Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

μια παρατήρηση σχετικά με το smoothing factor. Εχθές φίλος αντίπαλος με sf 10, και εγώ 0, δεν με πέτυχε πότε με τους heat seekers του su25, μόλις το έβαλε και αυτός 0, ήρθαν τα πράγματα στην σωστή τους βάση..;)

Sent from my U8800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Battle Report - Battlelog / Battlefield 3

μετα απο 15 ημερες αναμονη για internet στην μυκονο και με συνεχομενες διακοπες παροχου αυτα προλαβα να κανω μεχρι να με πεταξει για ακομα μια φορα....:wall::wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

μια παρατήρηση σχετικά με το smoothing factor. Εχθές φίλος αντίπαλος με sf 10, και εγώ 0, δεν με πέτυχε πότε με τους heat seekers του su25, μόλις το έβαλε και αυτός 0, ήρθαν τα πράγματα στην σωστή τους βάση...

Το 0 είναι εκεί που βλέπεις τους μακρυνούς χαρακτήρες να εξαφανίζονται και να εμφανίζονται αλλού, και το μαχαίρωμα λες και έχει μασήσει το video την κασσέτα;

Link to comment
Share on other sites

εγώ με 0% ήμουν, και αυτός με 10%, το αστείο ήταν ότι αφού κανα 7-8 φορές δεν με είχε πετύχει κανένας heat seeker - τους άκουγα που έσκαγαν από πίσω μου-, άρχιζα να νομίζω ότι κάτι "καλό" κάνω και τους αποφεύγω.. :p αλλά δε.., άρχισε να με προβληματίζει η ξαφνική αναβάθμιση μου σε "maverick" και του είπα, "για βάλε 0%".... => ανώμαλη προσγείωση...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εγώ που το έχω βάλει στο 40%, να μην παραπονιέμαι που δεν πιάνουν τα μαχαίρια... :hang3:

Η πιο καλη ρυθμιση, τουλαχιστον για τη δικη μου συνδεση, ειναι ~60%

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Η πιο καλη ρυθμιση, τουλαχιστον για τη δικη μου συνδεση, ειναι ~60%

Για τα μαχαίρια, ή γενικά; Γιατί με αυτό που λέει ο [MENTION=172]papatsonis[/MENTION] παραπάνω, δε θα πετυχαίνεις ούτε δεινόσαυρο κολλημένο σε κινούμενη άμμο έτσι... :wassat:

Link to comment
Share on other sites

εγώ με 0% ήμουν, και αυτός με 10%, το αστείο ήταν ότι αφού κανα 7-8 φορές δεν με είχε πετύχει κανένας heat seeker - τους άκουγα που έσκαγαν από πίσω μου-, άρχιζα να νομίζω ότι κάτι "καλό" κάνω και τους αποφεύγω.. :p αλλά δε.., άρχισε να με προβληματίζει η ξαφνική αναβάθμιση μου σε "maverick" και του είπα, "για βάλε 0%".... => ανώμαλη προσγείωση...

Εμένα από ότι μου φαίνετε όποτε θέλουν δουλεύουν ........ !! Εψές με τον @gousias1979 κυνηγούσαμε έναν Topgun με το HAVOC αλλά τίποτα τι 0 τι 50 τι 100 δεν έπιανε τίποτα ! Μια φορά τον έριξα εγώ και από τύχη μάλλον !

Δηλαδή εγώ που το έχω βάλει στο 40%, να μην παραπονιέμαι που δεν πιάνουν τα μαχαίρια... :hang3:

Οσο ποιο κάτω τόσο ποιο καλά κατ'αλαβα! Εγώ μετά που το έβαλα στο 0 έγινα χασάπης ! Χαβαλέ τους άρπαζε ,ίσως επιδει είχα κα καλό ping ~70

Να και ένα καλά ματσάκι πριν βγει ο ήλιος εχθες

post-21849-1416076040,3407_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από benetton
Link to comment
Share on other sites

Για τα μαχαίρια, ή γενικά; Γιατί με αυτό που λέει ο [MENTION=172]papatsonis[/MENTION] παραπάνω, δε θα πετυχαίνεις ούτε δεινόσαυρο κολλημένο σε κινούμενη άμμο έτσι... :wassat:
Κανενα προβλημα ουτε με μαχαιρια ουτε με κατι άλλο....ενταξει εξαιρουμε τα χάλια αντανακλαστικα λογω ηλικιας :hehe:
Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=83VL3sS77-o]M26 & Heavy Barrel Post-Patch Damage Glitch - YouTube[/ame]

Πρεπει να μπει/βρεθει κανα plugin στο bazo μας για αυτοματο kick οταν καποιος χρησιμοποιει το ταδε attachment/gun combo, αλλιως με βλεπω για uninstall μεχρι το επομενο patch, επισης κατι πρεπει να γινει με τους γκεουλες αγγλους που μας απειλουν λεγοντας οτι εφοσον δεν επιτρεπεται το mortar ο server θα μπει σε black list γιατι κανονικα σε εναν ranked επιτρεπονται ολα τα guns ( what ? :S )

