Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ναι γιατι οταν παιζουμε cq 64 δεν γινεται σφαγη και παιζουμε οργανωμενα :hehe:

οκ ναι δίκιο, αλλά τουλάχιστον ξέρεις λίγο πολύ από που να περιμένεις τα φλοκια, δε σου έρχονται από παντού!!!

ειδικά σ αυτή τη μλκια τη devman peak, μέσα στο κτήριο με το δυο επίπεδα, είναι η χαρά του nooba!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ καιρό βρήκα λίγο χρόνο και έκανα ένα full cq round...

Τα πήγα αρκετά καλά:

bf32012052417151150.jpg

Για εμένα πάντα λέω που συνήθως τα πάω πολύ χειρότερα με k/d κοντά στο 1...

Κράτησε περίπου 2.5 με 3 ώρες και μέγιστη temp που είδα στις gpu ήταν 71C και 67C αντίστοιχα. Βοήθησε και το ping μου που ήταν στα 69 βέβαια...

:p

O oreo-ksa πρέπει να είχε κάποιο cheat και όλοι τον έβριζαν στο chat...

Δεν προλάβαινα να βγω με tank σε ανοιχτό χώρο και ερχόταν με το FA-18 Hornet και σε 5 sec με είχε εξαερώσει...

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

..

O GreekKiller_21 πρέπει να είχε κάποιο cheat και όλοι τον έβριζαν στο chat...

Δεν προλάβαινα να βγω με tank σε ανοιχτό χώρο και ερχόταν με το FA-18 Hornet και σε 5 sec με είχε εξαερώσει...

Fixed :p

υ.γ.> αν είναι ΚΑΛΟΣ ο πιλότος.. αυτο συμβαίνει δυστυχώς ;), οπότε πολύ πιθανόν τσάμπα να φωνάζατε..

Link to comment
Share on other sites

Fixed :p

υ.γ.> αν είναι ΚΑΛΟΣ ο πιλότος.. αυτο συμβαίνει δυστυχώς ;), οπότε πολύ πιθανόν τσάμπα να φωνάζατε..

Μπορεί να έχεις δίκαιο...

Ο greek_killer21 πάντως δεν εμφανίστηκε στο round αυτό!

:p

Γιατί τόσο καλός είναι και με τα jet;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχεις δίκαιο...

Ο greek_killer21 πάντως δεν εμφανίστηκε στο round αυτό!

:p

Γιατί τόσο καλός είναι και με τα jet;

με τα JET ξεχωρίζει αρκετά ;), στα υπόλοιπα, ανάλογα πως το βλέπει κανείς ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ποιος είναι υπεύθυνος για την διαχείριση του Bazo server;

ο Κύριος διαχειρηστής του Bazo είναι ο κύριος [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]

επίσης ο ύπο-διαχειρηστής είναι ο κύριος [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

Για να μιλήσεις με τον διευθηντή πρέπει να περάσεις από αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

Η κοινότητά μας διοργανώνει ένα mini fun event στο οποίο μπορεί να συμμετάσχει ο καθένας για να γνωρίσει και να παίξει 4 fun με άλλους Έλληνες Battlefield 3 online.

Περισσότερες πληροφορίες εδώ:

Battlefield 3 - Community fun event | Greek Battlefield Community

Link to comment
Share on other sites

Η κοινότητά μας διοργανώνει ένα mini fun event στο οποίο μπορεί να συμμετάσχει ο καθένας για να γνωρίσει και να παίξει 4 fun με άλλους Έλληνες Battlefield 3 online.

Περισσότερες πληροφορίες εδώ:

Battlefield 3 - Community fun event | Greek Battlefield Community

Ετοιμο και το Banner -οχι που δεν θα φτιαχνα ! :hehe:

eFaZz.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι έγινε και με εμένα, αλλά τουλάχιστον δε με έφαγε...

Αλλά το περίεργο είναι, ότι πριν που παίζαμε TDM/Noshar, έκανα 11 άνετα.

Μετά παίξαμε Seine, φυσιολογικά.

Μετά Karkand, άρχισαν τα περίεργα σε βαθμό που λέγαμε ότι κάτι παίζει με τις B2K πίστες (όπως με το IRNV)

Στην Kharg όμως, που έγιναν τα περίεργα, ήταν εξωφρενικό. Τόσο, που κατάφερα να πετύχω μαχαίρι από μπροστά... :upside:

Εγω τοφαγα το μαχαιρι απο μπροστα,μαλλον ειχε ψυχολογικα η γραμμη μου γιατι δεν επερνα kill χθες ουτε με αδειασμα γεμιστήρας απο τα 10 μετρα....

Link to comment
Share on other sites

HD recomended!

Κορυφαίο editing !!

Κακό frag movie though ... Ο απόλυτος χαμός από τα πολλά εφέ και το uber fast pace, δεν ξεχωρίζεις τίποτα... Συν του ότι το καλό frag movie το κάνει και ο αντίπαλος που σκοτώνεις... Frag movies από public games είναι απλά για γέλια :crazy_pilot: Ας κάνει τα ίδια σε competitive επίπεδο ή έστω ενάντια σε αντιπάλους που πετυχαίνουν και τίποτα (έλιωσα στη metro που ήταν pronαρισμένος και δεν τον πετύχαινε ΚΑΝΕΝΑΣ)

Τα άκυρα no zoom ήταν όμορφα :)

Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν βγαλουν και patch μαζι να πανε να πνιγουνε, δεν πα να εχει quad XP πολυ που με ενοιαξε, ειδικα αμα εχει ο server TDM, γιατι δεν βαζουμε SQDM ειπαμε ? α ναι, γιατι εχει spawn kill, γιατι δεν παιζουμε cod ειπαμε ? α ναι, γιατι το να τρεχουμε σαν κατσικια με μια καραμπινα θελει περισσοτερο skill (ΑΧΑΧΟΥΧΑ)

nerf στο igla nerf στο javelin, το minimap εγινε ακομα πιο αχρηστο, κανεις δεν στηνει soflam πλεον, παω να πηδηξω πανω απο χαλικι και μου βγαζει "bad luck", επιβραβευεται το καθε κουλαδι οταν κανει spray n pray με πλεονεκτημα επειδη με εκανε supress πρωτος, στο τελος ψοφαμε και οι 2 ταυτοχρονα λογω pr0 netcode, κυνηγαμε το καθε troll που εχει βαλει m26 να μαθουμε πως τον λενε για να τον καρφωσουμε στον admin, ειλικρινα αμα με αφηνε το παιχνιδι να παιξω το παιχνιδι χωρις το τελευταιο patch θα το εκανα χθες, μονο το ξεχωριστο κουμπι για deploy bipod θα μου ελειπε, αντε και το ηλιθιο bug με το toggle chase cam

Μετραω τις μερες μαζι με τον [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] για βγει το black ops II , θελουν με αυτον τον ηχο και το hitreg να δωσουμε 15 ευρω για να παιξουμε σε fy_pool_day_HD και να χαζευουμε τι ωραια που σπανε τα πλακακια :hm:

Ας φτιαξουν ολα τα παραπανω και εγω θα αγορασω premium 2 φορες ως ενδειξη φιλοζωιας :magic:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.