Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Απλά να ξέρετε ότι τα hacks τα φτιάχνουν οι ίδιοι οι προγραμματιστές των παιχνιδιών, γι' αυτό βγαίνουν τόσο γρήγορα και μάλιστα από την beta... είναι πολλά τα λεφτά από το εμπόριο των Hacks, υπάρχουν εκατομύρια άνθρωποι που έχουν πληρώσει για hack. Επίσης είναι συνδρομητικά, με αποτέλεσμα να κοστίζουν πολύ ακριβότερα από το ίδιο το παιχνίδι. Αν θυμάμαι καλά για το bf3 που κοίταξα, έχει μηνιαία συνδρομή 15-30€, ανάλογα το hack... Μιλάμε για πολλά λεφτά...

Το τραγικότερο είναι ότι από την μια, τα γράφουν οι ίδιοι οι developers και από την άλλη το pbbans είναι παντελώς άχρηστο και ανίκανο να τα εντοπίσει. Το pbbans νομίζω ότι ακόμα δεν δουλεύει στο bf3 ή το έφτιαξαν; Τόσο καιρό τώρα όλοι οι ranked servers να μην έχουν ούτε καν την ελάχιστη προστασία...? Ότι να' ναι...

Xθες συζηταγαμε το ιδιο στο Party με VOIP:p

Στο BAZO θα προσπαθησουμε να μπουνε και αλλες προστασιες περαν του PB ....

Γενικα παντως το εργαλειο που εχουν δωσει για διαχειρηση του σερβερ ειναι ασταθες και ελλειπες .

Οι τσιτεραδες ειναι πιο ηλιθιοι απο σκουπιδοσακουλες.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ ΤΙΠΟΤΑ όταν έρχεται από πίσω για μαχαίρι.

ισχύει απόλυτα. μου έτυχε με τον lazy dog.

ερχόταν από πίσω μου με μαχαίρι και τυχαία γύρισα πρός το μέρος του

και τον πυροβόλησα πρίν με σφαγιάσει:).

Link to comment
Share on other sites

εδώ και πολλά χρόνια η απορία μου είναι αυτοί οι άνθρωποι που τα χρησιμοποιούν ακόμα κι επί πληρωμή,

τί ικανοποίηση και χαρά παίρνουν από το παιχνίδι, ξέρωντας οτι δεν παίζουν και κερδίζουν με την αξία τους;

εγώ πχ όταν φτάσω στο σημείο να παίζω πολύ καλά ένα παιχνίδι το έχω σχεδόν βαρεθεί.

αυτός που παίζει με cheat από την 1η μέρα και κάθε σφαίρα του είναι kill, δε βαριέται;;;

Ξέρεις πόσο σημαντικό είναι, τι ηδονή σου δίνει να είσαι πρώτος στο scoreboard ? :D

Link to comment
Share on other sites

μα να κλέβεις για να είσαι 1ος σε ένα παιχνίδι;;;

μόνο κάποιος με κομπλεξ κατωτερότητας θα χαιρόταν έτσι.

Έλα τώρα που κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις... Θα το δείχνει στη γκόμενα, στον μικρό αδερφό και στους άσχετους φίλους του για να τον έχουν σε εκτίμηση... Φιγούρα θέλει να κάνει σε όσους δε γνωρίζουν. Ο πρώτος είναι ή ο τελευταίος... Την άλλη φορά βρέθηκα σε κοσμηματοπωλείο και το ψευτοχλίδας αγόρασε Rolex Daytona (6.000€) με πιστωτική σε 48 άτοκες...!!! Τι να λέμε τώρα...;

Link to comment
Share on other sites

Την άλλη φορά βρέθηκα σε κοσμηματοπωλείο και το ψευτοχλίδας αγόρασε Rolex Daytona (6.000€) με πιστωτική σε 48 άτοκες...!!! Τι να λέμε τώρα...;

κραυγαλέα ένδειξη τύπου με κομπλεξ κατωτερότητας:getlost:.

Link to comment
Share on other sites

Απλά να ξέρετε ότι τα hacks τα φτιάχνουν οι ίδιοι οι προγραμματιστές των παιχνιδιών, γι' αυτό βγαίνουν τόσο γρήγορα και μάλιστα από την beta... είναι πολλά τα λεφτά από το εμπόριο των Hacks, υπάρχουν εκατομύρια άνθρωποι που έχουν πληρώσει για hack. Επίσης είναι συνδρομητικά, με αποτέλεσμα να κοστίζουν πολύ ακριβότερα από το ίδιο το παιχνίδι. Αν θυμάμαι καλά για το bf3 που κοίταξα, έχει μηνιαία συνδρομή 15-30€, ανάλογα το hack... Μιλάμε για πολλά λεφτά...

Το τραγικότερο είναι ότι από την μια, τα γράφουν οι ίδιοι οι developers και από την άλλη το pbbans είναι παντελώς άχρηστο και ανίκανο να τα εντοπίσει. Το pbbans νομίζω ότι ακόμα δεν δουλεύει στο bf3 ή το έφτιαξαν; Τόσο καιρό τώρα όλοι οι ranked servers να μην έχουν ούτε καν την ελάχιστη προστασία...? Ότι να' ναι...

Α είναι κάτι σαν τις εταιρίες που πουλάνε gold στα mmorpgs; :p

Και εσύ που ξέρεις τόσα πολλά, μήπως έχεις cheater's subscribption; :p :p

Link to comment
Share on other sites

Καλα ξεφυγαμε τελειως,τι σχεση εχει το rolex με το bf3 και τετοιου ειδους συνειρμοι,το να αγορασεις rolex η κατι πανακριβο καλα κανεις και το παιρνεις αν σ αρεσει,αν δεν εχεις να το πληρωσεις και παλι καλα κανεις και το αγοραζεις τετοιος ηλιθιος που εισαι,ναι εγω μπορει να ειμαι ηλιθιος που το αγορασα αλλα και οι γυρω μου ποσο ηλιθιοι ειναι τελικα που ευχαριστιουνται να λενε,ναι ο γκομενος μου εχει rolex 6000 ευρω,ασε μεγαλε ο κολλητος φορει rolex 6000,μηπως τελικα εμεις τους εξυψωνουμε και κομπλεξαριζομαστε...

Link to comment
Share on other sites

Και την επιδότηση που πήρα ως αγρότης για να σπέρνω νάρκες τι θα την κάνω ωρέ;;;

Βάζε νάρκες κοντά στις σημαίες και όταν έρχεται το τσούρμο πέτα μία RPG στις νάρκες.

gg

:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.