Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Bull$*** FTW:p

Εγώ είμαι με sandy bridge και είχα τέτοια error.

Όταν το ριμάζω στα altTab αρχίζει τα out of memory warnings των windows και κάποια στιγμή κλατάρει και βγάζει αυτό το μήνυμα.Αύξησα το page file από 1gb σε 2gb και τώρα το παθαίνω 1 στο εκατομμύριο.

Παίζει να φταίει και το o/c της 5850 αλλά αφού δεν το κάνει συχνά πλέον δεν έχω ασχοληθεί.

Link to comment
Share on other sites

δεν φταινε οι χαρτες αλλα οι παικτες...

ολοι λενε για το seine και το metro που ειναι μικροι χαρτες και καποιοι καμπερωνονται στα δωματια, αλλα εγω βλεπω και σε "μεγαλους" χαρτες καποιους που εχουν βγαλει ριζες στα βραχια... :p

μπηκα noshahr canals και ο αλλος ειχε δεκα λεπτα στο ιδιο σημειο και σνιπαριζε...

δηλαδη, δεντρο να ητανε, θα το πετυχαινε κανενα αρμα και θα κουνιοτανε απο τις ριζες του....:p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

τρώω το ένα DC πίσω από το άλλο.

το ping μου είναι σταθερά στο 70ms ΧΩΡΙΣ packet loss.

PunkBuster έχει γίνει update με τις τελευταίες εκδόσεις......WTFFFFFFFFF :rant:

ούτε φλουρί να σε τύχαινε τόσο γκαντεμιά :p

antivirus, firewall κλπ τα τσεκαρες?

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται οταν ενας καλος παικτης του CS παιζει BF3.

Εγω, απο την αλλη, πιστευω οτι αν περναγε καμια βολτα απο ΒΑΖΟ δεν θα σταυρωνε kill.

Αυτο που ειδα τουλαχιστον...

Χτες δοκιμασα να παιξω ετσι (ενταξει δεν ειμαι και το καλυτερο δειγμα παικτη), αλλα οι αντιπαλοι, που εισασταν εσεις οι περισσοτεροι, δεν ηταν σιγουρα σαν τους αντιπαλους του βιντεο...

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το γυρίσατε σε bolt-action/pistol/knife χθες που φυγαμε οι πολλοι, κατα τις 4 περίπου?:p

μπααααααα....κανονικα ολα!στο τελος βεβαια εκανα μαθηαματα στον shooteraki πωw παιζουν με heli...:baby::o:baby::o

Link to comment
Share on other sites

κλειστά όλα.....έλεγα μήπως έφταιγε οτι δεν είχα page file στο laptop.....μιας και έχει 8 γίγα ram....τι να το κάνει το page file....

έβαλα λοιπόν και 1γίγα page file....τα ίδια σκ@τά. :wall:

προσπάθησε μια κ αυτό..

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=b8KTt59OAbU]Battlefield 3 PunkBuster Fix - Administrator has Kicked you From the Server Fix - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.