Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

[MENTION=6582]vbatsigr[/MENTION] τρέξε κάποιο task manager ή κάποιο άλλο διαγνωστικό παράλληλα με το παιχνίδι και δες που ζορίζεται. Το πιθανότερο να είναι η μνήμη, αλλά μη δώσεις και χρήματα τσάμπα. Ιδανικό θα ήταν να βρεις δανεικές να δοκιμάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Χθες με έκανε βόλτα στην Caspian ο shooterakis (υπόψην το πάει "μαντήλι" το ελικόφτερο) και παρατήρησα 2 πράγματα :

1. Αν και σαν driver έκανε λιγότερα kill, έβγαζε περισσότερους πόντους :T:

2. Με έναν γύρο ξεκλείδωσα κάπου 4-5 unlocks χαλαρά :nono:

Συμπέρασμα, δεν θα βγάλει την παρέλαση...

Link to comment
Share on other sites

Περιμενε μεχρι να βγει patch γιατι πολλοι αναφερουν memory leak.

δηλαδη δεν ειναι και "τεραστιο" θεμα τα μονο 2gb ram μου αφηνεις να εννοηθει ετσι? :p

-υποψην παιζω σε -ακουσον ακουσον- 1280x800 και ολα low και παντα με πεταει μετα την "πρωτη" πιστα.

Link to comment
Share on other sites

ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟ ΦΑΚΟ.

Oχι μονο σε στραβωνουν οι αντιπαλοι-που νταξει πες αυτος ειναι ο σκοπος-

αλλα πχ στο Β στο Bazaar σε στραβωνουν και οι συμπαικτες.

ΚΑΡΚΙΝΟΣ.

-πρεπει να μειωθει κατα πολυ το density κατα τη διαρκεια της μερας ή να το καταργησουν τελειως.

ΟΥ 666.

Να απαγορευτούν

1) τα rpg σε παίκτες

2)ο φακός στα όπλα , νισάφι.

3)το battlefield στους camperιδες

4)το τάβλι στους κωλόφαρδους

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο φακός όντως... να πω ότι σε μεγάλες Rush πίστες ίσως είναι θέμα στρατηγικής για close encounters ναι... αλλά στις μικρές πίστες είναι άκυρο...

Επίσης θα ήθελα να ενημερώσω τον rantar334 πως θα ξαναπροσπαθήσω για longest headshot record, μιας που έσπασε το δικό μου και έκανε 719.25

ΟΥΣΤ!

Link to comment
Share on other sites

Να απαγορευτούν
1) τα rpg σε παίκτες

Στον πόλεμο δεν υπάρχουν κανόνες. Ισχύει το "ο θάνατός σου, η ζωή μου". Κι εμένα μου τη σπάνε, ειδικά σε πίστες όπως η Damavand Peak ή η Metro, αλλά απλά επιλέγω να μην παίζω εκεί ή να παίζω με διαφορετικό σύστημα.

2)ο φακός στα όπλα , νισάφι.

Πολύ λογικός. Χρήσιμος και άχρηστος. Σε βλέπουν, τους τυφλώνεις. Απλά είναι υπερβολικός τη μέρα, που κανονικά δε θα έπρεπε να σε τυφλώνει, ούτε καν να ενοχλεί.

3)το battlefield στους camperιδες

Δε μπορείς να παίζεις recon και να μην κάνεις camping. Είναι θέμα ρόλου. Ο recon με τα bolt action rifles, δε μπορεί να συγκριθεί με τα αυτόματα σε κοντινή μάχη. Κάθεται μακρυά και σημαδεύει. Μην μπερδεύουμε το camping όμως με το support από απόσταση. Άλλωστε οι "τουρίστες" έχουν τα καλύτερα dog tags :p

4)το τάβλι στους κωλόφαρδους

Το τάβλι είναι για κωλόφαρδους. Όσο μεγάλη διαφορά κι αν υπάρχει στο επίπεδο, αν ο αντίπαλος έχει "ζάρι" απλά θα χάσεις. Για αυτό δεν παίζω τυχερά παιχνίδια, γιατί από τη στιγμή που έχει ζάρι, παίζει μεγάλο ρόλο η τύχη ;)

Edit: Πλάκα μας κάνει ο τύπος έτσι...; :wassat:

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Neo Sig :shout::shout:

Αν και ντρέπομαι να το βάλω από μονο 2 level.. αλλα δεν πειράζει αφού σήμερα το ξεκίνησα και εγώ ;P

Το παιχνίδι τρέχει φανταστικά στα 64bit Windows 7 ^^ Stock Q9400 / 3GB Ram (κάτι έπαθε η 4η μνήμη :( ) και HD6850 clockarismeni full, Game στα ultra χωρίς ΑΑ φίλτρα, μου δίνει 50 FPS πάνω κάτω.. αρκετά για μένα :) :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.