλλικό το κουτάκι; Ξέρει κανείς;

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια τλκ θα είναι μεταλλικό το κουτάκι; Ξέρει κανείς;

Το καλό που τους θέλω!!!:triniti:

Είναι καλύτερα να κάνω απο τώρα install & account στο origin και απλα να περιμένω να παρω το δισκάκι για να το εγκαταστήσω, η να περιμένω μέχρι την πέμπτη και για origin acc?:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω δει πιο σπασ@@δικο campaign. Μα να μην μπορείς να σκοτώνεις κόσμο συνεχόμενα για μισή ώρα;

Προχώρα 20 βήματα και περίμενε να σου πω τι θα κάνεις μετά.

Σκότωσε αυτούς τους δύο και περίμενε να σου πω τι θα κάνεις μετά.

Κόψε αυτό το καλώδιο και περίμενε να σου πω τι θα κάνεις μετά.

Προχώρα 20 βήματα και περίμενε να σου πω τι θα κάνεις μετά.

Προχώρα άλλα 20 βήματα και περίμενε να σου πω τι θα κάνεις μετά.

Ε Λ Ε Ο Σ

Link to comment
Share on other sites

Παίζω σπασμένο Campaign μεχρι να μου έρθει από το Πλαίσιο το κανονικό και δεν έχω ξαναδεί παιχνιδι στα Ultra settings να χρησημοποιεί 99% και τους 4 πυρήνες των 2 gtx 590 που έχω!

ουι μαναααμ! το ρολοι της δεη θα φερει γυρα λες και ταφησες στις κατηφορες της ανω κυψελης...

Link to comment
Share on other sites

Τελευταιο post που θα αναφερει μαυρογεννης edition.

Οσοι παραβουν τους κανονες του Lab, θα τσιμπανε τις γνωστες κυρωσεις+εξτρα μπονους γιατι με εγραψαν στα παλια τους υποδηματα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.