Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Θα mass πεις ποιο?:p

Δεν εχω αποφασισει ακομα.

Γενικα σκεφτηκα να κανω ενα post για τους καλυτερους συνδυασμούς μεταξυ των unlock των οπλων

και σε ποιες πιστες χρησιμοποιεις το καθενα.

Μαλλον δεν θα γινει αφου ο καθενας εχει αλλο playstyle και το παραπανω post θα αφορουσε noobs, που εμεις

δεν εχουμε πολλα :p

-Προφανως και αν καποιος θελει να παιζει Dragunov παντα, ας το κανει.Απλα θα τα πινει παντα και παντου.-

Link to comment
Share on other sites

Τα λες αυτά επειδή δεν τον έχεις δει να κάνει jumps στο κενό στην DM17 του Q3. Εκεί τέλειωνε και με αρνητικό σκορ. :p

σουςςςς εσύ :p (από το cod1 και μετά, πατάω σε "στέρεο" έδαφος, :hehe:, οπότε τις κακοτοπιές της DM17 τις αποφεύγω :p)

Θα mass πεις ποιο?:p

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

2K1uz.jpg

Με βαση τα νουμερα του symthic

Ολοι επρεπε να παιζουν

M16A3/M4A1/M249/M40A5

Παιζουν?

Οχι.

Γιατι δεν ειναι ολα τα οπλα για ολα τα maps και τα playstyle.

Anyhow, move on.

Not gonna happen.

Link to comment
Share on other sites

Με βαση τα νουμερα του symthic

Ολοι επρεπε να παιζουν

M16A3/M4A1/M249/M40A5

Παιζουν?

Οχι.

Γιατι δεν ειναι ολα τα οπλα για ολα τα maps και τα playstyle.

Anyhow, move on.

Not gonna happen.

Μα αυτό ακριβώς λέω κι εγώ. Ότι αυτό που θέλεις να κάνεις υπάρχει ήδη, αλλά επειδή παίζουν κι άλλοι παράγοντες ρόλο, δεν προσφέρει και κάτι σπουδαίο. Για αυτό έκανα quote μόνο αυτό, συμφωνώ με το υπόλοιπό σου post.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγω, ειχε παει τουαλεττα.

Δεν πεφτει με τιποτα λεμε.

τον εχω φαει στο μετρο (στο υπογειο, στα ισια, με την ΑΕΚ μου) αλλα ειμασταν καμια δεκαρια μαζι και δεν ηξερε ποιον να πρωτοξαπλωσει... :p

Link to comment
Share on other sites

@papatsonis ή papa-petsonis λεγεται;:)

To παιδι απλα δεν παιζεται...

Το μονο που λυπαμαι ειναι αυτο το κακομοιρο το πληκτρολογιο του που τρωει απιστευτο πονο καθε μερα :):):)

Δεν εχω αποφασισει ακομα.

Το μαχαιρι ισως;

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που μπήκα μετά από πολύ καιρό, μόλις πάω να κάνω join στο voice (στο party μπαίνω κανονικά), μου βγάζει αυτό.

capturetbm.png

Και μου βγάζει πάνω αριστερά ειδοποίηση με κόκκινο "You need to instal the browser plugin first"

Τι μπορώ να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που μπήκα μετά από πολύ καιρό, μόλις πάω να κάνω join στο voice (στο party μπαίνω κανονικά), μου βγάζει αυτό.

capturetbm.png

Και μου βγάζει πάνω αριστερά ειδοποίηση με κόκκινο "You need to instal the browser plugin first"

Τι μπορώ να κάνω?

Επειδή έχεις να μπεις καιρό, μήπως θέλει update το plugin? Έχουν κάνει 2-3 μαζεμένα πρόσφατα. Ίσως από καμιά βλακεία να μη μπορεί να "δει" δύο εκδόσεις μετά. Βγάλε το χειροκίνητα και βάλε το καινούριο.

Link to comment
Share on other sites

@andreas_a Nαι, ένα όπλο (ΑΝ-94) το έχω μάθει αρκετά καλά :):p δεν φοβάμαι να το "πώ", αλλά 1 weapon</>"παιχτούρα". (δεν έχεις τύχει σε voice party/skype που να είμαι 10-50 :hehe::p να "θαυμάσεις" "παιχτούρα", μετά ήθελα κατευθείαν εξομολόγηση -soz victor :p-)

βρε ασε τις δικαιολογιες, εισαι παιχτης μεγαλος!

