Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

λοιπον αμα το θες απο πυροτουβλα η πετρινο οκ μεσα γινεται,τωρα για τον προτζεκτορα και τα καλωδια ολο και κατι θα χει στο δωματιο ο λιοντος(λεωνιδας).χορηγο εχουμε το σφιρκουλιτου,ο ακης θα χειριζεται τον ανεμιστηρα οροφης για να αεριζεται το δωματιο (εχει εμπειρια στον ελικα) .Αριωνα εσενα σε βλεπω παλι να αναλαμβανεις τις κλωτσες στου γειτονες που θα γκρινιαζουν για το θορυβο ,τζωρτζ τζιγκερ και οι υπολοιποι (οι κακοι) θα κρατατε οπλα πειντμπολ.νομιζω ειμαστε κομπλεδουρ.τοτοκεκε ελα να μας καψεις τα μυαλα

βρε και χαρτινο να ειναι δεν με πειραζει...η προσπαθεια εχει το ολο νοημα :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δε συμβαίνει τόσο συχνά όμως. Το πρόβλημα με τα mortats ήταν το δεύτερο που λες, που πλέον δε μπορεί να γίνει. Δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει και το πρώτο όμως. Το έχει δοκιμάσει κανείς; Αφού δηλαδή απαγόρευσαν την εγκατάσταση mortar στο cap, μήπως δε μπορείς να ρίξεις και μέσα στο cap των κακών;

Μια δοκιμή θα μας πείσει.

nai na valoume mortars

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αμα το θες απο πυροτουβλα η πετρινο οκ μεσα γινεται,τωρα για τον προτζεκτορα και τα καλωδια ολο και κατι θα χει στο δωματιο ο λιοντος(λεωνιδας).χορηγο εχουμε το σφιρκουλιτου,ο ακης θα χειριζεται τον ανεμιστηρα οροφης για να αεριζεται το δωματιο (εχει εμπειρια στον ελικα) .Αριωνα εσενα σε βλεπω παλι να αναλαμβανεις τις κλωτσες στου γειτονες που θα γκρινιαζουν για το θορυβο ,τζωρτζ τζιγκερ και οι υπολοιποι (οι κακοι) θα κρατατε οπλα πειντμπολ.νομιζω ειμαστε κομπλεδουρ.τοτοκεκε ελα να μας καψεις τα μυαλα

ΛΙΩΩΩΩΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Έγινε σε κανέναν άλλον αυτό ?

Δεν με αφήνει να βάλω καν αυτό που έχω !!!!!!!

Και τα τρια ID ειναι δικα μου ,1 απο BF3 και τα αλλα δυο απο ΒC2 .

post-21849-1416076041,6187_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από benetton
Link to comment
Share on other sites

Έγινε σε κανέναν άλλον αυτό ?

Δεν με αφήνει να βάλω καν αυτό που έχω !!!!!!!

Και τα τρια ID ειναι δικα μου ,1 απο BF3 και τα αλλα δυο απο ΒC2 .

wtf, me 2... Βρήκες άκρη Άκη;

Fixed: Μετά από κάνα δυο sign out , login έστρωσε

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21127]gousias1979[/MENTION]

[MENTION=21223]ponaei8anasi[/MENTION]

Αυτά χρειαζόμαστε!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=eg8Bh5iI2WY&feature=related]Ultimate Battlefield 3 Simulator - Build & Test (Full Video) - The Gadget Show - YouTube[/ame]

Έγινε επεξεργασία από sfirculitu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.