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να μπει/βρεθει κανα plugin στο bazo μας για αυτοματο kick οταν καποιος χρησιμοποιει το ταδε attachment/gun combo, αλλιως με βλεπω για uninstall μεχρι το επομενο patch, επισης κατι πρεπει να γινει με τους γκεουλες αγγλους που μας απειλουν λεγοντας οτι εφοσον δεν επιτρεπεται το mortar ο server θα μπει σε black list γιατι κανονικα σε εναν ranked επιτρεπονται ολα τα guns ( what ? :S )

Ξερεις ποσοι εχουν απειλησει για black list και λοιπες μ@λακιες;;; Μη σου πω καλυτερα. Με ΔΙΚΑ ΜΑΣ λεφτα θελουν να πουλησουν νταϊλικι αλλά λογαριαζουν χωρις τον ξενοδοχο....

Country selector plugin -->UK players NOT allowed...Sorry :baby:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Ξερεις ποσοι εχουν απειλησει για black list και λοιπες μ@λακιες;;; Μη σου πω καλυτερα. Με ΔΙΚΑ ΜΑΣ λεφτα θελουν να πουλησουν νταϊλικι αλλά λογαριαζουν χωρις τον ξενοδοχο....

Country selector plugin -->UK players NOT allowed...Sorry :baby:

Ύστερα σε λένε ρατσιστή . Ρατσιστή σε κάνουν ,δεν γεννιέσαι ! Κανένα plugin “no Μerkel” υπαρχή?

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις ποσοι εχουν απειλησει για black list και λοιπες μ@λακιες;;; Μη σου πω καλυτερα. Με ΔΙΚΑ ΜΑΣ λεφτα θελουν να πουλησουν νταϊλικι αλλά λογαριαζουν χωρις τον ξενοδοχο....

Country selector plugin -->UK players NOT allowed...Sorry :baby:

Ναι ωραια και αυριο θα ερθουν 2 ρουμανοι μεθαυριο 3 ιταλοι παραμεθυαριο 4 γερμανοι που ολοι θα λενε το ιδιο πραγμα, στο τελος ο σερβερ θα γραφει EU players NOT allowed :p

Μηπως εχουνε καποιο δικιο ? απτην στιγμη που δεν μπορεις να στησεις πια mortar σε uncap ( ή μηπως δεν το φτιαξανε ουτε αυτο τελικα ? :S ) και φαινονται στο minimap κανονικα μηπως να το ξανασκεφτουμε ? αν ειναι οντως αληθεια αυτο που λενε οι ξενοι, τοτε πρακτικα εχουμε 2 επιλογες, ή γινεται ο server unranked ή ζουμε με τον "φοβο" οτι καποια μερα θα μπει σε black list με οτι αυτο συνεπαγεται, δεν πληρωσατε 64 σλοτς για να τα γεμιζουμε μονοι μας :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ωραια και αυριο θα ερθουν 2 ρουμανοι μεθαυριο 3 ιταλοι παραμεθυαριο 4 γερμανοι που ολοι θα λενε το ιδιο πραγμα, στο τελος ο σερβερ θα γραφει EU players NOT allowed :p

Μηπως εχουνε καποιο δικιο ? απτην στιγμη που δεν μπορεις να στησεις πια mortar σε uncap ( ή μηπως δεν το φτιαξανε ουτε αυτο τελικα ? :S ) και φαινονται στο minimap κανονικα μηπως να το ξανασκεφτουμε ? αν ειναι οντως αληθεια αυτο που λενε οι ξενοι, τοτε πρακτικα εχουμε 2 επιλογες, ή γινεται ο server unranked ή ζουμε με τον "φοβο" οτι καποια μερα θα μπει σε black list με οτι αυτο συνεπαγεται, δεν πληρωσατε 64 σλοτς για να τα γεμιζουμε μονοι μας :)

Αν ηταν να banaρω χωρες θα το ειχα κάνει εδω και καιρο για τους Ρωσους πχ....

Αστους να φωναζουν. Πρεπει να εχω μπει σε πανω απο 50 ranked servers στους οποιους κατι απαγορευεται....εδω υπαρχει ενας που επιτρεπεται μονο μαχαιρι και ΤΙΠΟΤΑ άλλο(και ειναι ranked)....ή άλλος που δεν επιτρεπεται ΚΑΝΕΝΑ οπλο και κάνεις μονο capture τα points(και αυτος ranked)....

Εξάλλου στην περιγραφη το λεει ξεκαθαρα "No mortar - No MAV riding or ANY other glitch abuse!!!"....στην τελική αν δεν τους αρεσει ας μαζεψουν τα κουβαδακια τους και ας πανε σε άλλη παραλια....δεν εχει προβλημα να γεμισει ο Bazo....

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.