Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

απενεργοποίησε το upnp (ειδικά αν έχεις speedtouch) και ξαναδοκίμασε

Όπως έγραψα πιό πάνω, ακολούθησα το link που σας παραθέτω.

Εκεί μεταξύ άλλων λέει να κάνω stop το upnp πράγμα που έκανα.

Πάλι όμως συνεχίζει να με πετάει!

Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψα πιό πάνω, ακολούθησα το link που σας παραθέτω.

Εκεί μεταξύ άλλων λέει να κάνω stop το upnp πράγμα που έκανα.

Πάλι όμως συνεχίζει να με πετάει!

Official Battlefield - Bad Company 2 Thread. - Page 415

pro tip : μακρια απτα οπλοπολυβολο που φτιαξανε οι μικροτσουτσουνοι ασιατες στον deacon και τα c4 του, πρεπει να ακινητοποιησε τουλαχιστον 10 αρματα αυτο το πρωι :D

btw υπαρχει πιο αχρηστο lmg απτο saw ? τι να το κανω χωρις single fire mode ? rpk74 ftw ! το βραδυ θα βαλω και τον κωδικο για physical warfare, μου εχει λειψει το DAO-12 :D

Link to comment
Share on other sites

Official Battlefield - Bad Company 2 Thread. - Page 415

pro tip : μακρια απτα οπλοπολυβολο που φτιαξανε οι μικροτσουτσουνοι ασιατες στον deacon και τα c4 του, πρεπει να ακινητοποιησε τουλαχιστον 10 αρματα αυτο το πρωι :D

btw υπαρχει πιο αχρηστο lmg απτο saw ? τι να το κανω χωρις single fire mode ? rpk74 ftw ! το βραδυ θα βαλω και τον κωδικο για physical warfare, μου εχει λειψει το DAO-12 :D

Ειχα σωστο teammate ρε :T:

Επισης, αλλαγη σε σχεση με το BC2, τα αρματα θελουν 3 c4 και οχι 2 για να ψοφησουν. Πεθανα πολλες φορες απο σχεδον κατεστραμενο αρμα που ακομα με πυροβολουσε :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Επισης, αλλαγη σε σχεση με το BC2, τα αρματα θελουν 3 c4 και οχι 2 για να ψοφησουν. Πεθανα πολλες φορες απο σχεδον κατεστραμενο αρμα που ακομα με πυροβολουσε

Ναι, γιατί υπάρχει κι άλλη διαφορά εδώ: Τα οχήματα παθαίνουν ζημιά, ακινητοποιούνται και μετά διαλύονται. Με την πρώτη καλή, μειώνεται η κινητικότητα τους, με τη δεύτερη δεν κινούνται, ενώ με την τρίτη το πλήρωμα πάει να συναντήσει τους προγόνους του :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι, γιατί υπάρχει κι άλλη διαφορά εδώ: Τα οχήματα παθαίνουν ζημιά, ακινητοποιούνται και μετά διαλύονται. Με την πρώτη καλή, μειώνεται η κινητικότητα τους, με τη δεύτερη δεν κινούνται, ενώ με την τρίτη το πλήρωμα πάει να συναντήσει τους προγόνους του :p

Οπως και να εχει, Im gonna blow shit up :p

Link to comment
Share on other sites

Πιστεψε με,αν το SV98 ΕΙΧΕ το ιδιο feeling με αυτο του BFBC2 και το switch weapons ηταν πιο γρηγορο μπορει να ειχα k/d 10:whip:

Πραγματικα , το οτι τραβαει τοσο αργα το secondary με εχει καταστρεψει...

Ισως το φτιαξουν με τον καιρο

Link to comment
Share on other sites

Οσο για την ¨"αδρανεια" περα απτο γεγονος οτι στα 60fps+/single gpu/vsync off ειναι αλλο game τελειως απο πλευρας αποκρισης, υπαρχουν καποιες στιγμες που εισαι οντως εκτεθιμενος αλλα αυτο το εχουν κανει ετσι επιτηδες, πχ δεν γινεται να τρεχεις σαν σκυλι, να πατας Z και να εχεις την απαιτηση να μπορεις να βαρεσεις και να τραβηξεις ADS ΑΜΕΣΩΣ την στιγμη που θα εχεις ακουμπησει κατω, αμα γινοτανε ετσι θα επεφτε πολλη γκρινια οπως πριν 6 χρονια με το BF2 και το φαινομενο dolphin diving, αν θελεις μικροτερη περιοδο αδρανειας απλα κανεις μια παυση αναμεσα στο sprint και το prone. ελπιζω να μην υπερφορτωσα το φυστικι κανενος που δεν ειναι τοσο εξυπνος οσο εγω. (rofl)

Άργησες, αλλά τελικά κατάλαβες ότι δεν εννοώ fps lag.

