Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Τα γραφω εδω για future reference.

απο 64 ατομα Bazaar σε αλλαγη Sharqi πηγαμε 38.

Μολις τελειωσει βαζω Wake Island στη θεση της.

Η ΜΕΤΡΟ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ, ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ.

-αν φτανουν για 7970 + 2Χ2412 νταξει τη βγαζω-

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Τα γραφω εδω για future reference.

απο 64 ατομα Bazaar σε αλλαγη Sharqi πηγαμε 38.

Μολις τελειωσει βαζω Wake Island στη θεση της.

Η ΜΕΤΡΟ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ, ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ.

-αν φτανουν για 7970 + 2Χ2412 νταξει τη βγαζω-

Μην είσαι σίγουρος ότι φεύγουν γιατί δεν θέλουν τη συγκεκριμένη πίστα.Υπάρχει και η περίπτωση όπως η δικιά μου (που νομίζω δεν είναι η μοναδική από αυτά που διαβάζω) που με πετά συνέχεια έξω.Πάνω από δυο παιχνίδια δεν μπορώ να παίξω.Ειδικά δε σε 1000ρια με πετά έξω και ενδιάμεσα.Παίζω 65 ώρες περίπου και είμαι 32 level με support ,από τις οποίες οι 20 ώρες είμαι in between που λένε.Κρασσάρει συνέχεια .Αλλά το παιχνίδι είναι καλό ,οπότε κάνω ακόμη λίγο υπομονή μήπως το φτιάξουν τελικά.Είναι και το σύστημά μου 3-4 ετών και ίσως χρειάζομαι μια αναβάθμιση ,αλλά έχω άλλες προτεραιότητες αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω μια δυο ερωτησούλες. Ο ΒΑΖΟ είναι ελληνικός; Ο διαχειριστής του ΒΑΖΟ είναι Έλληνας; Υπάρχουν προβλήματα με cheaters στον συγκεκριμένο σέρβερ; Αν ναι τότε γιατί δεν βάζετε password στον σέρβερ και να μπαίνουν συγκεκριμένα άτομα που ξέρετε; Πιστεύω πως από δω στάνταρ μαζεύονται καμιά 60αριά άτομα.

Link to comment
Share on other sites

Λίγο πολύ όλοι το απόγευμα μπαίνουν. Δεν γίνεται να μην δέχεται ο σέρβερ άτομα με region περιοχές επηρρεπείς στο δημοφιλές άθλημα του cheat?

Μηπως υποννοείς οτι ατομα απο συγκεκριμενες χωρες ειναι τσιτεράδες περισσοτερο απο αλλους; :wassat:

2012011221h1119.png

Νταξ οι Ρώσοι/Ουκρανοι/Πρωην - ΕΣΣΔ εχουν ενα θεματάκι :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Να πάρει ο @##%&** την οτενέτ. Σήμερα είχα όρεξη για gaming να χαρώ και τις καινούργιες κάρτες αλλά μετά τις 10 που ξεκίνησα με πέθανε στα disconnects. Σπάνια το παθαίνω αυτό. Ανά 15λεπτο και από ένα disconnect...

Το δήλωσα σαν βλάβη και περιμένω έλεγχο γραμμής...

Με την κυρία που μίλησα μου είπε οτι μπορεί να φταίνε και οι βροχές! Δηλαδή όταν βρέχει δεν θα έχουμε internet;

:hang3:

Link to comment
Share on other sites

Να πάρει ο @##%&** την οτενέτ. Σήμερα είχα όρεξη για gaming να χαρώ και τις καινούργιες κάρτες αλλά μετά τις 10 που ξεκίνησα με πέθανε στα disconnects. Σπάνια το παθαίνω αυτό. Ανά 15λεπτο και από ένα disconnect...

Το δήλωσα σαν βλάβη και περιμένω έλεγχο γραμμής...

Με την κυρία που μίλησα μου είπε οτι μπορεί να φταίνε και οι βροχές! Δηλαδή όταν βρέχει δεν θα έχουμε internet;

:hang3:

Αφου η κυρια δεν σου ειπε καμια συνταγη για παστιτσιο παλι καλα:p

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι πρόβλημα αυτό, αλλά το διορθώνω με αλλαγή στα dpi του ποντικού. Έχω 6000 για τα soflam, 2000 για το παιχνίδι και 500 για όταν κάνω την κάμπια..

Τσιμπησα ενα g400 χτες απ'το e-gate, τελευταιο κομματι και ευτυχως με PID μεγαλυτερο απο 13333, πιο πολυ με την θεση του πολυβολητη στο viper με βοηθησε παρα με το soflam, μου φαινεται χρειαζομαι πανω απο 9000dpi :p

bought one yesterday PID LZ13433 , my feelings are mixed, 1800 and 3600 dpi are useless for low sens gaming, i get tons of neg accel during fast flicks so i have to use the native 800dpi setting for optimal tracking, my bf3 sens is about 8 clicks from far left so i need 35cm for a 360 turn.

Everytime i hop into a mi28 i can slow down the turret by switching to 400dpi which is very useful, tanks and mounted guns are extra slow now since I didn't adjust the vehicle sensitivity ( my previous mouse was a zowie AM set to 2300 dpi ) but it feels pretty good when i up the dpi to 1800, soflam is still f*cking SLOOOWWWW even @ 3600dpi because it gets affected by the soldier sensitivity slider only, stupid game :S

Oh, of course it doesn't glide better on my G-TF speed than a mx510 with mx-1 hyperglides and its metal part removed, just like I expected :(

Link to comment
Share on other sites

εμενα πανε κομπλε... εκει που περιμενα να ψιλοκολλαω.. η καρτα γραφικων μου ειναι σκυλι.. ουτε κολλημα και μονιμως στα 60-70fps

Mε τι ρυθμίσεις παίζεις;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.