Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Συμβαίνει αυτό σε κανέναν άλλο;

Όταν πάω να κάνω join ένα server πρώτη φορά, αφού φορτώσει κρασάρει η εφαρμογή(bf3.exe), μετά άμα ξαναπατήσω join μπαίνει κανονικά.

Συμβαίνει σχεδόν πάντα όμως που είναι ένα θέμα...

Έχει συμβεί και σε εμένα! Ιδιαίτερα χθες το βράδυ κράσαρε συνέχεια :wall: και έπρεπε να κάνω restart το pc για να στρώσει!

Σήμερα μου το έκανε μια φορά μόνο ... παιδικές ασθένειες;;

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει αυτό σε κανέναν άλλο;

Όταν πάω να κάνω join ένα server πρώτη φορά, αφού φορτώσει κρασάρει η εφαρμογή(bf3.exe), μετά άμα ξαναπατήσω join μπαίνει κανονικά.

Συμβαίνει σχεδόν πάντα όμως που είναι ένα θέμα...

Μιλάω με support και με έχει βάλει να κάνω κάτι trace root και poll και να του στείλω λέει αποτελέσματα...

Για δωσε ενα tracert bazo.clanservers.com.

bazox.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βασικά μου είπε άλλος από το support να βάλω το Affinity στο BF3 στα δύο πρώτα Cores μόνο, μετά βγήκα και στον επόμενο server που μπήκα δεν είχα πρόβλημα φόρτωσε κατευθείαν. Θα το δοκιμάσω λίγο και θα σας πω.

Still crashing τελικά, δεν έκανε δουλειά...

Να το tracert:

unled1vg.jpg

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει αυτό σε κανέναν άλλο;

Όταν πάω να κάνω join ένα server πρώτη φορά, αφού φορτώσει κρασάρει η εφαρμογή(bf3.exe), μετά άμα ξαναπατήσω join μπαίνει κανονικά.

Συμβαίνει σχεδόν πάντα όμως που είναι ένα θέμα...

Μιλάω με support και με έχει βάλει να κάνω κάτι trace root και poll και να του στείλω λέει αποτελέσματα...

Ακριβώς αυτό παθαίνω κι εγώ..Εβγαλες άκρη?

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει αυτό σε κανέναν άλλο;

Όταν πάω να κάνω join ένα server πρώτη φορά, αφού φορτώσει κρασάρει η εφαρμογή(bf3.exe), μετά άμα ξαναπατήσω join μπαίνει κανονικά.

Συμβαίνει σχεδόν πάντα όμως που είναι ένα θέμα...

Μιλάω με support και με έχει βάλει να κάνω κάτι trace root και poll και να του στείλω λέει αποτελέσματα...

Το παθαίνω κι εγώ, μόνο που άλλες φορές κρασάρει, άλλες μου βγάζει μαύρη οθόνη και δεν κάνει load το map.

Link to comment
Share on other sites

εχω προβλημα και δε μπορω να καταλαβω τι φταιει.. πρωτον δε μπορω να κανω alt tab. αν κανω παει κολανε ολα για 1-2 λεπτα(ολα ομως ουτε explorer ουτε τπτ δεν μπορω να ανοιξω) με πεταει και απο το game.

επισης οταν βγενω απο το game ειτε με alt-f4 ειτε κανονικα quit παλι πρεπει να περιμενω 1-2 λεπτα για να νιωσει το pc. δε μπορω να καταλαβω τι φτεει και μετα σερνετε το pc οποτε βγενω απο το bf.μεσα παιζω κανονικα δεν εχω κανενα προβλημα.

τωρα πχ πατισα alt tab και η οθονη κανει σαν να σβινει οταν επανηλθε με ειχε πεταξει απο game ..δοκιμασα και 11.9 και 11.10 ati drivers το ιδιο κανει .. και μου το κανει μονο οταν βγενω απο το παιχνιδι αυτο...

Έγινε επεξεργασία από overclocked
Link to comment
Share on other sites

πρωτη κανονικη μερα στη μαχη...ειναι καλουλι τελικα..τα αξιζε τα ευρωπουλα του..

το θετικο ειναι οτι ο Q6600 την παλευει (usage 70-80%)..ενω η 5850@900 χτυπαει υπερωριες στο 99%..

πρεπει να δω τι θα κανω με τα settings...σχεδον ολα medium χωρις φιλτρα με το ζορι 60fps+drops @ 35-40fps...παμε για low,αλλιως σε μουλτι θα με εχουν για ουζομεζε ολοι..

αυτη η μαζωξη @ μπαζοσερβερα με ολα τα λαμπιτοπαιδα(παλαια κ νεα) με συγκινησε..

Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση το game.

Δεν το περίμενα τόσο καλό.

Μου την σπάει βεβαίως αρκετά το prone-camp που κάνει αρκετός κόσμος, όπως και το abuse των vehicles, αλλά εντάξει, θα ζήσω :p

Επίσης μου αρέσει που είναι "δυσκολούτσικο" όταν π.χ. πας να το παίξεις Ράμπο ( ή καλύτερα Μαγκάιβερ :p ) οπότε μιας και εγω είμαι του run 'n' gun μου αρέσει γιατί με δυσκολεύει σε αντίθεση με παιχνίδια τύπου Counter-Strike, CoD:MW, etc.

Το κακό με το κωλό-DAO12 είναι ότι συνήθισα με αυτό, και με rifles παίζω σαν νουμπάς, άσε που ξεχνιέμαι και νομίζω ότι είμαι με το DAO και κάνω βλακείες και ψοφάω άδικα :D

[MENTION=2162]GruntGR[/MENTION] εκεί που σας έκανα το ντού με το DAO και σου πήρα και το tag ήταν uber φάση :D

Link to comment
Share on other sites

Ριχνω τρελλο γελιο οταν με σκοτωνει sniper. Ειναι λες και σκαει σαμπρελα :p

Επισης στο Conquest large στην πιστα με το ποταμι(Γαλλια ειναι νομιζω) στη σημαια D(backstreet) αν δεν εχει νταβαντουρι και καθησετε σε μια γωνια θα ακουσετε μια γατα να νιαουριζει....:p

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.