Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Το κατέβασαν, άλλα στο 0:54 που φαινότανε το map ήταν πραγματικά COD map. Δύο δωμάτια με πισίνα στη μέση, κάτι σαν το κτίριο του SP.

Κοινώς, για μένα, 99% θα πάει άκλαφτο. Αφήνω ένα 1% για τα όπλα/gadgets που ενδεχομένως να είναι χρήσιμα (ειδικά σε αγώνες).

Link to comment
Share on other sites

Rage Post No1:

Εμένα πάλι το Close Quarters Counter Strike μου θύμισε (pool day 2 για τους παλιους :p) με Frostbite 2 engine. O κάθε noobakos δηθεν pro gamer θα πάρει χράπα χρούπι και θα βρει ευκαιρία να αναίβει και rank. Αλλά τι να κάνουμε dice το χρήμα είναι πράσσινο (ή μωβ anyway) είτε nooba είτε battlefield player. Αυτά! Good Night Neverland....

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

:hehe: :hehe:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=IyegMY4-ChI&feature=g-u-u&context=G299b073FUAAAAAAABAA]Battlefield 3: 5 Ways to Kill a Sniper - Episode 4 by Shosho10199 - YouTube[/ame]

Epic fail is....epic

[ame]

[/ame]

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως μπορώ να δω αν ένας server στριμάρει σε GGC;

Στο PBBans έχουνε πεδίο search, στο GGC δεν βρίσκω κάτι :nothing: . Έχουμε αγώνα σήμερα και ήθελα να δω αν στριμάρουνε σε GGC οι αντίπαλοι (στο PBBans δεν στριμάρουν πάντως).

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως μπορώ να δω αν ένας server στριμάρει σε GGC;

Στο PBBans έχουνε πεδίο search, στο GGC δεν βρίσκω κάτι :nothing: . Έχουμε αγώνα σήμερα και ήθελα να δω αν στριμάρουνε σε GGC οι αντίπαλοι (στο PBBans δεν στριμάρουν πάντως).

GGC-Stream / Gamebrowser

Καλο αγωνα Athanasios2104 και με την νικη :T:

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα και γω στο rush εχθες (αν και το μισω) - ειπα να δωσω στο rush κ αλλη ευκαιρια - επαιξα κανα 2ωρα και οκ. Τελος για αυτο τον χρονο :p

σε 32v32 ειδικα.. τραγικα τα πραγματα.. οι 15 ειναι καμπεροsniper, οι 10 τρεχουν με ενα rpg στα χερια, 5 τρεχουν με τα οπλα τους κανονικα να κανουν το objective και οι αλλοι 2 ειναι ξεμπαρκοι με mortard που τρωνε kick (και μπαινουν αλλοι ξεμπαρκοι με mortar παλι :p)

Link to comment
Share on other sites

BF3 G Bazaar H/C sample - YouTube

ενα sample απ το επομενο vid..:triniti:

οποτε ανεβαζεις βιντεο αδερφε, τρεμω μηπως πρωταγωνιστω (σαν θυμα...) :p

ευτυχως στα HC και στα rush δεν επαιξα, αλλα αν δω σε αλλα ματς να με σκοτωνεις με εξευτελιστικο τροπο, θα κανω μηνυση για προσωπικα δεδομενα, κοπυραιτς και τετοια. :p

Link to comment
Share on other sites

Ο SgtEnigma προφανώς και παίζει σε HC. Δε λέω ότι δεν είναι καλός, αλλά αν προσέξετε δεν κάνει σχεδόν κανένα hs που σε κανονικό server θα ήταν σχεδόν απαραίτητα.

Επίσης, το νο4 είναι triple hs με bolt action... Αν είχα γράψει και στείλει το 6πλό θα ήμουν ίσως και πρώτος :weep:

Edit: 9 άτομα σε αναμονή στον Bazo !!!

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.Για μια ακόμη φορά πρόβλημα ,εκεί που άρχισε να στρώνει και να παίζω τουλάχιστον ολόκληρα παιχνίδια πριν με πετάξει έξω,ξαφνικά από χθες ενώ μπαίνω στο battlelog ,δεν μπορώ να μπω σε game και μου βγάζει παραθυράκι πρόβλημα με windows ,έλεγχος ,τέλος.Έκανα επιδιόρθωση ,sign out sign in ,πέρασα τους τελευταίους drivers, άλλαξα browsers ,τίποτε.Καμμιά ιδέα κανείς?

Ρε παιδιά εξακολουθώ να μην μπορώ να μπω.Μου βγάζει μήνυμα ότι η εφαρμογή battlefield δεν μπορεί να ανοίξει ,κάποιο πρόβλημα και θα με ειδοποιήσουν τα windows.To ίδιο συμβαίνει και για την campain ,ενώ μπαίνω κανονικά στο battlelog.Kαμμιά ιδέα κανείς?????

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εξακολουθώ να μην μπορώ να μπω.Μου βγάζει μήνυμα ότι η εφαρμογή battlefield δεν μπορεί να ανοίξει ,κάποιο πρόβλημα και θα με ειδοποιήσουν τα windows.To ίδιο συμβαίνει και για την campain ,ενώ μπαίνω κανονικά στο battlelog.Kαμμιά ιδέα κανείς?????

ριξε μια ματια εδω: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2224117

ισως δεις το προβλημα σου και την λυση του.

αν δεν βρεις ακρη, ανεβασε ενα screnshot απο τον κωδικο λαθους που σου βγαζουν τα windows και θα το ψαξουμε μαζι...

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.