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ενώ αρχικά όταν πατούσα play στο origin μου άνοιγε το battlelog και διάλεγα τι θέλω να παίξω, τώρα μου ανοίγει το story mode κατευθείαν..

Δε μπορώ να καταλάβω τι έγινε? Πρέπει τώρα να έχω σε bookmark το battlelog για να παίζω online..

Σε εσάς πώς λειτουργεί?

Link to comment
Share on other sites

Official Battlefield - Bad Company 2 Thread. - Page 415

pro tip : μακρια απτα οπλοπολυβολο που φτιαξανε οι μικροτσουτσουνοι ασιατες στον deacon και τα c4 του, πρεπει να ακινητοποιησε τουλαχιστον 10 αρματα αυτο το πρωι :D

btw υπαρχει πιο αχρηστο lmg απτο saw ? τι να το κανω χωρις single fire mode ? rpk74 ftw ! το βραδυ θα βαλω και τον κωδικο για physical warfare, μου εχει λειψει το DAO-12 :D

Τον αγόρασες εξτρά;Πόσο κόστισε;Μπορείς να το πάρεις από ea;Στείλε κανένα link. Εγώ που έχω limited edition από πλαίσιο δεν μου τα εμφανίζει αυτά τα όπλα...

Link to comment
Share on other sites

Τον αγόρασες εξτρά;Πόσο κόστισε;Μπορείς να το πάρεις από ea;Στείλε κανένα link. Εγώ που έχω limited edition από πλαίσιο δεν μου τα εμφανίζει αυτά τα όπλα...

9 ευρω απο g2play.

ΔΕΝ αξιζει κατα τη γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Τον αγόρασες εξτρά;Πόσο κόστισε;Μπορείς να το πάρεις από ea;Στείλε κανένα link. Εγώ που έχω limited edition από πλαίσιο δεν μου τα εμφανίζει αυτά τα όπλα...

Μας στειλανε τους κωδικους ξεχωριστα το πρωι, στον alexopus6 και σε εμενα, επειδη αγορασαμε key για BF3 limited απτο buygamecdkeys, δεν πληρωσαμε κατι παραπανω.

limited edition στην ωρα της, 26 ευρω με back2karkand και physical warfare τσαμπα, ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΝΗΚΕ ??? :p

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
το ξεχασα και μου τα εψαλε
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω στην Ea και στις αγορές μέσω origin δεν έχει πουθενά physical warfare...

:(

Αυτα που δινει το physical warfare dlc θα ξεκλειδωθουν καποια στιγμη για ολους, εκτος αν βιαζεσαι τοσο πολυ να παιξεις με type 88 lmg και dao-12

Έγινε επεξεργασία από SAHGRiND
Link to comment
Share on other sites

Τα Α-10 και Frogfoot τι μου τα βάλανε στο Rush, βομβαρδιστικά αεροπλάνα χωρίς βόμβες;

Για να μην λέμε πως έχει μόνο δυο μοντέλα jet; :p

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

Μας στειλανε τους κωδικους ξεχωριστα το πρωι, στον alexopus6 και σε εμενα, επειδη αγορασαμε key για BF3 limited απτο buygamecdkeys, δεν πληρωσαμε κατι παραπανω.

limited edition στην ωρα της, 26 ευρω με back2karkand και physical warfare τσαμπα, ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΝΗΚΕ ??? :p

Ρε παιδια μηπως σας πηρανε χαμπαρι οτι ειστε Pro και σας κανανε αυτη την προσφορα ; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν δεν φτιάξουνε το θέμα με το hyper threading , εγώ δεν το αγοράζω.Με ht on έχω ξεκάρφωτo stuttering με ταυτόχρονο sound loop-clipping. Με ht off και οποιοδήποτε catalyst , το παιχνίδι πετάει.

Έλα όμως που με ht off τα avisynth scripts στον mpc σέρνονται... restart και edit bios κάθε φορά που θέλω να δω hd υλικό...:hang3: Το πρόβλημα παρατηρέιται γενικά σε nehalem πυρήνες και dual gpu συστήματα και όχι σε k2600

Έγινε επεξεργασία από mellodos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.