Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

κανα conquest θα παιξουμε???

καλο το team deathmatch αλλα πολυ σφαγη και καθολου οργανωση ρε σεις!

Ναι γιατι οταν παιζουμε cq 64 δεν γινεται σφαγη και παιζουμε οργανωμενα :hehe:
Link to comment
Share on other sites

Χθες στον ΒΑΖΟ έγιναν ωραία παιχνιδάκια. Έκανα μια διαπίστωση, πως όταν είχα ping~55ms τα πήγαινα καλά. Μόλις κόπηκε η σύνδεση και ξαναμπήκα με ping~68ms έπαιζα χάλια. Στο BFBC2 ακόμα και με ping~75ms έπαιζες μια χαρά. Μήπως μετράει λάθος το ping?

Link to comment
Share on other sites

Εχθές στον BaZo, χανόντουσαν πολλά μαχαίρια. Δεν ξέρω γιατί. Μιλάμε σε μιά φάση, είναι ο άλλος πίσω από βράχο, όρθιος, ρίχνει, κάνω το πρώτο, τίποτα, αλλάζω όπλο, κάνω δεύτερο, τίποτα, αλλάζω πάλι όπλο, κουνιέμαι και λίγο, κάνω τρίτο, τίποτα!!! Την έφαγε με το magnum... Ο [MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION] με έβλεπε, ο [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] με άκουγε... Και δε μιλάμε για ένα, πολλά ανάλογα...

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως μια χαρά παίζω και σε αμερικάνικους servers ( east coast κατά προτίμηση ) με 115-135ms ping.

( να παινευτώ λίγο και την μαγκιά και rushάδα μου, εδώ έκανες σφαγές στην πρό-DSL εποχή για Ελλάδα με 160-200ms ping @ Rainbow Six, στα 130ms θα κώλονες ? :p )

Link to comment
Share on other sites

Χθες στον ΒΑΖΟ έγιναν ωραία παιχνιδάκια. Έκανα μια διαπίστωση, πως όταν είχα ping~55ms τα πήγαινα καλά. Μόλις κόπηκε η σύνδεση και ξαναμπήκα με ping~68ms έπαιζα χάλια. Στο BFBC2 ακόμα και με ping~75ms έπαιζες μια χαρά. Μήπως μετράει λάθος το ping?

short penis blames its hair :p ειχα παιξει με alexopus και papatsonis sqdm karkand προσφατα ενω ειχε ο ΟΤΕ περιοδο, και οι 3 160 ms ειχαμε περιπου, ειλικρινα εκτος απο κατι κοντινες συμπλοκες που ητανε λες και ο αλλος με ειχε δει 2 δευτερολεπτα νωριτερα στην οθονη του, δεν καταλαβα καμια αλλη διαφορα προσωπικα, φαντασου να μην ειχε client side lag compensation το παιχνιδι , μονο σε lan θα παιζοτανε. ειναι ρυθμιζομενο ( options -> game play network smoothing factor ) γιατι στο bc2 που δεν ειχε ρυθμιση τραβαγαμε τα μεμε μας για να πετυχουμε κινουμενο στοχο [ame=http://www.youtube.com/watch?v=sOw-1yZxFpo]BF:BC2 R9 Hit Registration Issues - YouTube[/ame]

Να υποθεσω το εχεις αφησει default ?

Link to comment
Share on other sites

Γρηγορη τα αντιστοιχα βιντεο για το BF3 τα χεις δει?

Αν θες πες να δεις να γελασεις..

Εχθές στον BaZo, χανόντουσαν πολλά μαχαίρια. Δεν ξέρω γιατί. Μιλάμε σε μιά φάση, είναι ο άλλος πίσω από βράχο, όρθιος, ρίχνει, κάνω το πρώτο, τίποτα, αλλάζω όπλο, κάνω δεύτερο, τίποτα, αλλάζω πάλι όπλο, κουνιέμαι και λίγο, κάνω τρίτο, τίποτα!!! Την έφαγε με το magnum... Ο [MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION] με έβλεπε, ο [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] με άκουγε... Και δε μιλάμε για ένα, πολλά ανάλογα...

[ame]

[/ame]

Θυμαμαι οταν ειχε βγει αυτο το patch σταματησα για μερες να παιζω :p

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι οταν ειχε βγει αυτο το patch σταματησα για μερες να παιζω

Κάπως έτσι έγινε και με εμένα, αλλά τουλάχιστον δε με έφαγε...

Αλλά το περίεργο είναι, ότι πριν που παίζαμε TDM/Noshar, έκανα 11 άνετα.

Μετά παίξαμε Seine, φυσιολογικά.

Μετά Karkand, άρχισαν τα περίεργα σε βαθμό που λέγαμε ότι κάτι παίζει με τις B2K πίστες (όπως με το IRNV)

Στην Kharg όμως, που έγιναν τα περίεργα, ήταν εξωφρενικό. Τόσο, που κατάφερα να πετύχω μαχαίρι από μπροστά... :upside:

Link to comment
Share on other sites

Αμα περιμενεις τα "εξωφρενικα και τα περιεργα" για μαχαιρι απο μπροστα ζητω που καηκαμε ..

Άμα έχεις κάνει δεκάδες προσπάθειες και δεν πιάνει και πιάσει τη μία στο άσχετο, είναι "εξωφρενικό και περίεργο" :p

Link to comment
Share on other sites

short penis blames its hair :p ειχα παιξει με alexopus και papatsonis sqdm karkand προσφατα ενω ειχε ο ΟΤΕ περιοδο, και οι 3 160 ms ειχαμε περιπου, ειλικρινα εκτος απο κατι κοντινες συμπλοκες που ητανε λες και ο αλλος με ειχε δει 2 δευτερολεπτα νωριτερα στην οθονη του, δεν καταλαβα καμια αλλη διαφορα προσωπικα, φαντασου να μην ειχε client side lag compensation το παιχνιδι , μονο σε lan θα παιζοτανε. ειναι ρυθμιζομενο ( options -> game play network smoothing factor ) γιατι στο bc2 που δεν ειχε ρυθμιση τραβαγαμε τα μεμε μας για να πετυχουμε κινουμενο στοχο

Να υποθεσω το εχεις αφησει default ?

Βρε εδώ λέμε τους έχει spotάρει το minimap, τους περιμένω στη γωνία με το δάσκτυλο στη σκανδάλη και με ρίχνουν με hs με το που θα μπουν στα sights μου!

Μιλάμε στο Damavand να έχω καλό σημάδι και μετά το restart να μη μπορώ να σταυρώσω kill! Δεν άλλαξε τίποτα άλλο, ούτε από το κάθισμα δεν σηκώθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.