τον καλο παιχτη δεν τον κανει μονο το οπλο, αλλα και ο τροπος που κινειται στο χωρο, το σημαδι και καποια αλλα!

με τον headcrab για παραδειγμα δεν ειναι να σταθεις σε αποσταση οπου ''πιστευεις'' οτι τον εχεις. Την εχεις φαει αναμεσα στα ματια πριν το καταλαβεις!

Οσο για το voice δεν εχω μπει ποτε γιατι ο μ_λ_κ_ς δεν εχω αξιωθει ακομα να παρω ενα μικροφωνο αλλα λογικα πρεπει να βοηθαει...μεχρι στιγμης δηλωνω μοναχικος καβαλαρης:dance3::dance3::dance3:

Link to comment
Share on other sites

τον καλο παιχτη δεν τον κανει μονο το οπλο, αλλα και ο τροπος που κινειται στο χωρο, το σημαδι και καποια αλλα!

Top Weapons

1

AEK-971

7221 Kills

2

M320

4125 Kills

Progression - andreas2108 - Battlelog / Battlefield 3

gtfo.png

:p

Σπυρο δοκιμασε foregrip στο abakan ρε συ, αφου ετσι κι αλλιως ειναι πολυ ευθυβολο με το heavy barrel, για να ευχαριστηθεις bipod στο συγκεκριμενο οπλο πρεπει καθε φορα που το στηνεις να αλλαζεις και firemode :p pre-patch που ειχε 0.45 recoil προτιμουσα laser sight αλλα τωρα το heavy barrel σχεδον σε ολα τα rifle ειναι must :) ( ειδικα στο νουμπΑΕΚ :getlost: )

Link to comment
Share on other sites

Να χαλάσω το πνεύμα των killing machines :p:p και να κάνω μια noob question?

Ξεκίνησα να παίζω με το an-94, αργά και βασανιστικά, και σε κάθε spawn η ταχυβολία του όπλου είναι ρυθμισμένη για 2 σφαίρες....Υπάρχει τρόπος να είναι default άλλο setting.

εχθες στο SQDM ενίωθα σαν το Gulliver ( από το παραμύθι) τεράστιος και με βλέπανε όλοι.:triniti::tomato:

Link to comment
Share on other sites

Να χαλάσω το πνεύμα των killing machines :p:p και να κάνω μια noob question?

Ξεκίνησα να παίζω με το an-94, αργά και βασανιστικά, και σε κάθε spawn η ταχυβολία του όπλου είναι ρυθμισμένη για 2 σφαίρες....Υπάρχει τρόπος να είναι default άλλο setting.

εχθες στο SQDM ενίωθα σαν το Gulliver ( από το παραμύθι) τεράστιος και με βλέπανε όλοι.:triniti::tomato:

Αν δεν σαρεσει το default firemode αλλαζεις gun, go play (with) AEK :p

Η μαγεια στο abakan ειναι οτι το recoil το νιωθεις αφου η πρωτη σφαιρα εχει ηδη φυγει απτην καννη, γι αυτο και στο game πανε και οι 2 σφαιρες σχεδον κολλητα, 2 "tap" να κανεις στα 10 μετρα στοχευοντας βυζι© το kill ειναι σιγουρο, επισης αμα κανεις tap αρκετα γρηγορα βγαζεις 1200rpm, ολα τα αλλα rifle ειναι στα 1000rpm και κατω :)

Link to comment
Share on other sites

απλά θέλω να το ξεκλειδώσω και αλλάζω..... @GruntGR σωστός σε ότι λές αλλά μέχρι να ξεκολλήσει το μυαλό μου και να δω ότι είναι σε 2-bullet mode το δακτυλό μου είχε κολλήσει στο mouse1!:fist::fist: no tapping mode looool

Έγινε επεξεργασία από tazerom
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2162]GruntGR[/MENTION] (και παρακαλω να απαντησεις ΜΟΝΟ εσυ :p)

τα M16A4 (assault) και M4A1 (engineer) ειναι noobοπλα? ή μονο η ΑΕΚ ειναι;

:p

HMOYNA κι εγω n00b και χρησιμοποιουσα πολυ την ΑΕΚ (αν και το εκανα επειδη μου αρεσει το ονομα)

τωρα που χρησιμοποιω το G3A3 ή αν αποφασισω να βαλω το αμπακο -πως το λενε- σου, ειμαι παικταρας;;;

σε ρωταω γιατι θελω να παραμεινω αρχιn00b (ειναι ωραιο να εχεις την πρωτια καπου, εστω και στα n00bs... :p:p:p)

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.