Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

I'm Going To Report You To Garry! - YouTube

cawaduddy :p

[MENTION=21127]gousias1979[/MENTION]

δες στα σχολια τον garry:

Hello I got a report that someone had banned someone from their server - I'm here to SHUT IT ALL DOWN

garrynewman 1 month ago

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

GRISE ΤΡΕΛΕΕΕΕΕ ΤΙ ΛΕΣ !?!?!?! ΘΕΛΟΥΜΕ CASPIAN ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!! XAXAXAXAXAXA :p:p:)

Συμφωνώ 100% και νομίζω το ίδιο λέω. Να παραδεχθεί το λάθος του και όχι να λέει δικαιολογίες και παραμύθια

ΝΟΜΙΖΩ ΦΙΛΕ WIZARD ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΟΤΙ ΕΡΙΞΑ ΣΤΟ CHOPPER ΠΡΙΝ ΜΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΦΑΓΕ Ο GUNNER ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΓΩ... ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ FAIR PLAY ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ... ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΣΠΑΓΑΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟΓΕΙΩΘΩ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ SERVER ΣΑΣ...ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΛΙΓΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΘΕΜΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΕΝΑ GAME ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. :sorry: AN ΠΕΙΡΑΧΤΗΚΕΣ ΤΟΣΟ. ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ. :D HAVE FUN ;)

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

GRISE ΤΡΕΛΕΕΕΕΕ ΤΙ ΛΕΣ !?!?!?! ΘΕΛΟΥΜΕ CASPIAN ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!! XAXAXAXAXAXA :p:p:)

ΝΟΜΙΖΩ ΦΙΛΕ WIZARD ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΟΤΙ ΕΡΙΞΑ ΣΤΟ CHOPPER ΠΡΙΝ ΜΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΦΑΓΕ Ο GUNNER ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΓΩ... ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ FAIR PLAY ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ... ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΣΠΑΓΑΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟΓΕΙΩΘΩ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ SERVER ΣΑΣ...ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΛΙΓΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΘΕΜΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΕΝΑ GAME ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. :sorry: AN ΠΕΙΡΑΧΤΗΚΕΣ ΤΟΣΟ. ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ. :D HAVE FUN ;)

οη ρε παιδι μου απλα εχω την εντυπωση οτι οι αμερικανοι στο συγκεκριμενο μαπ δεν εχουν ασυλια-φωλια πουθενα,οπως αντιστοιχα συμβαινει και για τους πακιστανους (Εγερθιτω),σε εκεινο το νησι που ειναι σαν αμοιβαδα.

Link to comment
Share on other sites

Welcome To Bazo BF3 Server - NO MORTAR - NO MAV RIDING - NO M26 or ANY OTHER GLITCH ABUSE

Ενώ ο server δεν αναφέρει πουθενά no claymores με bannarete χωρις λόγο. Και δεν μπορώ να καταλάβω δηλαδή γιατί απαγορεύονται τα claymores? Ο άλλος με σκοτώνει με m320 με tank και με ότι θες αλλά εγώ δεν μπορώ να εκμεταλλευθώ τον support.

Link to comment
Share on other sites

Οντως οι claymores ειναι λιγο κουλο που ειναι μπαναρισμενες.. Οκ ειναι σπαστικες σε πιστες οπως η μετρο αλλα δε νομιζω να υπαρχει προβλημα σε καποια αλλη. Ασε που πολλες φορες ειναι χρησιμοτατες οταν θες να "κλεισεις" μια διοδο ενω κοιτας απο την αντιθετη πλευρα.

Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος με σκοτώνει με m320 με tank και με ότι θες αλλά εγώ δεν μπορώ να εκμεταλλευθώ τον support.
Το λεει,αν και εγω πιστευω οτι τα claymore δεν ειναι OP για να χρειαζονται μπαναρισμα απο τον σερβερ...
Οντως οι claymores ειναι λιγο κουλο που ειναι μπαναρισμενες.. Οκ ειναι σπαστικες σε πιστες οπως η μετρο...

...και όχι μόνο. Ο λόγος που είναι banned είναι απλά γιατί ειδικά τα απογεύματα που δεν έχουμε αρκετό κόσμο, οπότε τα kills δεν είναι συχνά, πάνε supportάδες, γεμίζουν όλες τις διόδους με claymores και κάθονται στη βάση και περιμένουν να σκάσουν... Εμείς κυνηγιόμαστε κι αυτοί μ@κίζονται... Από εκεί ξεκίνησε. Αντίστοιχα και με τους όλμους, ξεκίνησε γιατί καθόταν ο άλλος στη βάση, κοίταζε το minimap που έχει κόκκινα και έριχνε... τίποτα άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Είναι μλκ όμως γιατί περιορίζουμε το gameplay στο είδος παιχνιδιού που θέλουν αυτοί που τρέχουν και πηδάνε σαν τα κατσίκια σε όλη την πίστα "Hit and run" και δεν βολεύονται με τα claymores. Για τα Mortars το καταλαβαίνω οτι είναι σπαστικό αλλά το ban claymores είναι foul.

Link to comment
Share on other sites

imho θα επρεπε να ήταν όλα free. Σπαστικό γενικα να σε "σκοτωνουν", ακομή περισσότερο να γίνονται συνεχόμενα kills απο claymore-mortar αλλά όλα μέσα στο παίχνίδι είναι. Καποιοι γίνονται expert στο heli-στο άρμα-στα sniper weapons-knife kills και πάει λέγοντας αλλά δεν τίθεται περιορισμός εκεί....

ΟΛΑ είναι registered kills ! ALL IN! :banging:

Link to comment
Share on other sites

Mε την έλευση του close quarters, απαιτώ patchάκι με την είσοδο δύο ή και τριών keys, για κλωτσομπουνιδοκεφαλιές!!!

Τι όπλα και @@!!!!

Welcome To Bazo BF3 Server - NO MORTAR - NO MAV RIDING - NO M26 or ANY OTHER WEAPON :giveup:

Στα σοβαρά τώρα...

Mortar... Δεν θα έπρεπε ΚΑΝ να υπάρχει σαν επιλογή στο παιχνίδι.. :p

Claymores, εκτός από tdm στο οποίο είναι ζαλομπάλι, δε βλέπω τον λόγο να ανήκει στην κατηγορία ΒΑΝιαρίσματος...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.